Doğuma Hazırlık Hadi listeye

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ben de istiyoruuuum:)sat 08,04,2010 ilk bebeğimiz olduğu için cinsiyeti hiç önemli değil.çin takvimine göre kız.rus takviminde de kızzzdelikafadulden beni de ekler misin kaydirigubbakcemile5

yeni hamilesin sanırım.hayırlı olsun cnm.sag saglim kucagına alırsın inş.
ilişki regli sonrasımı oldu yoksa yumurtlama dönemindemi?

Allah gönlüne göre versin cnm
kız cocuk için herhangi bi yöntem denedinmi.
sat kac?

oglunda tutuyormu takvimler?
regliden hemen sonramı yoksa yumurtlama günündemi hamile kaldın ogluna?sık ,seyrek ilişki?

amin cümlemizin.kiz cocuk icin bir yöntem denemedim.hic bilmiyordum bu yöntemlerin oldugunu.sadece sunu ögrenmistim yumurtlama gününde %100 hamile kalindigini.ama kizlarin daha uzun canli kalabildiklerini bilmiyordum.bilseydim ona göre birseyler yapardik.
zatende seyrek iliski oldu.
rus takvimi tuttu oglumda,cin takvimine bakmadim henüz.o zamanlarda yanlis hatirlamiyorsam SIK TI.yumurtlama günleri ne zamanlar oluyordu o yönden bilgim yoktu hic dikkat etmemistim.
ben 1982 esim 1968 li.

bende kıızmda böle yöntemlerden haberim yoktu
senin de dedigin gibi hamile kalmak için yumurtlama zamanına denk getirmrk gerekiyor diye biliyordum
ben vajen ph sına cok inanıyorum.kalsiyum vajiyi asidik yapıyormuş ve kız olma oalsılıgı yüksek
bende o dönem yaglı süt içmenin hamileligi kolaylaştırdıgını okumuştum
ve hergün 1 lt ye yakın süt içiyordum:)
sonuc olarak kızım oldu.

elara benim listede bilgilerim eksikmiş...ben adetim bittikten sonra 2-3 günde bir ilişkiye girdim..ta ki diğer adetimin zamanı gelene kadar....

yeni hamilesin sanırım.hayırlı olsun cnm.sag saglim kucagına alırsın inş.
ilişki regli sonrasımı oldu yoksa yumurtlama dönemindemi?

çok sağol tatlım inşallh görürüz o günleri.canm valla tam kestiremiyorum ama sanırın regl sonrası.bi yöntem de uygulamadık sık ilişki sadece:kedi: tesekkürlera.s.:enbuyukkk:

Son düzenleme:

maaşallah çok küçükmüş daha
inşallah istediğin olur canmm :Saruboceq:
benim son 9günüm kaldı ama hiçbi belirti yok bilmiyorumkismile

arkaraşlar doktora gittim ve öğrendiğim bir bilgiyi paylaşmak istedim . vajen ph ını artırmak için vajinal bir tablet verdi . kullanıp tekrar kontrole gidicem . birde bol bol tatlı ve tuzlu gıdalar yememi tavsiye etti. ilgilenenlere duyurulur...

berracım tşkler bu bilgiyi paylaştıgın için cnm
doktora acıkca söledinmi erkek cocuk istedigini
nasıl karşıladı? ne gibi önerilerde bulundu paylaşırsan cok sevinirim.diger arkadaşlarada yardımcı olabilir belkia.s.

ph arttırmak için verdigi tabletin ismi ne .potasyum hapımı

evet açıkça söyledim canım . doktorum zaten tanıdığım biri o yüzden yadırgamadı . potasyum hapı adet düzenini bozabiliyormuş . bu yüzden potasyum kullanma dedi. verdiği vaginal tabletin adı vagi c .

hımm anladım cnm sagoll
ilk sayfaya ekledim bişiler pc ne kaydet istersenn
senin verdigin bilgiyide ekliyimm

berra bu tableti kullanmaya ne zaman başlanmalı
sen hemenmi düşünüyordun bebegi
diet yada ilişki günleri filan verdimi doktor
yumurta takibi yapacakmı?

elara benim listede bilgilerim eksikmiş...ben adetim bittikten sonra 2-3 günde bir ilişkiye girdim..ta ki diğer adetimin zamanı gelene kadar....

tamam cnm ekledim listeye

çok sağol tatlım inşallh görürüz o günleri.canm valla tam kestiremiyorum ama sanırın regl sonrası.bi yöntem de uygulamadık sık ilişki sadece:kedi: tesekkürlera.s.:enbuyukkk:

cinsiyetini ögrenirsin yakında.ögrenince buraya yazmayı unutmaaahihoyyyt

maaşallah çok küçükmüş daha
inşallah istediğin olur canmm :Saruboceq:
benim son 9günüm kaldı ama hiçbi belirti yok bilmiyorumkismile

sagol cnm
kızım emmeseydi ben 1 yaşına girince düşünüyordum 2.bebegi.malum yaş ilerliyor peşpeşe yapmakta fayda var.
ama hala emiyor maşallah.artık 2.yaşını doldursun ondan sonra calışmalara başlarız inş.
seninde az kalmışşş hakkında hayırlısı olsun cnm.haberlerini bekliyorz

canım tableti dün gece kullanmaya başladım , perşembe tekrar gidicem , perşembe 13. günüm yumurta takibi yapacak . ilişki için gün verecek. bu ay denicem hayırlısıyla.

hakkında hayırlısı olsun cnm.inş bi oglun olurr
çatlatma ignesi yapacakmı doktor

slm kizlar benimde yumurtlama tesbiti yaparak(ovilasyon testi) hamile kaldim tek iliskiyle ve oglum olucak nasip olursa...cin takvimide rus takvimide tuttuyor bana ama bulara bakarak hamile kalmadim daha sonra mrek edip baktim allah herkeze hayirli evlatlar versin

Son düzenleme:

canım sagol açıklamışsın.şimdi bir kaç sorum var.bu tableti günde kaç kez alıyorsun.kaç gün kullanacaksın.bizede yardımcı olursan çok mutlu oluruz.şimdiden teşekkürler..seni takipteyiz..benimde iki kızım var üçüncü için şimdiden araştırıyorum(

canım tableti dün gece kullanmaya başladım , perşembe tekrar gidicem , perşembe 13. günüm yumurta takibi yapacak . ilişki için gün verecek. bu ay denicem hayırlısıyla.

canım cok teşekkürler..Benim yine kafam karıştı,bildiğim ve araştırdığıma göre tüm ilaçlar özellikle vajinal tabletler vajinadaki asit-baz dengesini etkiliyor ve asit ortam yaratıyor...Potasyum hapını doktoruma sormuştum.doğal olarak almak olabilir ancak ilaç olarak almak vajinal ortamı,ilacın içindeki diğer etken maddeler yüzünden asitleştirebilir demişti..Onadan vazgeçmiştim.

Konu sahibinin talebi üzerine konu kapatılmıştır...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…