hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

günaydın 2014 çıtırları ,iki gün giremedim.maşallah ne kadar ilerlemiş sayfalar oku oku bitiremedim
ama azminize hayranım.ben dün spor niyetine temizlik yaptım.çalışıyorum ve dünkü tatil bana iyi geldi.hareketim olmadığı için bundan sonra akşamları yorgunum deyip tv karşısında yatmaktansa ev işi yapmaya karar verdim.en azından hareket etmiş olurum.bi de hafta sonunu temizlikle geçirmektense haftaya bölmüş olurum diye düşündüm.
yoksa sadece yememekle sizi geçemeyeceğim.... :)

kızlar sizinle bişey paylaşmak istiyorum.geçen hafta şirket yemeğimiz vardı.ve ben şirketteki en genç ve en şişman bayan olduğumu net bi şekilde gördüm.düşünsenize çok utandım ya...bana yardım edin bu aralar farkettinde göbeğim sarkıyor artık içime bile çekemiyorum......

kızlar sizinle bişey paylaşmak istiyorum.geçen hafta şirket yemeğimiz vardı.ve ben şirketteki en genç ve en şişman bayan olduğumu net bi şekilde gördüm.düşünsenize çok utandım ya...bana yardım edin bu aralar farkettinde göbeğim sarkıyor artık içime bile çekemiyorum......

yasin kilon kacti
bende okulumda nerdeyse en tombisim
o kadar zayif insan varki orda aynaya bile bakmakbistemiyorum

kizlar kendinize cizelge yapsaniza
baslangic kilo olarak bu yarisa basladigimiz kiloyu seceriz kim kac kilo vermis goruruz ne dersiniz cizelge yapmayi bilmeyenlere yardim edebilirim

bu sabah 2 b su
1 h yumurta 2 p
1 tost 2p
kasar 4 p iki dilimdi
recel 1p
yaklasik 9 p
kahvaltida 10 p gecmemeye calisiyorum

kızlar bende sizinleyim bundan sonra kabul ederseniz tabi. 2 gün tatilde sapıttım :KK43: ben 26 yaşındayım 169 boyum. bekarım ve yanlız yaşıyorum. bu sabah (o kadar yemeden sonra tabi) 81,9 çıktım. neyse. kurallar kilo bildirimleri ne zaman yapılacak???

kızlar bende sizinleyim bundan sonra kabul ederseniz tabi. 2 gün tatilde sapıttım :KK43: ben 26 yaşındayım 169 boyum. bekarım ve yanlız yaşıyorum. bu sabah (o kadar yemeden sonra tabi) 81,9 çıktım. neyse. kurallar kilo bildirimleri ne zaman yapılacak???

hosgeldin kural yok burda herkes istedigini yapiyor
kilo bildirimi pazar gunu

Slmlar kizlar. Bakiyomda diyetler bir yandan iyi giderken bir yandan kacamaklar var. Pazar gunu gorecez bakalim anyayi konyayi. Hoski benimde kacamagim oldu ama kendime guveniyom bu sefer. Melikcigim su listeyi bir daha yap. Baya kalabaliklasmisiz. Bu arada aranizdaki en sisman benim :KK43:(

Kendine haksızlık etme canım sanırım en kilolu benim:KK43: ama şimdilik:))
Ama şöyle birşey da var hep birlikte zayiflayacagimiza göre en kilolu hep ben olacağım:KK43:((

Son düzenleme:
Ama şöyle birşey de var hep birlikte zayiflayacagimiza göre en kilolu hep ben olacağım:KK43:(

Ama şöyle birşey de var hep birlikte zayiflayacagimiza göre en kilolu hep ben olacağım:KK43:(

bu yönden bakarsan başararısızlık kaçınılmaz.ama en şanslı olan kilolular çünki en hızlı kilo verebilecek onlar.bird bu yönden bakmayı dene belki şuan senden zayıf olanlar veremeyecek birgün sen onlardan daha zayıf olacaksın.olumsuz düşünce olumsuzluk doğurur. unutma. :KK50:

sabah aç karına tuvalete gittikten sonra aynı kıyafetle tartıl. :KK19:

Kızımla mutfakta oturuyoruz ben kaşla göz arası 2 mandalina götürdüm sen niye bu saatte mutfakta oturursun ki

melike de herşeye karışıyor diyeceksiniz diye durdum durdum dayanamadım yine.meyve 1 tane yiyoruz yanında protein alıyoruz 1 bardak süt gibi ama önce protein çünki meyve kanşekerinde yaptığı etki yüzünden tek başına acıktırıyor.3 4 badem fındık veya ceviz de olur süt yerine. :KK39:

Günaydınnnn
Bende 2 büyük bardak suyla başladım güne bugün daha dikkatli olucam yemek konusunda. anneme misafir gelecek ama ben yememeye kararlıyım. zaten servis falan derken yemeyede vakit olmaz diye düşünüyorum. Hepimiz için güzel bir gün olsun...

misafirler gelmeden bir elma 1 bardak süt öneririrm yapamazsan servisten önce 2 bardak su iç :KK56:

canım yaa üzülme lütfen. öncelikle diyetine konsantre ol diyet harici bişey yemeği aklından geçirdiğinde aklına o masadaki durum gelsin böylece daha hırslı olursun Biz de sana elimizden geldigince yardımcı oluruz:nazar:

Kızlar günaydın herkese. Maşallah herkes bomba gibi ne güzel. Dün tatil olunca ev,n keyfini çıkardım. Geçmiş sayfalardan anladığım kadarıyla tartılma günümüz Pazar sanırım.Doğru mu anlamışım. Bir de yeşilçayı şu sallama olanlardan mı içiyosunuz.

günaydın canım ben poşet çay olarak içiyorum.pazar günleri tartılıp çizelgeyi yayınlayacağım. :KK55:

X