Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Teach_Mavi ve ShiningLife kızlar Nefes0858 arkadaşımız sizler için okumuştu ama listeye devam edemeyeceği için çıktı onun yerine i p e k arkadaşımız geldi sizler isterseniz nefes arkadaşımız için okuyun hak kalmasin
Niyetini sizlere karışıklık olmasın diye özelden atarım isterseniz

Olur canım iyi düşünmüşsün hak kalmasın

Tabikide canım kesinlikle haksızlık olmasın arkadaşımızın niyetini bana özelden atarsan okuduktan sonra bilgilendiririm seni

Olur canım iyi düşünmüşsün hak kalmasın

Tabikide canım kesinlikle haksızlık olmasın arkadaşımızın niyetini bana özelden atarsan okuduktan sonra bilgilendiririm seni
Kızlar Allah razı olsun sizlerden güzel düşünceniz için benim hakkım helal olsun okumasanızda olur bana ve bebeğime dua edin yeter bize hepinizin dualarında olmak isterim 2 gündür hastanede yatıyorum hayırlısı inşallah dualarınızı esirgemeyin dua arkadaşlarım

Canım inşallah iyi olursunuz Rabbim ya Şafi ismiyle sifa eylesin ikinize de

Canım benim çok geçmiş olsun ne durumdasınız şu an iyi misinz Rabbim bu mübarek günlerde evladını inşallah sana bağışlasın

Allahım sizlere bağışlasın bebeğinizi dualarım sizinle Niyetinizi de aldım okudum Rabbim kabul etsin

Canım inşallah iyi olursunuz Rabbim ya Şafi ismiyle sifa eylesin ikinize de

Canım benim çok geçmiş olsun ne durumdasınız şu an iyi misinz Rabbim bu mübarek günlerde evladını inşallah sana bağışlasın

Allahım sizlere bağışlasın bebeğinizi dualarım sizinle Niyetinizi de aldım okudum Rabbim kabul etsin
Teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun daha iyiyiz çok şükür takipteyiz Allahın izniyle sağlıkla kucağıma alıcam yavrumu inşallah

Sağ Salim bebeğinize kavuşun inşallah rabbim şifa versin

Canım çokk çok geçmiş olsun.sağ salim yavrunu kucağına alırsın inşallah ikinizde sağlıkla olun niyetine okudum Allahım kabul etsin inşallah

3 ve 4. Arkadaşlara okundu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…