Olga, Tatiana, Maria ve Anastasia,4 güzel prenses ve 4 acı son

qobotk.jpg

maria

film ve romanlara konu olmuş bu ailenin acı sonu beni hep üzmüştür. hemen hemen ,, aynı döneme denk gelen osmanlı hanedanı gibi , bir tarih okuru olarak beni çok etkiliyor . nerden nereye misali !

film ve romanlara konu olmuş bu ailenin acı sonu beni hep üzmüştür. hemen hemen ,, aynı döneme denk gelen osmanlı hanedanı gibi , bir tarih okuru olarak beni çok etkiliyor . nerden nereye misali !

benide çok etkiliyor bu yaşadıkları aynı duyguları yaşamışız sizle.
çok kötü bir son olmuş onlar için. yazık olmuş.

okypete öncelikle çok güzel bir araştırma olmuş,eline sağlık.beni de çok etkileyen olaylardan biridir bu hüzünlü aile ve sonları.ben de araştırdım çok,senin koyduğun fotoları gördüm çoğunlukla zaten.hikaye de her sitede aynı cümlelerle anlatılıyor.keşke farklı ve kapsamlı şeyler bulabilsek konuyla ilgili ama maalesef yok.1956 ve 1986 yıllarında çekilmiş iki filmden bahsediliyor her yerde ama netten izleyemedim bir türlü bunları.zaten 1986 yılında çekilen nette yok.1956 yılındaki film ise hiçbir siteden açılmadı ya da ben açamadım.filmler hakkında da bilgin varsa bana yardımcı olur musun?izleyemedim çok üzüldüm.bir de sana naşide gökbudağın perina isimli kitabını tavsiye ederim.muhakkak oku,çok şaşıracaksın.

bir de senden tamamladığım eksik bilgi tatiana nın tecavüze uğraması oldu.bunu bilmiyordum.üzüldüm.

X