Hadi çalışan anne adayları izin tarihimizi geri sayalımmm:))))

zuzuuum

ZUZUMUNNN MINIK KELEBEGII
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2009
2.594
0
Bugün düşündüm de arkadaşlar, en az doğum kadar bende heyecan yaratan bir durumda ücretli izinnn, bi başlık açayım orda geri sayalım hem her sabaha mutlu mesut başlarıs, hemde iznimizle ilgili bilmemiz gereken hususları bu baslıkta tartısırıs dedimmm, nası demişimmmm kaydirigubbakcemile5

18 mayısta 32.haftama gırıyorumm ve o tarıhte ızıne ÇıkacaĞımmmmmmmmmmm

hımmm düşünmem lazım
37. haftayaı düşünüyorum ben
hangi güne geliyor acaba hesaplayıp geliyorum.zuzum hadi yine iyiyisn yatcazzz kalkacazzzzzz
hesabından daha kolay bu

67 gün kaldı.haziran 5 de izine ayrılıcam.

Saymak lazımmm valla en az dogum kadar heyecan yapıyorum, izne cıkınca oturcam beklicem saf gibi zaten, babanem ole diyo bana, sen simdi alırsın karsına saati, oturur dogumu beklersin biseye elimi sürmem valla kaydirigubbakcemile3

Ben 19 haziranda cıkıcam

Baksanıza yazınca daha az kalmıs gibi geliyo insana, illere düştük bile yıllık izinde, hatta ben bugünnn Düzce'deyimmm, uzak deilimmm yane kaydirigubbakcemile3

benimm az kaldıı nisanın 31 günüm var izne ayrılmama....

şimdi zuuzzumu üstün yardımarlı ile 12. haziran da 37. haftanın dolduğunu öğrendim.saymaya başlıyorum 72 . gün var.
izne
nedne se çokda hevesli değilim:)))))
yani ne bileyim doğuma kadar çalışmak olsa bende sağlıklı olsm çalıaşcağım galiab:)))))))
bu ne aşk allahım

Ay insallah agırlasmayız da cidden calısabilirisss kuzuuu kaydirigubbakcemile5

ınŞallah zuzum ÇalıŞırız
ay bıraz gÖbeklı felan olduk ama
olsun patron kovana kadar buradayım
ıkram gÖrevlımzın 37. Haftayı beklemesıne mÜsade etmemıŞlerdı.
MÜŞterıler Çay ıÇmek ıstemıyor dıye gÖrÜnce.
Bana ne derler bılmem
ben masanın arkasında muhasebecıyım ama oslun:))))))
belkım benı de kovar

off en sevmediğim konu bu ya ben 32.haftada raporumu alacağım ama izne doğuma 15 gün kala çıkacağım patronum izin vermiyor şafak 74

Aaaaa nası yane cidden izin vermiyo mu? Demek dogum riskini alıyo düdükk bak sinir oldum simdik yine klava:

Benim 15 mayısta 32. haftam doluyor ama haziran başına kadar kalıp mayıs maaşımıda tam almak istiyorum,inşallah durabilirim.Buna görede şafakkkkk 61 :asigim:

Kaldııı 80 Osmaniyedeyim bende bugünnnn, gezmeye cıktımmm :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…