Hadi çalışan anne adayları izin tarihimizi geri sayalımmm:))))

bu arada.doktorum sezeryan olacağın için 1 hafta önce açalım dedi.raporunu.kendi teklif etti.benim birşey söylememe gerek kalmadı.7 mayısda çağırdı raporumu açıcak.12 haziran'a kadarda çalışabilir di,ye yazı vericek.buda böylece çözümlenmiş oldu.5 haftayı doğumdan sonra kullanabilicem allah kısmet ederse

Bende 8 inde actırcam 5 haftayı kullanabiliyim diye ama erken mi olcak acaba yaaa simdide acaba 1 hafta daha beklesemmi diyorum ama su halimle bile cok agırlastım işe gelip gitmek icin 12 haziranada iyice sartladım kendimi 19 una kada calısmak cok zor gelir, napsam yaaa CADIARZU

Bende 8 inde actırcam 5 haftayı kullanabiliyim diye ama erken mi olcak acaba yaaa simdide acaba 1 hafta daha beklesemmi diyorum ama su halimle bile cok agırlastım işe gelip gitmek icin 12 haziranada iyice sartladım kendimi 19 una kada calısmak cok zor gelir, napsam yaaa CADIARZU

12 haziran iyidir bence.zaten sezeryan olucak.haziran sonu gibi olucak.2 haftada istirahat edersin canım.inan sıcaklarda daha zorlanıcaz gelip giderken

Ya ben nerdeyse simdiden su koyvercemmmm istirahata son derece müsaitimmmm kaydirigubbakcemile3

Ayyy selsinnn deme 45 gün müüü kaldııııı :sm_cool: Acaba şunu daha da daraltıppp sadece iş günlerini mi saysakkk daha hızlı geçer mi aceppp kaydirigubbakcemile3

46 mı benim memleket o zaman kahrmanmaraşşşşş
geldim anne ,akşma kaçacağım.
ne varsa getir yiyeceim.
ay babamıda çok özlemiştim.be akşama akdar ağlarım şidm ben bu hasret geçmez beeeeeee

ben normal zamanda ıstirahatimi açtırcağım.
ama çalışmaya devam edeceğim.
ne de olsa idari personeliz.
hem patronun oğlu askerden geelcek.
ona birazcık idare edebilsin diye iş öğreteceğim.
sonra mali müşavirn elemanına birazda genel muhasebe için oalnalrı göstereceğim.
offffffff
personel konusu için kesin arada ziyaret etmeme laım.yoksa o hatlar çok akrışır.
tek başıam olunca bunalrı düşünmek.zorundayım.aslıdna istediğim doğumdan sonra bambaşka bir yer ama ,malesef kirzde iş bulmak büyük şans oda bizi bulur mu bilmem ki

44 gün kaldııı, son cumayı sayma, haftasonları ve resmi tatilleri de cıkar, sadece 30 günnn hattaaa kaydirigubbakcemile5

oooooo ama zuuzu sen böyle tatilelri çıakrsan benimle tutmaz kş hesabın
benim tatilim yokkkk biiyorusn.
1 mayıostada buradayızz
c.tesi de buradayız
ya haksızlık bu

Zuzuumun 44 gÜnÜ kalmıŞ benımde o kadar kaldı.zaten muhtemelen ondan sonrasıda olmucak

Kaldı 43, allahımmmm inanılmasssss, tatil dönüşü bi bakcas 30 lu rakamlara düşmüşüzzzzz, sora yatıp yuvarlanmacaaa delikafadulden

43 .....
sabah baktım zuzuzm yazmamış.yazsında ben de takip edeyim diye bekleidm allahım ne tembelim:)))))))))))))))

Zuzum ben tatil günlerinide çıkarırsam 30 gün kalıyo kız anammmm bitti resmen:roflol:

X