Hadi Ojelerimizin resimlerini de paylaşalım

kızlar ben resimdeki gibi canlı sarı bi oje istiyorum..

diğer ojelerde en az 3 kat sürersem bu rengi elde ediyorum,oda tam bu renk olmuyor sedefli falan oluyor çok dandik görünüyor.

bu kadar canlı rengi uygun fiyata hangi markada bulabilirm

yellow+nailpolish.jpg

bugün için geziniyordum oje bloglarında. neon ojelerle ilgili bi tüyo vermişti biri

şimdik şöyle:eek:jeyi sürmeden bi kat beyaz oje sürüyorsun. kurumasını bekliyorsun. sonra ojeyi sürüyorsun. buraya fotoları yapıştırınca anlarsın daha iyi. alıntıdır arkideşler:)

işte öncesi

umarım yardımcı olabilmişimdirbuyrunnnnnnnnn

Son düzenleyen: Moderatör:
golden rose 85 guzel canli bir sari. gabrini'nin de bir canli sarisi var ama turkiye'de nerede satiliyor bilemiyorum...
ojeyi buzdolabinda saklamana gerek yok, binlerce ojesi olan insanlar var, buzdolabi mi alir o kadar ojeyi =) yapman gereken el altinda oje cozucu bulundurmak, oje bozulmaz zaten icindeki bazi maddeler ucar, bu yuzden ayrisir. oje cozucu dokup calkalarsan ilk gunku gibi olur.
ojelerinizi sakin cope atmayin, yazik edersiniz

çözücüyü nerden alabiliriz watsonda falan bulabilirmiyiz çaklıt?
bende donan ojeleri hep atarım ohaoldumsmile
aseton dökün derler ama asetonda sonucta ojeyi çıkarmak için kullanılıyor
neden ojeyi çözsün ki bi çözücü alayım elimin altında bulunsun

çözücüyü nerden alabiliriz watsonda falan bulabilirmiyiz çaklıt?
bende donan ojeleri hep atarım ohaoldumsmile
aseton dökün derler ama asetonda sonucta ojeyi çıkarmak için kullanılıyor
neden ojeyi çözsün ki bi çözücü alayım elimin altında bulunsun

evet watsonlarda var canım?

bu oje çözücüyü bi ben bulamadım sanırım yaa :KK43:
o kadar watsons gezdim hiç birinde denk gelmedim. acaba üstünde oje çözücü değil de başka bir şey mi yazıyor

bu aralar oje çözücü kıtlığı var. ben de watsons da bulamamıştım da başka bi kozmetikçiden almıştım. hep gittiğim kozmetikçiler de yeni bitti falan diyorlardı.

aslında benim de 90 kadar ojem var, hepsini burada sergilemek isterim ama sanırım belli bir mesaj sayısına ulaşmadan resim ekleme hakkı yokmuş gibi bişey var bu sitede. kısmet.

sarı oje muhabbeti geçmiş ben de söyleyeyim: sally hansen lightening diye bir oje varmış, böyle güzel canlı sarı, golden rose 85 biraz pastel, bebeksi bi renk. sally hansen lightening nerede bulunur bilmiyorum ama yardımcı olur herhalde. bilen de bana lütfen söylesin. ben bir eczanede sally hansen ojelerden gördüm: 11 tl falandı. almayı düşündüm ama beni cezbeden bir renk olmadı, yani hep bende olan renkler vardı, siyah, açık pembe, ten rengi. o yüzden işte hem fiyatı da çok fazla değil diye sally hansen'in değişik renklerinden bulabileceğim bir yer arıyorum..

sarı oje claire's ten de temin edilebilir ama çok kötü bir oje o böyle sürülemiyor. sevmedim.

X