hadi hamısler gobuslerımızın fotolarını koyalım

hepiniz çok tatlısınız gerçekten bütün sayfaları üşenmeden tek tek gezip göbişlerinize baktım valla çok güzelsiniz ama göbeklerinizin resmini açmadan kıyafetinizle çekip koyarsanız daha münasip olur bence inanın öyle daha hoş gözüküyor umarım beni yanlış anlamazsınız dostça bir uyarı sadece hepinizi allah kurtarsın inş.allah:1hug:

egemen hoşgeldin geçmiş olsun canım benim
sağ salim bebişine kavuştuğuna çok sevindim güle güle büyüt yağmurunu
eşinle huzurlu mutlu yıllar diliyorum

kızlar selam ben 16 haftalık hamileyim esimle aramızda rh uyumsuzlugu var aynı sorunu yasayan oldumu ne yapcaz biz bebişimize bişey olurmu cok korkuyorum

gercekten bencede buraya bu kadar açık bır sekılde resım koymak hos degıl erkeklerde bakabılır acık solım ben gezınırken esımde yanımdaydı ve gordu sızce bu hos bırseymı?

Valla tamam giyinik kıyafetli çıplak göstermeden koyanlara lafım yokda iki arkadaş kasığına kadar açmış indirmiş çıplak karnını koymuş ben kadın halimle hayret ettim.Her şeyin bir adabı vardır eşim yanımdaydı gördü ve adam hayret etti yapmayın arkadaşlar çok istiyorsanız birbirinize msn den gönderin burası sırf kadınların girebileceği bir yer değilki kasığada kadar açılıp herkesin göreceği bir siteyede konmazki.Sonrada fikrini söyleyenlere tepki gösteriyorsunuz madem çok normal buluyorsunuz yüzünüzü niye saklıyorsunuz komple koyun ozaman doğal birşeyse.

çok hoşuma gitti, bu başlığı yeni gördüm, hepiniz bebişlerinizi sağlıkla, mutlulukla büyütürsünüz inşallah..

Yaaaaa Bende Istiyom O Kadar Göbüşüm Olsun Ama Yok Daha çok Küçük Olursa Bende Koyarim Inş.

Canım okadar doğru yazmışsınki aynen sana katılıyorum.İlk başka gördüğümde şaşırdım sonradan sayfaları geçtikçe çok güldüm:roflol:.Yani bence çok saçma göbek resimlerini koymak.Erkeklerde görebilir nette bunları allahtan korkmadılarmı acaba:1shok::1shok:

valla bir kere bilerek eşinizi bu siteye sokuyorsunuz hatalı sizsiniz arkadaşım..benim eşim girmez giremez...hele yanımda aslaaaa...zaten bir kadın sitesine bakmaktan da zevk almaz bu biiiiiiirrrr...
nette ne tarzda açık fotoğraflar var erkekler onlara daha çok ilgi gösterir eminimki bu ikiiiiiiiiiii....
son olarak arkadaşlar erkek iç geçircek olduktan sonra böyle resimler görmesine gerek de yok..adam sapık olduktan sonra sizin bir lafınızla size tecavüz ettiğini,uzun pardesünüz altında çırılçıplak olduğunuzu hayal edebilir...bu da üüüççççç....
haaaa birdeeee komik bulanlar yada bu topici eleştirenler girmeyebilir benceeee...eksikliklerini hissetmeyiz yani merak etmesin sevgili arkadaşlarımız..

aynen sana katılıyorum arkadaşım çok kişi tepki gösterdi bu fotolara.başka bir erkeğin göbeğinizi görmesi hemde çıplak bişekilde doğru değil.eşlerinize gösterin koyduğunuz fotoları bakalım ne diyecekler neyse herkes hata yapabilir ama hatayı anlayıp düzeltmek gerekir....

umarım hepiniz hayırlısıyla oğum yaparsınız.sağlıklı analı babalı büyür inşallah bebişleriniz

Arkadaşlar Bence Bu Konuya Kötü Niyetle Yaklaşan Arkadaşlar Var.burasi Tamamen Iyi Niyetle Açilmiş Bi Sayfa,,,insan Hamilelikte O Kadar Heycanli Ve Istekli Oluyoki Göbüşü Onun Herşeyi Oluyo.eeee Insan Da Burda Paylaşmiş Bunda Ne Varki Bence Gayet Sempatik.hamile Bi Bayan Hakkinda Resmini Görüpte Farkli şeyler Düşünebilen Insanlar Bana Göre Pek Normal Olmayan Insanlardir.

Kizlar Hepinizin Göbüşlerini Allah Nazardan Saklasin.maşallahhhhhhh

Ayrica Kimseyi Yargilamak Kimseye Düşmez.rahatsiz Olanlar Da Bakmaz Bu Kadar Basit.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…