hadi sorgulayalım...sorgulayalım ki daha az yanılalım...

DearesT

Yalan...yalann...
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
3.947
9
bir çok arkadaşımız farkındadır...bu ara bazı kk üyelerinin bizlere yaşattığı hayal kırıklıklarını bazen bilerek bazen de bilmeyerek burda hissettirdik...konuştuk...üzüldük...hatta yıprandık bile...ki bunu yaşayan biri olarak ben çok az yanıldım bugüne kadar hayatıma soktuğum insanlar konusunda...bu olaylar bizi çok etkiledi çünkü hiç beklemediğimiz kişilerdi bunları yaşadığımız...
şimdi size soruyorum hepinize, gerçekten dürüstçe kaç kişi var kkda sizin için...gerçekten emin olduğunuz, gerçekten inandığınız kaç kişi var...verdiğinizin karşılığını alabildiğiniz kaç kişi...inandığınız, değer verdiğiniz...
biz gerçekten hissetiklerimizi yazdığımızda birçok kişi kim bunlar bizlerde bilelim dediler...tabiki isim vermeyeceğiz burda, amacım sadece kendi içinizde gerçekten güvendiklerinizi sorgulayabilmeniz...belki daha az hayal kırıklığı yaşamak adına...
ne dersiniz...?

ah be güzelim iste sinek küçükmüş ama yaptığı şey büyük derler ya...insanın içine o kurt bir kere düşmeye görsün...
ben burada tek tek isim yazmıcam...inan onlar kendini biliyor...
sevgiler...

Kk ya iyi ki üye olmuşum diyorum çünkü çok güzel arkadaşlıklar kurdum....
Var birçok kişi var inandığım, güvendiğim....
Pek hayal kırıklığı yaşamadım açıkcası... Ama derdini dinlediğim derdiğimi anlatmak istediğimde beni kendi derdiyimiş gibi dinleyeceğini düşündüğüm kişilerin olması çok güzel.....

ablacım...zaten tek tek isim yazılsın istemiyorum...olmaz zaten...şunu istiyorum...belki burda yaşanmışlıktan verilen bir örnek kafalarımızdaki soru işaretlerini yok eder...ya da iyice belirginleştirir...
evet özel hayat konuşmayın deniliyor ama insanız...yeri geliyor bloglara yazıyoruz dertlerimizi yeri geliyor dost dediklerimize...
ama sanalmış ya...ondan...biz kendimizle yüzleşelim diye...

özelde görüştüklerimden eminim elbet heryerde çıkacak güvenilmez hayal kırıklığı yaratanlar.Ama biri vardı ona çok gıcıktım.Adını yazmacam ama resmen kavga etmenin yollarını arıyodu ya

canım benim gerçektende güzel bir olaya değinmişsin seni tebrik ederim daha önceki yazılarınızı okumadım ama
bu güven sadece kk değil aslında bütün hayatımız için geçerli etrafımızda kaçtane gerçek dost var
ama benim kk da arkadaş olarak seçtiğim herkes herçekten samimi
ben hepsini çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmm

tabiki reelde de var hayal kırıklıkları...orda da var sahte insanlar...ama orda görme ya da tabiri caizse yakalama ihtrimalimiz daha yüksek öyle değil mi...

Betty, dünden beri sizin hayalkırıklığınızı biliyoruz..

Ama neyle alakalı biliyor musun?

Verdiğin şeyler ne kadar fazlaysa, beklentilerin ne kadar fazlaysa, hayalkırıklıklarının da fazla olma ihtimali büyüktür..

Hayatta da böyledir, evlilik vs..

Açıkçası sizi (sen ve Laale) kimin bu kadar hayalkırıklığına uğrattığını merak etmiyor da değilim..Hani belki benim de inandığım birisidir diye korkuyorum ama şundan da eminim ki, sizin verdikleriniz, paylaştıklarınız benimkinden fazla olduğu için(eminim) benim hayalkırıklığım fazla olmayacaktır..

Sitede inandığım gerçekten 7-8 kişi var..Dediğim gibi paylaşımlarım burası ve msn ile sınırlı...Ötesi yok şimdilik..

O yüzden gerçek olmamaları beni çok fazla yıkmaz şu an için..

ben burayı çok seviyorum süperrr.......

zaten konumuz kk değil...burası olmasaydı buradan hayatıma kattığım güzellikler olmasaydı bu gurbette çok zor nefes alırdım...:enbuyukkk:
ama insan bukadar bağlanınca daha kolay kırılıyor bundan bahsediyorum...dikkatli olmaktan...bir de kadın duygusallığı ve hatta bazen saflığı da giriyor olayın içine tabi....

tabiki reelde de var hayal kırıklıkları...orda da var sahte insanlar...ama orda görme ya da tabiri caizse yakalama ihtrimalimiz daha yüksek öyle değil mi...

evet canım ama kk da nekadar tanıyabilirsin insanları sadece özelden görüştüklerimizi ve uzun süre bir paylaşımdan sonra karar veriyoruz nasıl anlayabilirsinki canım benim
ancak bir problem yaşarsak iyi olmadığına karar veriyoruz

ben içimden nasıl geliyorsa öyle yazıyorum...kendimi ifade ettiğimi,düşüncelerimi ifade ettiğimi biliyorum...
kişilere göre yorum yapmam...beni yaşanılan olay ilgilendirir yani ona göre yaparım...burada yorumlarını takip ettiğim,gerçekten içi-dışı bir olan,düşüncesine güvendiğim ve onayladığım arkadaşlarım çok...bu güvendiğim arkadaşlarım arasında bana hayal kırıklığı yaşatan olmadı şükür,olacağını da sanmıyorum...çünkü bir insan aylardır hatta yıl olacak rol yapamaz...bir yerde patlak verir..ama dediğim gibi olmadı...
şaşırtan insanlar oldu ama o insanlarda güvendiğim insanlar arasında olmadığı için bana hayal kırıklığı yaşatmadı...

Benim gözümde küçük değildi işte o değer verdiklerim..
Sevildiğime,saygı duyulduğuma inandıklarım..
O kadar büyüklerdi ki benim gözümde,onlar yüzünden diğer güzellikleri,doğru insanları bile farkedemedim.. Oysa ben ağlarken,çareler o yüce kişiliklerin elindeyken ben yine saf saf burnumu çekerken gördüm kimin beni nereye koyduğunu.Gözüme soka soka gösterdiler işte herşeyi gördüm.. Başkalarının üzerine,en güzel yerlerine yapıştırmışlar en büyük değeri,alnındaki yazıda gördüm kocaman harflerle onlar da CANIM, ben de ENAYİ ya da APTAL yazıyordu..:1ninca:
Şimdi sımsıkı tutuyorum beni sarmayalan dostlarımı.. Gerisi hesabını Allahıma verecek.. Beni bu kadar üzdükleri için. Beni hiç tanıyamamışlar ne yazık ki ben de tanıyamamışım onları..

evet canım biz kadınlar genelde duygularımızla hareket ederiz
canım bu arada hemşeriyiz bende orduluyum heeeeeeeee

ben hala herkesi tanıma aşamasındayım ve herkese eşit mesafedeyim...
yanlızca birisini özel hayatıma soktum iyide yapmışım onu çok seviyorum ama arkadaşlığımızı vıcık vıcık etmek istemiyorum zamana bıraktık ilişkimizi
:tatlicadiarzu:

Konumuz gerçek hayatın ta kendisi..
KK da gerçek..
Reel hayatımız da gerçek...
Birileri ile bir yerde tanışıyoruz,vesile oluyor işte bir şeyler..
Sonra alıp dost yapıyoruz,inanıyoruz.. Ha dışarıda tanışmışız ha burada..
Önemli olan kişinin veya kişilerin seni ya da beni aptal yerine koyması değil mi?:tomato:

seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ablacım...
ben buraya üye olalı 1yıl 2 ay oldu...
hala aynı oyunu oynamaya devam ediyorlar...
üzgünüm...

canım benim galiba büyük bir hayal kırıklığı yaşamışsın üzüldüm senin adına
ama sıkma canını belkide senin için daha iyidir böylesi sahte dostluk olmaz olsun
bu dünyada kimse için canını sıkmaya değmez ........
kimseye olduğundan fazla değer verme..........
allaha emanet ol öpppppp

senin yorumlarına cevap yazmayacağım bitanem...
çünkü sinirlenirim...çünkü bişey çıkar yanlışlıkla ağzımdan...çünkü bukadar kırılmanın hesabını Allaha verecek onlar....çünkü ben senin kadar iyi niyetli olamazdım...
üzülüyorum ama üzülmüyorum da...çünkü kaybeden sen değilsin...neyse susayım ben
...

Birilerini çok mu kolay dost yapıyoruz acaba , çok mu kolay inanıyoruz ?

Olmuş birşeyler belli , hayal kırıklığı büyük umarım hatalarını anlar insanlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…