hadi kizlar bebisimiz olursa adini ne koyalim

SEN_KOLIK

herkez YALANCI!!
Pro Üye
15 Nisan 2007
4.691
2.335
kizlar hepimiz hamile kalabilmek icin ugrasiyoruz hepimizin hayalleri vardir mutlaka hayallerinizde bebeginize ne isim koydunuz

:nazar:benim findik kurdumun ismi kiz olursa RAVZA olacak
erkek olursada KAYRA yada erkek kardesimin ismi yani SINAN olacak:nazar:

çok güzel isimler düşünmüşssün canım bende oğlum olursa adını DENİZ veya KEMAL , kızım olursa henüz karar vermedim ama belki Şafak koyabilirim çok sevdiğim bir arkadaşımın adı.............

HAYIRLISIYLA

Kızım Olursa SENA

Oğlum Olursa BORA

KIZIMIZIN ADI SEDAT & NAZLI AŞKININ BAŞ HARFLERİ

İnşallah bir bebeğimiz olursa;
Kızımızın adı :SILA
Oğlumuzun adı: DENİZ olacak...
Oğlumuzun adını babası kızımızın adını annesi belirledi :)

arkadaşlar merheba bende yamak istedim kızım olursa adını HAYAT koyacam çünkü altı seneden beri bekliyorum imşallah olur bana hayat verir

inşallah olursa
bende mısır patlağı kızıma eylül naz
mısır patlağı oğluma efe düşünüyorum hayırlısı ....
:nazar::nazar:

benim tek erkek kardesim var onu cok seviyorum ilk önce annem cok istedigi icin onu kirmam koyarim diye dusunuyordum ilk hamile kaldigimda annem kardesime ablan senin adini koyacak erkek olursa demisti cok mutlu oldu simdi ben koymayi cok istiyorum benim ailem de benimle birlikte yiprandilar erkek kardesim beni doktorlara göturuyor esim calistigi icin her zaman izin alamiyor kardesim hemen kosuyor yeterki bi cocugum olsun diye ne istersem yapar galiba bana cok aciyor gibi geliyor bazen

slmlar inşallah bi bebişim olursa; kızım olursa yaren, erkek olursa mert ....
inşallah......

herkese merhaba,uzun süredir girmiyordum siteye,özlemişim herkesi...
hamiş olanlara gözleri aydın olsun diyorum,bizim gibi bekleyen ve tedavi görenlere de şans diliyorum...
benim kızım olursa eğer adı zeynep şirin olacak.oğluma bir isim bulamadım ne yazıkki,aslında ben ulaş istiyorum ama çok sembolik bir isim diye de düşünmeden edemiyorum...

Arkadaşlar benim de kafamda bir iki isim var düşündüğüm. Kız olursa; "ZEYNEP" veya "TALYA" ya da "ASYA", erkek olursa da "DORUK" veya "KAYRA" ya da "DAĞHAN" koymak istiyorum. Beğenen arkadaşlar bebişlerine bu isimleri de koyabilirler, benden izin çıktı:)))

iinşallah hepimizin bebişleri olurda hayallerimizde olan bu isimleri yavrularımaza veririz...
inşallah....
:nazar::nazar:

Selam Arkadaşlar Erkek Olursa Ihsan Mert, Kizim Olursa Nazli Koymayi Düşünüyorum. Ama Eşim Buna Karar Vermenin Erken Olduğunu Düşünüyor.

X