Hadi çalışan anne adayları izin tarihimizi geri sayalımmm:))))

ben bugün gidip raporumu aldım. artık uzun bir süre çalışmayacağız. bu arada doktor zaten ben istesem de çalışabilir raporu veremeyeceğini söyledi. bebek çok iri zaten zorlanıyorsundur dedi. bebek 35 haftalık çıkıyor:) biraz fazla iri olacakmış oğluşum

yök e baglı bir hastaneden yök e baglı başka bir üniversite hastanesine mahkeme yolu ile eş durumundan tayin oldum.kaydirigubbakcemile2 21 mayısta gebeliğimin 32 haftası doluyor ve mehir iznime denk geliyor. yeni başlayacagım kurum mehir izninde iken 32 hafta sonrası çalışırabilir yada çalışamaz roporunu sunamazsın çünki ne oraya nede buraya baglı degilsin diyor:bbo:. yani bu demek e oluyor ki mehir iznim yanacak [10 günlük iznim ]kötükedihüso:
acaba mehir iznim bittiminde 34 +5 gün gibi bir rapor götürsem 657 açısından bir sorun ile karşılaşırmıyım .

Valla bernacımmm bu saglam uzmanlık sorusu olmus kitlendiimmm, ama bunu bi SGK ya sorsan daha net bilgi verirler, sadece tahmini mi soyluyorum 34+5 te alırsan kabul etmezler ama soyle bisi yapabilirsin mehir iznini alırsın 34+5 ken gidip 32.haftandaymıssın gibi izin yazdırabilirsin eger izne cıkcaksan tamamen ama calısabilir raporu istersen sorun olabilir sanırım....

Burcucum benim doktorumda aynını dedi, bebek iri bilascıkkk, tombul kısımmmm benimmm zorlanabilirsin dedi, gelecek haftasonu oturup konuscas, o bebege bakıcak ben kendi fizyolojik durumuma bi problem yoksa devam edicem 2 hafta daha, varsa kapattırcam calısabilirimiiii:1closedeyes:

Bu arada bugünü sayma, 23 günümüsss kaldı, haftasonları ve son cumayı da cıkar 16 gün :hooray:

valla zuzum bilmiyorum ya iki hfta öncesinde 2 hafta ileriydi. iki hafta sonra 1 hafta daha ileri gitmiş. 3 hafta önde görünüyor. bu gidişle normal doğum olamayacak.ama ben ne kadar korksam da normal olmasını istiyordum ki çabuk düzeleyim. bebeğimi kolay kucağıma alıp her şeyi ile ilgileneyim istiyordum. ama bu gidişle olamayacak. bir de benim haziranın 27 sinde sınavım var. kpss ye gireceğim. ona da denk gelme ihtimali var. 38. haftanın içinde olacak ve risk var. ne bileyim benim işlerim biraz karışık. umarım oğlum bekler. bu arada kilosu da 2kg 150 gr olmuş

BERNA sende 32.haftada 37 haftaya kadar çalışabiir raporu al.
mehir iznin bitiiğinde doğum öncesi raporunu alırısn.
arada ki haftalar da sana doğum sonrasına eklenir..
37. haftaya kadar çalışabilir raporunu zaten sen mehir iznin bittiğinde sunarsın .sorun kalmaz.
bu sayede rapor süren yanmaz bence.tabi.
kolay gelsin sana.hayırlı doğumlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…