hadi yarışarak zayıflayalım her pazar en çok zayıflayan 1. olsun

Slmlar kizlar. Bakiyomda diyetler bir yandan iyi giderken bir yandan kacamaklar var. Pazar gunu gorecez bakalim anyayi konyayi. Hoski benimde kacamagim oldu ama kendime guveniyom bu sefer. Melikcigim su listeyi bir daha yap. Baya kalabaliklasmisiz. Bu arada aranizdaki en sisman benim :KK43:(

tamam canım eşim öğretmen akşam bilgisyarda işleri oluyor gündüzde çocuklarda pek fırsat bulamıyorum akşam eşim dersaneye gidince yapacağım inşallah.bu arada kaçamak yok ama kaçamak yaptık diye bırakmak yok. rakip gördüklerimden birisi sensin. :KK9:

kızlar bugün sadece kendimiz için bir şey yapalım.herkez akşam şunu yaptım kendim için desin bekliyorum. :KK76:

canım yaa üzülme lütfen. öncelikle diyetine konsantre ol diyet harici bişey yemeği aklından geçirdiğinde aklına o masadaki durum gelsin böylece daha hırslı olursun Biz de sana elimizden geldigince yardımcı oluruz:nazar:

gerçekten bu son olsun istiyorum artık burcucum evde bile dar bişey giyemez oldum çok sarkmış göbeğim ya ne zaman bu hale geldim anlamadım.eşimden bile çekinir oldum :)

X