Tuvalet Eğitimi Hadi hep beraber kuzularimiza tuvaleti ogretelim

Bezi bıraktığımız andan başlayıp bugüne dek yaşadığımız sorunlar, altına kaçırma, tuvalet eğitimine dair herşeyin paylaşıldığı alandır.

Cocugunuz kac yasindan sonra wc egitimini tamamladi

• Ankete Katılan
    48
slmlar bizimde 2 gündür kazamız yok 3 gecedirde gece uykularından da kuru kalkıyor :nazar::nazar: yanlız beni üzen bişey var oda ne çişini ne kakasını haber vermiyor.çişe 4 saatte bir ben götürüyorum onu bile istemiyor kızıyor ağlıyor giderken sonra tabi yapıyor wc.kakayıda bağırıyor canı yanmış gibi bende kaptığım gibi götürüyorum wc ama tabi büyük bölümü kiloda çıkmış oluyor.oğlum daha ufak şeyler dışında cümle kuramıyor bu yüzden mi acaba çiş yada kaka demiyor.:KK50:

:nazar: sızede benım kızda egıtımın basında kaka olayında boyleyıd bende anlattım ona guzel guzel kuloduna yada yere yapınca peceteyle alıp beraber attık wc ye:KK53:arkasından bay bay bıle yaptık bırde tavsıyem kakasının hala bırazını kuloduna yapıyorsa kostura kostura gıtmektense ona anlatın gel beraber yapalım sıfonu cekelım bay bay yapalım dıye bnım sımdı kaka dıyor gıdıyoruz wc ye yapıyor yapınca daha kalkmadan kendı cekıyor sıfonu:KK1::KK9:

teşekkürler azicim.
senin prenses ne alemde? nasıl gidiyor?

Kenan daha 20-30 dk önce kalktı. 2 defa kaka dedi gittik ama yapmadı
aceba sıkıntısı ne :44:
çişi var ama bekliyoruz bakalım.
benim kiz ne cisini ne de kakasini soyluyo tubi
ben gotursem lazimliga cisini yapiyo goturmezsem altina yapiyo
ve hic bi tepki vermiyo
kakasini da hep kulota:KK31:
merhaba kızlar
bugün 6. günümüz kilodada alıştırıyorum oğlumu
bugün kilodu varken geldi anne çiş dedi hemen çıkardım gitti lazımlığa yaptı
sonra oyun oynuyordu koşarak geldi anne kaka dedi kilodunu çıkardım lazımlığa kakasını yaptı
önceden kakasından korkuyordu şimdi anneeee baaaaaakkkkkk diyerek gülüyor o korkuyuda yendik
ben bukadar kolay olacağını tahmin etmiyordum doğrusu
şimdi uyudu altını bezlemedim çarşafının altına koruyucu geçirdim
akşamıda ögretseydim süper olcaktıı
ay masallah bizim kizda 10 gun olucak ama hala ilerleme yok
selam kızlar tebrıkler tum mınıklere hızla ılerlıyoruz 2 .sevıyeye gecmısız..:)benım cımcımem ıyıce kavradı sanırım 2gundur sıfır kaza gecede altı kuru cısıde kakayıda ayrı ayrı soyluyor:)sanırım 1 hafta boyle gıdersek sevıye 3 gecıp egıtımı tamamlamıs oluyoruz degılmı:)
evet canim 1 hafta da boyle giderse egiti tamamlamis olucaksiniz hadi bakalim:KK9:
slmlar bizimde 2 gündür kazamız yok 3 gecedirde gece uykularından da kuru kalkıyor :nazar::nazar: yanlız beni üzen bişey var oda ne çişini ne kakasını haber vermiyor.çişe 4 saatte bir ben götürüyorum onu bile istemiyor kızıyor ağlıyor giderken sonra tabi yapıyor wc.kakayıda bağırıyor canı yanmış gibi bende kaptığım gibi götürüyorum wc ama tabi büyük bölümü kiloda çıkmış oluyor.oğlum daha ufak şeyler dışında cümle kuramıyor bu yüzden mi acaba çiş yada kaka demiyor.:KK50:

benim kiz da ayni seninki gibi canim:KK31:

5 6 gün oldu azzzeriiin 2 gün sonra 3. aşama yapıverirsin artıkın bizi ... kızlaaaar sizin durumlar nasıl .. umarımm çarçabuk kurtulursunuz bezdenn :KK9:

bizde süperizzz :)
sıfır kaza ve full tuvalet
ben götürmedim hep kendisi haber verdi öyle gittik.
inşallah ilerleyerek devam ederiz...

zuzummm senin cadı nie sölemio ki yaw :44:
benimki bile sölüosa seninkiinin haydi haydi söylemesi lazım.
''anneee çişim geldiii'' bagırışlarını duyacagın günler yakındır :KK19:

supersınız tubiişş:):)

teşekkürler canımcım :) ama az önce oyun oynarken dalmış ecük kaçmış.
panikle bi koştu ki görmen lazım,''anne! anne! anne! kaka Hİİİİ (şaşırma sesi :KK9: )''
nefes nefese konuşuyor :KK1:
inşallah zaman geçtikçe dahada iyi öğrenir kuzucuklarımız
senin prenses nasıl?

bu arada avatarına bittimm:KK1:

aynen yaa bende bayılıyorum :KK1:

kızlar yaaa konumuzla alakası yok pek de, sizden bir konuda fikir almak istiyorum :KK17:
belki biliyorsunuzdur lcw nin internet sitesinde outlet bölümü var ve oldukça uygun fiyata satılıyor ürünler.bende bir süredir bir elbise görüyordum mağazaya yolum düşmedi almak için,deneyemedim de.şimdi ise outlet bölümünde indirimli olarak satışa sunulmuş.yani mağazada değil internet üzerinden alınabiliyor sadece.hemen konuya geliyorum,
elbiseyi bayramda giymek için istiyordum ama bir sıkıntı var, denemeden alıcam alıcak olursam.
üst kısmı lastikli dar olsa bile esner ki zaten bedenim 40 ve elbisenin 42 bedeni kalmamış sadece 40 kalmış.
42 istememin sebebi,beden büyüdükçe elbisenin boyunun uzayabilme ihtimali :44:
kısa felan gelirmi aceba :18:
boyum 1.78. boyuma göre elbise zor buluyorum açıkçası.
ve sık sık oradan alışveriş etmeme ragmen hiç elbise almadım.
elbise boyları kısa mı uzunmu bilemiyorum :S
herhangi bir mağazasına gidip orada bulunan elbiselerden denesem sizce internetten almak istediğim modelin boyuyla uyum sağlarmı?
standarttır diye düşünüyrum ya sizce?

resmini de ekleyeyim;
bu arada ben kapalıyım. bunun üzerine siyah bolero ve güllerin renginde şal,altın renk kalın bilezik felan düşünüyorum. sizce nasıl olur???
yorumlarınızı bekliyorum acil.
alımı gerçekleştirmek için...

$L_20121-2Y4245Z8-692_B.jpg

:nazar: sızede benım kızda egıtımın basında kaka olayında boyleyıd bende anlattım ona guzel guzel kuloduna yada yere yapınca peceteyle alıp beraber attık wc ye:KK53:arkasından bay bay bıle yaptık bırde tavsıyem kakasının hala bırazını kuloduna yapıyorsa kostura kostura gıtmektense ona anlatın gel beraber yapalım sıfonu cekelım bay bay yapalım dıye bnım sımdı kaka dıyor gıdıyoruz wc ye yapıyor yapınca daha kalkmadan kendı cekıyor sıfonu:KK1::KK9:

off ya bilmiyorum bugün hatta geriledik gibi çok üzgünüm :KK43: ben mi sıktım acaba diyorum wc den bıkmış gibi hep ben götürüyorum ama ağlıyor yapmıcam diye altınada yapmıyor ama bugün mesela yine kaka geldi bana söylemiyor ama bağırıyor o zaman yetiştiriyorum atıyorum kilottaki kakayı tuvalete bay bay diyoruz ama ne çiş ne kaka demiyor.bu akşam dışarı çıktık ilk defa 3 saat ayrı kaldık evden aslında tahmin ettim çiş geldiğini ayranı falan çok içti ama birazda denemek istedim ve altına yaptı üstelik bayy bayy dedi güldü :KK43: çok moralim bozuldu eve geldik yine oturttum yine yapmak istemedi ben nerde hata yaptım ne yapmam lazım kızlar neolur bişey söyleyin bırakayım mı eğitimi bugün 9.gündü :KK43:

kızlar yaaa konumuzla alakası yok pek de, sizden bir konuda fikir almak istiyorum :KK17:
belki biliyorsunuzdur lcw nin internet sitesinde outlet bölümü var ve oldukça uygun fiyata satılıyor ürünler.bende bir süredir bir elbise görüyordum mağazaya yolum düşmedi almak için,deneyemedim de.şimdi ise outlet bölümünde indirimli olarak satışa sunulmuş.yani mağazada değil internet üzerinden alınabiliyor sadece.hemen konuya geliyorum,
elbiseyi bayramda giymek için istiyordum ama bir sıkıntı var, denemeden alıcam alıcak olursam.
üst kısmı lastikli dar olsa bile esner ki zaten bedenim 40 ve elbisenin 42 bedeni kalmamış sadece 40 kalmış.
herhangi bir mağazasına gidip orada bulunan elbiselerden denesem sizce internetten almak istediğim modelin boyuyla uyum sağlarmı?

resmini de ekleyeyim;
bu arada ben kapalıyım. bunun üzerine siyah bolero ve güllerin renginde şal,altın renk kalın bilezik felan düşünüyorum. sizce nasıl olur???

Eki Görüntüle 478685

ben elbiseyi çok beğendim bence sen önce dene onu sonra aynı bedeni al netten yada standartsada olup olmayacağını görmüş olursun aklında kalmaz.bolero ve şalda çok güzel olur yakışır bence inş boyuda olur :KK16:

5 6 gün oldu azzzeriiin 2 gün sonra 3. aşama yapıverirsin artıkın bizi ... kızlaaaar sizin durumlar nasıl .. umarımm çarçabuk kurtulursunuz bezdenn :KK9:
tamam canim ne demek:KK9::KK9:
bizde süperizzz :)
sıfır kaza ve full tuvalet
ben götürmedim hep kendisi haber verdi öyle gittik.
inşallah ilerleyerek devam ederiz...

zuzummm senin cadı nie sölemio ki yaw :44:
benimki bile sölüosa seninkiinin haydi haydi söylemesi lazım.
''anneee çişim geldiii'' bagırışlarını duyacagın günler yakındır :KK19:
valla bilmiyorum tubi
demin uff dedi baktim kakasini yapiyo goturdum wcye ama kucucuk bi sey yapti o kadar
hep oyle yapiyo:KK50:

resmini de ekleyeyim;

Eki Görüntüle 478685
canim elbise cok guzel:KK16::KK16:
bence beden buyudukce boyu uzamaz sadece elbise genisler
sen elbiseyi giyen modelin bedenine ve boyunun olcusune bi bak
ayni boydaysaniz problem olmaz bence
olmazsa iade edersin en kotu ihtimal
off ya bilmiyorum bugün hatta geriledik gibi çok üzgünüm :KK43: ben mi sıktım acaba diyorum wc den bıkmış gibi hep ben götürüyorum ama ağlıyor yapmıcam diye altınada yapmıyor ama bugün mesela yine kaka geldi bana söylemiyor ama bağırıyor o zaman yetiştiriyorum atıyorum kilottaki kakayı tuvalete bay bay diyoruz ama ne çiş ne kaka demiyor.bu akşam dışarı çıktık ilk defa 3 saat ayrı kaldık evden aslında tahmin ettim çiş geldiğini ayranı falan çok içti ama birazda denemek istedim ve altına yaptı üstelik bayy bayy dedi güldü :KK43: çok moralim bozuldu eve geldik yine oturttum yine yapmak istemedi ben nerde hata yaptım ne yapmam lazım kızlar neolur bişey söyleyin bırakayım mı eğitimi bugün 9.gündü :KK43:

candan valla senle ayni durumdayiz benim kiz aglamiyo ama ben goturmesem de altina yapiyo ve hic tepki vermiyo kaka disinda

tubi elbise cok guzel canim.:KK34::KK34:masallah oglusun baya ilerlemis.:KK9::KK9::KK9:kizim her zaman oldugu gibi goturunce yapiyor.bazen gun icinde altina bile kacirmiyor.ama malesef soylemiyor daha:KK50::KK50:ne yapmam gerek soylemesi icin acaba:44::44::44::44:

resmini de ekleyeyim;

Eki Görüntüle 478685

elbıse cok hos cnm:KK9:lcw den kzıma hep alrım ama kendıme hıc almadıgımdan bılmıyorum ama bazen kataloglarda mankenın boyu olculerı yaza kenarda ama bu elbısenın boyu uzun geldı bana gıyen manken 1,80 vardır baksana bıleklerıne gelıyor ben gıysem yerlerı supururum :KK1:sana olur gıbı geldı :nazar:

bence pes etme devam et egıtıme evde bızde ıyıydık ama dısarda bır ıkı kere kazamız olmustu bnde uzulmustum 3 gundur hıc kazamız yok bak gorursun bırkac gune senınkıde oyle olacak:KK9:

bugun kazasız 3.gunumuz ama egıtıme baslayalalı 13,günümüz:KK9: dun gece uyandı cişş diye ben denemıstım uyanmamıstı oncekı geceler kendı uyandı bu sefer cişinı yaptı bır bardak su ıctı yattı eyvah dedım yapar kesın yıne yapmadı:nazar:1 bızde boyle durumlar :KK24:

bence pes etme devam et egıtıme evde bızde ıyıydık ama dısarda bır ıkı kere kazamız olmustu bnde uzulmustum 3 gundur hıc kazamız yok bak gorursun bırkac gune senınkıde oyle olacak:KK9:

canim nasilsin
ya benim kiz habire altina yapiyo valla 3 gun muhlet verdim olmazsa bezi takicam
heralde hazir degil
baksana saatde iki kez cis yapiyo
gunde 7-8 kez kulot yikiyorum

X