Doğuma Hazırlık Hadi listeye

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canım benim 6 yaşında bir kızım var . ikinciyi bu ay , haziran ya da temmuzda istiyoruz. bu ay yumurtlama günümü ve çatladığını anlayabilirsem deniyeceğiz. hayırlısı inşallah .

Allah bagışlasın kızını cnm.
sen bilirisn ama eylül ekim gibi erkek olma şansı daha yüksekmiş uzmanlara göree.bide yumurtanın catladıgından kesin emin olmadan yapma.
diet filanda yapcanmı.başka hangi yöntemleri denemeyi düşünüyorsun?

kızında tutuyormu cin ve rus takvimi
ilk liste için bilgielrini verebilirmisin ekliyim senide

canım kızımda son adet tarihim 12 mayıs 2003 . o zaman adetten sonra sık ilişki ile hamile kaldım . benim doğum tarihim 05 / 12 / 1979 , eşimin doğum tarihi 25 / 06 / 1975 . kızımda hiçbir yöntem denemedik bilmiyordum çünkü . 2. düşünmeye başladığımızdan beri yani yaklaşık 1,5 aydır diyet yapıyoruz . işte bi de karbonatlı duşu düşünüyorum ama bilmiyorum yaparmıyım . hayırlısı bakalım. sen bilgilerime göre eklersin beni

cnm yöntemler baya var.bence hepsini araştır ona göre hamile kall.
vajinal duş pek tavsiye edilmiyor.uygulayanların bazısı o ay hamile kalamadıklarını yazmışlar
sen potasyum hapı eşinde çinko takviyesi alabilir.

bildiğin yöntemleri anlatabilirmisin ? çünkü iyice araştırıp hamile kalmak istiyorum . her türlü bilgiye açığım . yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

bildigim yöntemleri yazcam fırsat buldukca
sen vajen ph sını sorunca onla ilgili bildiklerimi ekledim ilk sayfaya

kızında takvimler tutuyormuydu?
bide onlara bakabilirmisin

nastasia mecburen takvimin baz aldıgı yaşa göre hesap yapcaz
bakalım tutcakmı sendee
haberlerini bekliyoruzz
kac haftalık bebegin

bilmiorum artık tutacakmı tutmayaca mı:)))
ama beni kereta göstermedi kendini((( 16+4 haftalığım inatçı çıktı biras sanırım...

bende hamile kalmak için çalışıyorum ALLAHIN İZNİNLE...
benide listeye eklermisiniz.
son adet tarihim 29 nisan.

benimde bir oğlum var...takvimlere baktım kız çıkıyo hayırlısı bakalım tutacakmı.

azize ekledim senide listeye cnm
istedigin cinsiyete kız yazdım ?
bu ay umutlumusun?

ben bütün cinsiyet takvimlerine baktim;hepsi kiz dedi.ben cok istiyorum kizim olsun.insallah allahim hayirlisiyla nasip eder.ilk cocugum erkek.bende haftaya ögrenebilecegim insallah.24 haftaligim ama bebis hep sakladi göremedik.ögrenirsem hemen paylasacagim.:Saruboceq:

azize ekledim senide listeye cnm
istedigin cinsiyete kız yazdım ?
bu ay umutlumusun?

sağol canmm yerimseniben
canmm ben umutluyum bakalım nolcak son 10 gün kaldı :lepi:

canmm ben kız yada erkek değilde yeterki sağlıklı olsun en önemlisi bu.

Son düzenleme:
listeye baktım erkek isteyi çoğunlukta...
ALLAHIM herkezin gönlüne göre versin inşallah.

Son düzenleme:

Allah gönlüne göre versin cnm
kız cocuk için herhangi bi yöntem denedinmi.
sat kac?

oglunda tutuyormu takvimler?
regliden hemen sonramı yoksa yumurtlama günündemi hamile kaldın ogluna?sık ,seyrek ilişki?

bilmiorum artık tutacakmı tutmayaca mı:)))
ama beni kereta göstermedi kendini((( 16+4 haftalığım inatçı çıktı biras sanırım...

Allah gönlğne göre versin senindee
kız cocukları genelde göstermez diyolarr ama bellide olmazz
biz 18 haftalıkken ögrenmiştik kızım olacagını
sen regli sonrasımı yoksa yumurtlama zamanımı hamile kaldın cnm hatırlıyormusun.

ben de istiyoruuuum:)sat 08,04,2010 ilk bebeğimiz olduğu için cinsiyeti hiç önemli değil.çin takvimine göre kız.rus takviminde de kızzzdelikafadulden beni de ekler misin kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:

sende 2.erkek istiyon demek olur inşallah canmm erkek çocuk anneye çok düşkün oluyo yerimseniben
kızın kaç yaşında canmm?

erkek olursa farklı bi duygu olur mutlu olurum
ama kızım olursada cokk sevinirim.ben tek kızım hep kızkardeş eksikligi yaşamışımdır.
kızımında bi kızkardeşi olsun isterimm
zaten bu nedenle 3 tane düşünüyorum:)
Allah nasip ederse tabi
kızım 19 aylık cnm
2 yaşına girdiginde tekrar bebek düşünüyoruz inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…