Hadi çalışan anne adayları izin tarihimizi geri sayalımmm:))))

valla zuzum bilmiyorum ya iki hfta öncesinde 2 hafta ileriydi. iki hafta sonra 1 hafta daha ileri gitmiş. 3 hafta önde görünüyor. bu gidişle normal doğum olamayacak.ama ben ne kadar korksam da normal olmasını istiyordum ki çabuk düzeleyim. bebeğimi kolay kucağıma alıp her şeyi ile ilgileneyim istiyordum. ama bu gidişle olamayacak. bir de benim haziranın 27 sinde sınavım var. kpss ye gireceğim. ona da denk gelme ihtimali var. 38. haftanın içinde olacak ve risk var. ne bileyim benim işlerim biraz karışık. umarım oğlum bekler. bu arada kilosu da 2kg 150 gr olmuş

Masallah cnm ya seninki baya önden gidiyo benimki 1 hafta onden gidiyo sadece ama cok kilolu gözüküyo gerci ultrason ölçümlerine pek güvenmiyorum ben ama :1no2: ben 39 a kadar kalsın istiyorum karnımda henüz 32+1. Hayırlısı olsun cnmm hepimiz ve bebeklerimiz icin burcucum

Bugünü sayma 16 işgünü kaldı offf allahıım bize güç kuvvet verki dolduralım su zamanıııı :teytey:

Son 1 günüm yarın izne ayrılıyorum.Raporumu pazartesi yada salı günü alıp işyerine vereceğim.Bende 39. haftadan önce doğmasından korkuyorum inşallah vaktiyle gelir yavrularımız.

Kızlar hastaneden raporu alıp onaylatıp işyerine veriyoruz başkada bir işlem yapılmıyor değilmi onlar ssk ya bildiriyorlar internet üzerinden..Şimdilik hazırlayacağımız başka bir evrak yok değilmi?

Kızlar hastaneden raporu alıp onaylatıp işyerine veriyoruz başkada bir işlem yapılmıyor değilmi onlar ssk ya bildiriyorlar internet üzerinden..Şimdilik hazırlayacağımız başka bir evrak yok değilmi?

Sehercim aynen dedigin gibi SSK yada anlaşmalı özel hastaneden raporunu alıyosun, onaylatıyosun hastaneye tabi. Sora bu raporun aslı sende kalıyo, fotokopisini insan kaynaklarına veriyosun o kadarr. Vizite kagıdı ve SSK numaranı istiyo hastaneler o kadar cnmm...

Allahım son 1 gün yarın izne ayrılıyorum.Hiç bebişle ilgilenemedim istediğim gibi olamadı hamileliğim bari son ay bebişle ilgileneyim, eksikleri tamamlayım...:eek:

kızlar ben de dün aktarma raporumu aldım, Allah nasip ederse 37.haftaya kadar çalışıcam.

Günaydın, pazartesi günü 31+5 günlük olacağım kontrolüm var doktora gideceğim gitmişken 32. hafta raporunu verirse alayım diyordum olmazsa çarşamba günü tam 32+0 ken alacaktım ama sabah işyerindeki muhasebeci bu ayıda tamamla primin ve maaşın tam ödensin 1 hafta sonra raporunu başlatman senin açından iyi olur dedi. 1 hazirandada yani haftaya pazartesi 32+5 günlük olacağım rapor almak için geç kalmış sayılırmıyım sabah sabah kafam karıştı???Bu arada işyeriyle konuştum rapor alsamda almasamda bugün işyerinden izne ayrılıyorum.

Bir şey daha soracağım raporu 8 haftalıkmı veriyorlar kızlar yada toplam 16 haftalıkmı?*8 haftalık veriyorlarsa doğumdan sonra tekrarmı rapor almak gerekiyor doğum sonrası iznini açtırmak için?Bugün çok soru sordummm

Cnm bu topikin baş sayfalarında daha once rapor almıs olanlardan kopyaladıgımız yazılar var tam bilemicem ama onları okursan sana fikir verir zannımca, yanlıs yonlendirmiş olmıyım

Arkadaslar ben 12 haziran furyasından cıkıp, 5 hazirana girdim, doktoruma diretip son haftamı da bitirip cıkcaktım ama fazla zorlamak istemedim... Yane şafak baya düştü anlıcaınız, artık bugünü sayma 11 günümmm kaldııı :sm_cool:

Şafak 20 :eek: Zuzum süpersin bende dayanabilirsem haziran 12si diyorum dayanamazsam senle 5 inde çıkabilirim :emir_bebek:

Sansını zorlamamk lazım gamzecimmm yaaa, cok diretiyodum sora korktum bi andaaa 5 hazirana cektimm

X