Hadi çalışan anne adayları izin tarihimizi geri sayalımmm:))))

günaydın herkeslereee kızlar benimde 4 temmuz ama 12 hazirana kadar çalışabilcekmiyiz sizce:CüvCüv:

aaa gaydin ve zuuzu ne yazıyors bende onlardan kopya çekerim yuhhhuuuu
o halde
kurtardım hergün saymaktan:)))) tembelmiyim ne
ay kızlar valla, 32. haftada raporu açtırp 37. haftaya kadar dayanmak istiyorum.inşallah
amöa dayanamazsam raporum hazır gidiyorum der giderim:))

Waowww dogumgunu 4 temmuz yane, peki normal dogum mu bu tarih, eger normal dogumsa bi doktorunuzla konusup raporu 1 hafta once alsanız, 12 haziran size gec kızlar baya... Bence haziranın basında cıkabilirsinizzzz CADIARZU

Waowww dogumgunu 4 temmuz yane, peki normal dogum mu bu tarih, eger normal dogumsa bi doktorunuzla konusup raporu 1 hafta once alsanız, 12 haziran size gec kızlar baya... Bence haziranın basında cıkabilirsinizzzz CADIARZU

EVET NORMAL DOĞUM delikafadulden AMA 37. HAFTA 12 HAZİRAN GİBİ OLUYO. GERÇİ BEN O KADAR DAYANABİLİRMİYİM BİLMİYORUM. ŞİMDİ BİLE ÇOK ZORLANIYORUM GİDİP GELİRKEN:çok üzgünüm:

EVET NORMAL DOĞUM delikafadulden AMA 37. HAFTA 12 HAZİRAN GİBİ OLUYO. GERÇİ BEN O KADAR DAYANABİLİRMİYİM BİLMİYORUM. ŞİMDİ BİLE ÇOK ZORLANIYORUM GİDİP GELİRKEN:çok üzgünüm:

Canımm iste bende onu diyorummm normal dogum 4 temmuzda olsa dahi 1 hafta felan erken dogma ihtimali var, cunku normal dogum olarak planlanan tarihlerin sadece %5 i zamanında gerceklesiyomus sen nolur nolmaz izninden de kaybetme doktoruna 1 hafta erken yazın raporumu de, boylece 37.haftan 12 hazirana diil 5 hazirana denk gelicekk, nası ama?

Ben simdilik iyiyim ama 1 ay sora nası olurum hic bilemiyorum allah elden ayaktan düşürmesin de iznimizi de tamamlayıp oyle cıkalım bekleyelim kuzuları

Canımm iste bende onu diyorummm normal dogum 4 temmuzda olsa dahi 1 hafta felan erken dogma ihtimali var, cunku normal dogum olarak planlanan tarihlerin sadece %5 i zamanında gerceklesiyomus sen nolur nolmaz izninden de kaybetme doktoruna 1 hafta erken yazın raporumu de, boylece 37.haftan 12 hazirana diil 5 hazirana denk gelicekk, nası ama?

HARİKASIN CANIM YAA ÇOK SAOLLL İNŞ. ALLAH KUCAĞIMIZA DA VERSİN BEBİŞLERİMİZİİ:Saruboceq:

ınsallah cnm bu kadar hesap kitap yapıyoruz allahım zamanında saglıklı bi sekilde bebişlerimizi kucagımıza almamız için yardım etsin bizeeee :Saruboceq:

Bıraz Önce mÜdÜrÜm aradı.ne zaman ayrılıcaksın doĞum ıznıne dedı.bende 12 hazıranda dedım.nıye sordu acaba.kesın almanya sorduruyor.bakalım ne olucak hakkımızda hayırlısı.ızınım muhtelemen eylÜl 22 sı gıbı bıtıcek.3 ayda Ücretsız ızın kullanmak ıstıyorum.ocak baŞı baŞlarım dıye hayal kuruyorum.bakalım oluıcakmı.daha Önce sorduĞumda sorun yok demıŞlerdı ama.ıŞte ıÇımde bır korku var genede

Allah allah niye sordu acaba? Bizimkiler sormuyo bile muhtemelen gidiceim zaman haber vericem, senin yerine işe bakabilcek biri varmı işyerinde? Belki ondan sormustur...

allah allah niye sordu acaba? Bizimkiler sormuyo bile muhtemelen gidiceim zaman haber vericem, senin yerine işe bakabilcek biri varmı işyerinde? Belki ondan sormustur...

yok işte.finansmancı bir arkadaş var.oda muhasebe bilmiyor.ve her ayın 5 inde almanyaya rapor gönderiyoruz.nasıl olucak bilmiyorum.temmuz 5 deki rapor nasıl hazırlanacak.hadi diğer aylar gene ben haftada 1-2 gün gelir hazırlarım aman ne bilim işte.artık ona göstericem olduğu kadar.artık çıkarırlarsada çıkarırlar napim.zaten raporluyken çıkaramazlar.iznim bitince çıkarırlarsa da tazmimatımı verirler.bizde bir süre idare ederiz artık

Yok canım zaten iş kanunua göre hamileliginden dolayı cıkaramazlar her türlü tazminatını öderlerrrr :kızgın:

Belki yerine bakıcak kimse olmadıgı icin bi cıkar yol düşünüyolardır ondan sormuslardır cnmm

Belkı canım bakalım zaman gÖsterıcek.Çok takmıyorum.hakkımızda hayırlısı artık

27 nisanda başlıyorum,iznim bitti.eve alışmıştım negüzel.en önemlisi oğluma alışmıştım.şimdi yeni bir düzen bekliyor bizi.hakımızda hayırlısı ama zor olucak galiba

51 günümüz kaldı.12 haziranda izine çıkacak arkadaşlaar

X