hadi hamısler gobuslerımızın fotolarını koyalım

nimet maşallah çok cicisin bu arada pastalar, börekler, çörekler ne güzel görünüyo öle canım çekti yaw:))

ay bu çok tatlı ya erkek galiba kıyamam ben ona ama diğer arkadaşlar neden göndermiyolar ki

nimet maşallah çok cicisin bu arada pastalar, börekler, çörekler ne güzel görünüyo öle canım çekti yaw:))

saol gülaracım. ölesine bir blog yapıverid işte.ç herkese maaşallah.
ayy çok heyecanlıyım ben yaaa. göbeğimi sevip duruyom
Link Silinmiştir.

saolun kızlar, umarım siizn için kötü olmamıştır. bend eaşerme olmadığı için düşünemedim kusura bakmayın yahuuuu

Ben hamile değilim ama banane bende çektim şimdi göbeğimi göndereceğim.Benim göbeğimde 1 ay oldu doğum yapalı hala eritemediğim ve görenlerin aa sen yinemi hamilesin diye dalga geçtikleri bir şahaser.

Link Silinmiştir.

Canımcım senin göbiş hiç gitmedi mi doğumdan sonra cidden hamiş gibisin

Ya birde sen deme birde sen deme şimdi,sezeryanle doğum yapanların kalır diyorlar işte,birazda fazla yemek yedim az öncetatlicadiarzu oyüzden şişkinlik oldu azucuk midemde. Ya bir ay daha çok kısa bir zaman değilmi ki tam toparlanabilmesi için vücudumun? Bilgisi olan varsa yazsın yoksa bu başlık altında yeni bir topic açacam ona göre.Taktım şimdi ben bunu kafaya.

sarıkız canım mesajı hızlı göndere degil gelişmiş cevapa bas
cevap yazdıgımız yerde yukarda şemalar var hani renk kalınlık seçiyoruz
orda resimli seçenek var üstüne gel yazar araya resim ekle diye
ona bas linki oraya kopyala
sonrada gönder

ooo nımetcım masallah bıde bu 4 kg nerden geldı dıyosun.:))))walla sen bunları yapmaya devam edersen senın ıcın pek hayra alamet olmaz canımcım....

sezeryan ya normaldir karnına kum torbası koymamışmıydın ya

1 hafta sonra karnımı sıkıca bağlamıştım ama sıkılıp çıkardım hep,kum torbasını nerden bulacaktım ki ben. Nekadar zaman sonra iner bu göbeğimin şişliği,böyle kalmaz değilmi? sezeryanlıyım diye egzersizde yapamıyorum!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…