Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
benim kızım20 aylık bende tuvalet eğitimine başlamak istiyorum ,umarım başarılı olurum.kakasını yapınca ee yaptım diye geliyo ama tuvalete yapmıyor

benim kızım20 aylık bende tuvalet eğitimine başlamak istiyorum ,umarım başarılı olurum.kakasını yapınca ee yaptım diye geliyo ama tuvalete yapmıyor

hadi hep beraber başlayalım ve birbirimize yardım edelim

merhaba canim benim kizim da 26 aylik oldu
bu yaz 1.5 ay denedik ama olmadi

dun tekrar denedim ve sonuc husran hep kulota hep kulota

selam kizlar.bizde tekrar baslamaya karar verdik.cunki subat mart arasi tasinacaz insallah.ondan sonra da yerlesme filan.bide dogum yaklsacak.banim acil ogretmem lazim.ocaga kadar.insallah kardesi dogana kadar ogrenir:18::18:bugun bezini cigarttim simdi kulotda.:18::18::18:

Son düzenleme:
biraz sabır lazım ama bende o yok.pazartesi başlayacam bakalım,büyük kızı çok zor öğrendi korkuyorum buda öyle olacak diye

canim senin de burda olman sevindirdi beni
ay insallah bu sefer olur:26:
benim kiz anneannesinde donsun kulot giydiricem
o degilde pantolon falan da batiyo soguk oldugu icin bu sefer isimiz daha da zor sanki
biraz sabır lazım ama bende o yok.pazartesi başlayacam bakalım,büyük kızı çok zor öğrendi korkuyorum buda öyle olacak diye

seninki de mi kiz canim
bi de kizlar daha cabuk ogreniyo derler

AZİMMM nasılsın?
kuzum bugün sana özel mesaj atmaya çalıştım ama kutun doluydu.
nasılsınnn :)

Son düzenleme:
Burdayız valla narcim benim kız çetin ceviz çıktı
Neyseki bu günkü 2saatlik külot saatimiz fena geçmedi 2 çiş lazimliga biri dona

aaaa azerin bebiş geliyormuş sizee ben bayadır uğramamıştım hayırlı olsun allah sağsalim kucağına almayıda nasip etsin inş.
üzmeyin kendinizi olduğu kadar kimse kalmamış altı bezli öğrenir zamanı gelince bak biz üç yaşında anca öğrendik . kızımdada aynısı olmuştu ama onla çok uğraşmıştım oğlanda rahat bıraktım kendi istemedi bez attık gitti.. ama biz halen gece bağlıyoruz süt içiyor gece kaldırsam tuvalate yapar ama çok huysuzluk yapar sonra benim velet ters anamızı ağlatır cesaret eemiyorum bazen kuru bile kalkıyo inş. ondanda kurtulcaz..

Öyle de ben bebek gelene kadar öğrenmesini istiyorum canım
Sonra bebekle zor olucaktir benim için

Oy oyyy tubim gelmiş hemi de karnı boş gelmemiş
Allaha sukurler olsun canım tekrar hamile kalmisin
Sağ salim gelsin dünyaya kuzu

amin canım allah razı olsun...
inşallah bu defa herşey güzel olur.
günüm daha yarın.
göbekten iğne ve progestan a başladım.
ayın 23 ünde randevum var inşallah kesemizi görürüz.
alttaki hamilelik takvimi de son adet tarihine göre hesaplio.yumurtlamaya göre daha 13.günümdeyim.yani olsa olsa 13 günlüktür bebiş. pfff :44:
zaman nasıl geçicek bilmiyorum...

Geçer be canım ben de sabırsızlanmiyor değilim aslında
Ben takvimi hamile kaldığım günü bildiğim için ona göre ayarladim

Canım ben daha doktora gitmedim iki ayının dolmasını bekliyorum
Erken gitmek istemedim
Ayrica bizim tahlillerle sizinkiler farklı galiba

daha hiç doktora gitmedin ha
waşşşşş
gerçi hamileliğini sağlıklı geçiren bir insan sabredebilirse gitmesine gerek olmayabilir.
benim düşüğüm çok oldugu için mecburen gittim.
ben bu takvimi anlamıyorum kuzu yaw :26:
en güzeli doktora gidince usg de doğum tarihi kaç çıkarsa ona göre düzenleyeyim

sabrına hayran kaldım bu arada

Öyle valla sabirliyimdir ben
Hem doktora gittiğimde bile usg girmicem daha erken bebeğe zararı olur diye korkuyorum :26:
Kızımla da üç ayında girmiştim

Öyle valla sabirliyimdir ben
Hem doktora gittiğimde bile usg girmicem daha erken bebeğe zararı olur diye korkuyorum :26:
Kızımla da üç ayında girmiştim

süpermiş
ben dayanamazdım heralde.
hayırlısı bakalım..
inşallah bebişlerimizi sağ salim alırız kucaklarımıza kuzu
çok öptüm canım. inşallah azicik de kısa zamanda öğrenir tuvaletini tamamen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…