Hadi çalışan anne adayları izin tarihimizi geri sayalımmm:))))

canım önce günaydın diyeyim de. ben aldım ve raporumu 8 haftalık verdi. bebek doğduğunda 8 haftalık daha vereceğiz dedi. bana da mantıklı geldi. aksi taktirde 8 hafta önce 8 hafta sonra mantığı olmazdı. toplamda 16 hafta yazılırdı. doğumun ne zaman olabileceği bilinemediği için 8 haftalık veriyorlar.

Son 3 günüm.
Zuzummm yatcam kalkcam yatcam kalkcam yatcam kalkcam izindeyimmmm

Masallah cnm ya ben gelene kadar sadece yatca kalkcam kaldı hatta delikafadulden Bende haftaya cuma cıkıyorum insallah daha cok yatcam kalkcam ama ossun. Bugünü sayma 8 günüm kaldııı :sm_cool:

evt kızlar 8 haftadan önce doğum yaparsanız diğer kalan haftalarınız yanıyor.ben 36 haftalıkta doğum yapmıştım.bu nasıl olur bilmiyorum ama 8 hafta bekleyen bebek ve tam doğum parası alan hiç kimseyi şu güne kadar görmedim.ama doğum sonrasını tam alırsınız.bunun yanı sıra doğum paranızı sadece iş günlerinden hesaplayın hayal kırıklığına uğrarsınız.

Şafak 16 Bursadayız Melekkkk sana geldik biz bugünhihoyyytkaydirigubbakcemile5

en çok benim var galiba.... haziranın 19 unda ayrılıcam inşallah, yani şafak 18....

Benim şafakımmmm 3 bugünü saymazsakk cok heycanlıııı kaydirigubbakcemile2

Hayırlı olsun sibelcim darısı basımıza benimde bugünü sayma şafak 2 alkisalkisalkis

safak 7 :)))
zuzum sen bugun ayrılıyorsun izne artık görüşemedikte tatlım seninle işlerin yoğunmuş kendine ve kızçene çok ii bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…