Hadi kızlar gebelik belirtisi bekleyen gelsin

Umarım en kısa zamanda pozitifi görürsün canım Benimde adet olmama 2 gün var hafif göğüs ağrım şeffaf akıntım ara sıra da kasık ağrım var bakalım bekliyorum test yapmak için 😇
Gördüğüm kadarıyla hamilesin aynıları bende de var ama adete 1 gün kala negatif çıktı belirtim yok gibi gelşyor bana dün vardı bugün sadece akıntı belirtiis kaldı:KK43:

Gördüğüm kadarıyla hamilesin aynıları bende de var ama adete 1 gün kala negatif çıktı belirtim yok gibi gelşyor bana dün vardı bugün sadece akıntı belirtiis kaldı:KK43:
Bazen psikolojik de olabiliyor kuzum inşallah pozitif görürsün en kısa zamanda

Bende kendi sorularıma cevap ararken konuya denk geldim 😍 çok benzer durumdayız bizde 10 aydır deniyoruz pazartesi günü regl olmam gereken gün. Bu sefer diğer dönemlerimden farklı karın ağrım yok kasık batması var sol tarafımda. Normalde regl öncesi ağrılı da geçerdi bu sefer hiç ağrım olmadı. Geçen gün bel ağrısından uyuyamadım. Ara ara da bacağım ağrıyor umutlanmak istemiyorum ama pazartesi de olmuyor 🥹😅
İnşallah hepimiz güzel haberler alırız benim içinde dua edin 🙏🏻
Hadi güzel haberlerle gelirsin inşallah 🙏

Dün adet olmam gerekiyordu. Bugün ise sabah bel ağrım oldu geçti. Şu an çok yoğun olmamakla birlikte beyaz akıntım var. Beklemedeyim. Bakalım ne olacak.
Beyaz akıntı hamilelik belirtisi de olabilir adet de belli olmaz ama gecikmiş test yap istersen canım inşallah bebiştir

Merhaba çizgi hemen mi çıktı
Hayır ilk başta çıkmadı bende yok diye kaldırdım birkaç saat sonrasında atmak için bakınca sanki var gibi geldi oda ama işte hani kuruntu mu yapıyorum bilmiyorum çok dikkatli bir şekilde sadece gördüm sanki görmek için gördüm gibi geldi ama bakalım pazartesi regl tarihim

Hayır ilk başta çıkmadı bende yok diye kaldırdım birkaç saat sonrasında atmak için bakınca sanki var gibi geldi oda ama işte hani kuruntu mu yapıyorum bilmiyorum çok dikkatli bir şekilde sadece gördüm sanki görmek için gördüm gibi geldi ama bakalım pazartesi regl tarihim
Hayırlı haberler alırsınız inşallah . Sonucunuzu buraya da yazın bende aynı durumdayım sonradan çıktı çizgi ama çok belirgin . Bende gecikmenin 8.günündeyim

Aşkımmmmmmmm kurban olurum özür dilerim valla görmedim ben seni o kadar aradım bulamadım yavrum görsem yazmaz mıyım ? Sonuca üzüldüm doğrusu test yapmış mıydın acaba ? Özledim seniiiiiii 🥰🥰🥰
Bende özledim 🥹🥰kuzum yapmazmıyım test hemde kaç kez yaptım nasip değilmiş bu ayda

Hayırlı haberler alırsınız inşallah . Sonucunuzu buraya da yazın bende aynı durumdayım sonradan çıktı çizgi ama çok belirgin . Bende gecikmenin 8.günündeyim
İnşallah sizin vardır gecikmede olmuş bekliyorum bende Salı gününe kadar olmazsam tekrar test yapacağım 🤲🏻 umarım isteyen herkesin duası kabul olur bu ay seviniriz

İnşallah sizin vardır gecikmede olmuş bekliyorum bende Salı gününe kadar olmazsam tekrar test yapacağım 🤲🏻 umarım isteyen herkesin duası kabul olur bu ay seviniriz
Bugün tekrar test yaptım muhtemel yarın ya da gün içerisinde regl olmam gerek diye negatif çıktı kızlar regl olmayı bekliyorum şuan bu kaçıncı hayal kırıklığı ne yapmamız lazım artık gidip tek baktırmadığım rahim filmi kaldı ona gidip baktırıcam ve hala geçmeyen çok felaket bel ağrım var bu ay böyle ağrı oldu dünde ara ara yoklayan kaşık ağrım oldu

İnşallah güzel sonuçlar alırız canımbenim artık 🥰
Ne zaman adet günün kaç günün kaldı yavrum. Bir anda böyle seninle yazışmaları görünce başa sardık hissi girdi içime ayy bi tuhaf oldum keşke hiç hamile kalmasaydım da bunları yaşamasaydım. Rabbim vermiyorsa da bi sebebi var tabi

Ne zaman adet günün kaç günün kaldı yavrum. Bir anda böyle seninle yazışmaları görünce başa sardık hissi girdi içime ayy bi tuhaf oldum keşke hiç hamile kalmasaydım da bunları yaşamasaydım. Rabbim vermiyorsa da bi sebebi var tabi
Öyle düşünme balım bunu yaşaman gerekiyormuş yaşadın geçti şimdi allahın izniyle sağlıklı bit hamilelik ve doğum geçireceksin 🥹🥰benim herşeyde bir hayır vardır adetim yeni bitti kuzum dün

Öyle düşünme balım bunu yaşaman gerekiyormuş yaşadın geçti şimdi allahın izniyle sağlıklı bit hamilelik ve doğum geçireceksin 🥹🥰benim herşeyde bir hayır vardır adetim yeni bitti kuzum dün
İnşallah kuzum yine hamile kalırım gibi geliyor ama sanki hiç tekrardan kucağıma alamıcam gibi bi his var 😒
1 hafta kaldı benimde yüz üstü uzanayım dedim göbek deliğimin altında bi acı hissettim düşündürdü beni 😂

X