Hadi çalışan anne adayları izin tarihimizi geri sayalımmm:))))

Simdi tek iş 32.haftamız ne zamana geliyo onu hesaplamak kaydirigubbakcemile3 Ben sezaryen tarihimden geri geri gitcem, 32.haftam ne zamana geliyosa actırcam izin kaybetmemek icin doktor benim doktorummm kardişimmmm kaydirigubbakcemile3

peki bir soru daha.ekleme olayıda.doğum yaptıktan sonra gidip tekrar hastaneye.şu tarihte bitiyor izin diye yine birşey alıyoruz galiba.yanlışmı anladım acaba

Gaydınımm 32. de gidip çalışablir alcas, 37.de çalışamaz alcas artıkk -tatlicadiarzu-

zuzum o zaman bende kendi hastanemi arıyayım öğreneyim bakalım ne yapmam gerekiyomuş
peki bu arada haftamız yanmasın diyoruz ya orda ne yapıcaz kıslar fikri olan ???

Benim anladıgım SSK ile tek ilişkin birebir olan doğum iznin bitince alacağın para o kadar... Geri kalanını hastanenden hallediyosun.

o kağıtları sonra direk işyerimize vericez dimi.ayrıca ssk müdürlüğüne gitmemize gerek kalmıcak.ssk müdürlüğüne sadece paramızı almak için gidicez iznimiz bittikten sonra.

Ya kıslar en iyisi hafta yanmaması için doktorla konusmak, doktor zaten bi secenek suncaktır ve muhtemelen zaten sezaryen normal dogumdan 10 gün yada en geç 2 hafta once... 10 gün oncesinden yazcak raporu onlar problem etmeskii...Benim doktorum boyle seylere kafanı takıp durma, sen nasıl iyi mutlu hissetceksen oyle ayarlamaya calısırıs didi.

10 gün için dert ediyorus düşününn, ama normal doğum farklı kıslar bilas daha çünkü öngörülen dogum tarihi ancak %5 oranında tutuyomus, orda bilas izin kaybı olabilir...

E bide allah korusun bis herseyi normal sartlar altında düşünelim de :Saruboceq:

ne güzel inşallah bizim doktorlarımızda aynısını yapar canım.

o kağıtları sonra direk işyerimize vericez dimi.ayrıca ssk müdürlüğüne gitmemize gerek kalmıcak.ssk müdürlüğüne sadece paramızı almak için gidicez iznimiz bittikten sonra.

Canım benimde anladıgım o, sürekli hastanemizden rapor alıp işyerine fotokopi veriyorus, en son bu raporlarla SSK ya gidip paramızı alıyorus

bakalım ben cuma günü konuşucam.benim 14 mayısta 32+0 oluor.sadece bir hafta öncesi yani 7 mayısta yazsa raporumu.bende 5 haziran değilde 12 haziran'a kadar çalışsam süper oluyor.5 haziran'a kadar çalışırım diyordum.şimdi 12 haziran diyorum artık.hem gitmeden işlerimide toparlarım.doğumdan sonra nasıl olsa ben haftada 1 kere gelicem.iyileştikten sonra

Ben SGK dan halledicem ama hastanem yönlendircek artık beni hastanemde geçmiyo sgk başka bir özel hastaneye gitmicem direk sgkdan halledicem sırf bunun için dosya aştırmıştım zaten
o zaman ben sgk ya giderken yanıma almam gerekenleri hastaneme sorayım bi hafta da erken gidip geç söylicem haftamı ve dosyamı açtırmış olucam
Zuzum arkadaşım sezeryanla yaptı ve 2 haftası yandı oda bana dediki herşey normal doğum gibi düşünülüyo devlet kanalında ondan dolayı sezeryanda kaybımız oluyo erken açtırırsan onu ortadan kaldırırsın dedi onunla konuşucam canım ben şimdi ona göre bakcaz artık haftaya giderim istirahat için sanırım

off kafam karıştı.Zaten sıkılmışım iştennnn.Bir an önce 32. haftam gelsin 1 haftadahi duramam.

Bende 7 mayısta yazdırıp, 12 hazirana kadar calıscam cnm, boylece 5 haftamızı tamamlamıs 37.de cıkmıs oluyorusss.. Dogumda temmuzun hemen basında zati insallah...

Gaydınımmm senin tahmini normal dogum tarihin ne?

Canım SAT'a göre 4 Temmuz çıkıyor
Bende normal şartlarda mayıs 4de açtırıp haziran 12de çıkarım diyodum ben doğumdan sonraya bırakmak istiyorum bırakabildiğim kadarını ama bakalım kısmet tabi

Bende 26+5 im zuzuum.Ama ben haziranın 1 inde ayrılmak istiyorum maaşımı tam alabilmek için.Doğumum sezeryan olacak temmuz 10 u bulur sanırım.Haziranın 1 inde 32+5 günlük oluyorum.Ben nasıl ayarlayacağım iznimi?*

4 Mayıs diilde o haftanın cuması actır bence canımm, tam 32.haftanın son günleri oluyo sanırım dimi, ama tabi doktrunla konusup nolmaz nolmaz diye 1 hafta da erken yazdırabilirsin bence yane 3 Nisan yada 1 mayısta yazdır, 41. haftamda dogurdum size mi sorcam dersin kaydirigubbakcemile3 Şaka bi yana nolmaz nolmaz sen 1 hafta once yazdır bence cnmmmm normal dahi olsa

Temmuz 10 a göre doktoruna yazdırsan şöyle olcaktı, 37.haftan 19 haziranda bitmiş olcaktı, sen 1 haziranda cıkarsan 34.haftanın sonunda cıkmıs oluyosun. Yane yine 2 hafta dogum sonrasına devrediyosun, 11- 15 mayıs arası bi gün ki bana kalırsa 15 yada 14 ünde istirahatini actırsan doktorla konusup iyi olur gibi senin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…