Doğuma Hazırlık Hadi listeye

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
diger cocugunun cinsiyeti ne cnm
rus takvimi dogru cıktımı sende bide ona bakabilrimisin
erkek cocuk için bi yöntem denedinmi.

Allah bagışlasın cnm
yumurtlama döneminde mi hamile kalmıştın yoksa regli sonrasımı
biraz bilgi verebilirmisin

bu arada ismim listeye eklenmiş fakat 2009 da doğum yaptım ozaman 28 yaşındaydım şimdi 29 yaşındayım
yani 81 liyim düzeltmek istedim

yumurtlama dönemi derken yumurtan catladıktan sonramı yoksa öncesindemi.
bu bilgiler cok öenmli ondan detay soruyorum cnm.

planlı bir gebelik değidli benimki
tesadüf dr.dediği gibi tesadüf
sadece yumurtlama dönemi olduğundan şöyle eminim
belirtilerinin hemen hemen hepsini gördüm
kasıklarımda ağrı
karın bölgede şişkinlik ve sancı
göğüslerimde sızlama gibi acının olması
şeffaf beyaz akıntımın çoğalması
sat tarihimden 14 gün öncesi gibi

hımm anladım cnm sagol bilgi için
son bi ssoru .bu yumurtlama günü ilişkiden önce ilişki oldumu peki?olduysa kac gün önce olmuştur:) ay fazla özel hayata girdim kusura bakma cnm

canım dr.söylediği gibi çok sık ilişki olduğu için ve adetimin düzenli olmasıda yumurtlamayı kolaylaştırıyor,
yumurtalma tarihini bulmakta aslında kolay bir yöntem
DR.söylediğini aynen yazıyorum,
adetimizin 1.gününden 1 sonraki adetimizin 1.gününe kadar olan gün sayı sını bulma
28 gün ise 14 günü çıkartırsak 14.gündür.
ama sık ilişki ve adetimin düzenli olması çabuk hamile kalmamda bir etken oldu çabuk derken 1 defa da

çin takvimi 2 de tuttu baktım şimdi
rus takvimini beceremedimmi nesempatiksalakcinni olmadı sonra yine denereim

arkadaşımı alıp dr. götürmüştüm nasıl şey bu anlamadım diye,
arkadaşım 4 yıllık evli ve hala çocuk sahbi olamıyorlar bu yumurtlama taktiğini kullanıyor fakat düzensiz adet gördüğü için ve çok sık ilşikye girmediği için olmama olanağı çok fazla
bende ise ne hesaplama oldu ne bişey,
yani bu tamamen kısmet işi arkadaşlar,

arkadaşının yumurta takibi yaptırması lazım.bazen yumurtalar belli olgunlaga geliyor fakat catlamıyor yada yumurtalar olgunlaşmıyor.bu şartlarda hamile kalmak zor

benim 2008 doğımlu kızım var.....1. çin takvimi tutmuyor 2. çin takvimi tutuyor rus takvimi tutuyorrrr
çok sık ilişki ile hamile kalmışım....2-3 günde bir çalışma yapıyoduk

ben 29 hatalık hamileyim 8 kasım 2009 tarihinde hamile kaldım tek sefer ilişki.
son adet tarihi 21 ekim 2009
rus, çin1, çin2 hepsi kız, dr. da kız dedi,
nasip kısmet bakalım. allah sağlık sıhat versin.

elara vajen ph ını artırmak için ne yaptın ? sakıncası yoksa anlatırmısın ? teşekkürler.

elara vajen ph ını artırmak için ne yaptın ? sakıncası yoksa anlatırmısın ? teşekkürler.

ben daha hamile degilim cnm
hamile kalacagım zaman uygulayacam inş.
vajen ph sını arttırmak için potasyum hapı kullanılıyormuş.
bide karbonatlı su ile vajinal duş yapılıyormuş ama bunun hamileligi engelleme riskide varmış.
hazır suların üstünde ph dereceleri yazar.ph sı yüksek olan sular içilmeliymiş
sen nezaman düşünüyorsun hamilelik.
bilgileriniver senide ekliyim listeye istersen

benim 2008 doğımlu kızım var.....1. çin takvimi tutmuyor 2. çin takvimi tutuyor rus takvimi tutuyorrrr
çok sık ilişki ile hamile kalmışım....2-3 günde bir çalışma yapıyoduk

Çin takvimleri,Rus takvimi tuttu,iki kere ilişkiyle hamile kaldım ve sonuç kız....

kızlar listeye ekledim sizi eksik bilgiler var onlarıda yazabilirmisiniz.tşklerr

canım benim 6 yaşında bir kızım var . ikinciyi bu ay , haziran ya da temmuzda istiyoruz. bu ay yumurtlama günümü ve çatladığını anlayabilirsem deniyeceğiz. hayırlısı inşallah .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…