Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kızlar sizlerden bir ricam olacak bazı arkadaşlarımız niyetlerini yazarken isim yazıyor bende ismimi yazıyorum niyetlenirken çok daha içime siniyor. sizler de nasıl oluyor bilmiyorum ama niyetlenirken örneğin snow3414 isimli kulunun şu şu şu duasını kabul et derken sanki tam içime sinmiyor gibi. biz eskiden anne adımızı dahi yazardık . ...... kızı ..... şeklinde. sizler için sakıncası yok ise niyetlerinizi yazarken bu şekilde yazar mısınız sanki o şekilde daha doğru oluyor gibi geliyor bana tabiiki yazmak istemeyen arkadaş yine yazmaz sıkıntı yok

Ben kuzenim için okuyacagim. Kuzenimin ismini anne baba adıyla yazdım. Eğer kendikimi de yazmam gerekirse seve seve yazarım. Yazayım mı abla özelden?❤❤❤❤

ben kTılırım canım, niyetim geçen seferki ile aynı, yeniden göndermemi ister misin?

Aktif Lora için okudum ben. Bildirim yaptım ama gozden kaçmış sanırım. Sadece son arkadaş kaldı. Onu da bugün tamamlayacağım inşallah PiXiEE

CANIM MESAJ ATILAN SIRASINA GORE OLMAZ KI YUKARDA SIRALAMSSIN ZATEN KATILMA SIRASINA GORE KALMASI DAHA DOGRU OLUR BENCE BELKI SIRAM GELINCE MESAJIMI ATICAM SANA YINE DE SEN BILIRSIN

CANIM MESAJ ATILAN SIRASINA GORE OLMAZ KI YUKARDA SIRALAMSSIN ZATEN KATILMA SIRASINA GORE KALMASI DAHA DOGRU OLUR BENCE BELKI SIRAM GELINCE MESAJIMI ATICAM SANA YINE DE SEN BILIRSIN
bizim listedeki isimleri direkt olarak aldım evet ama başka katılmak siteyen hatta epeydir bekleyen arkadaşlar var her sonradan katılanı sona eklemek istemedim. daha önceki listeyi de özelden atılan mesajların sırasına göre hazırlamıştım.
Niyetini en başta yazarsan iyi olur sonra tek tek yazmak benim için zor oluyor. dua başlamadan önce hepsini hazırlayıp listeliyorum.

PiXiEE canım yarına kadar okuyup bitirmeye çalışacağım aktif lora yarın biter son arkadaşa 1 ine kadar en geç okurum,biraz geç kaldım kusura bakma,misafirim var evde yetistiremedim, 2 gün içinde tüm liste biter canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…