Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Gerçi hacet namazı yatsı namazından sonra kılınmalı. Adetli dönemlerde olanlarımız yapamaz. Ama dua okunabilir.

Bende çok severim ama özel günde okuyamayiz

Lâkin önce hangi arkadaşımız için okuyorsak arkadaşımızın niyeti için 2 rekat hacet namazı kılalım. Ondan sonra 152 inşirah okuyalım. Uygun mudur hanımlar?
Benim için uygun değil bu şekilde canım eğer çoğunluk isterse siz liste yaparsınız ben ve bildiğim kadarı ile grup geneli kısa çok yormayan zikirlerden yana

Bende çok severim ama özel günde okuyamayiz
Okuruz abla. Regl okumaya engel değil ki. İnşirah süresi uzun bir sure de değil ayrıca. 152 inşirah suresi 500 salavat ve 1000 Rabbi yessir duasından daha kolay okunur. Adetli olmak engel de değil zaten araştırabilirsiniz. Ama tabi ki çoğunluğun kararı ile olacak

Namazlarini ben kilamam canım ise baslicam ben küçük bebegimde var kilamazsam içim rahat etmez

Namazlarini ben kilamam canım ise baslicam ben küçük bebegimde var kilamazsam içim rahat etmez
Ablacığım namazı yazdım ama sonra dedim ya herkes kılamaz diye. Namaz yok yani. Sadece 152 inşirah. Ama tabi ben her türlü uyarım. İstersen biraz araştırayım bakayım hangi zikir veya duaları okuyabiliriz. Olur mu?

İnşirah yada salavat okuruz çoğunluk hangisini isterse

Ablacım regl inşirah suresi okumaya engel değil. İnternetten bakabilirsiniz. Birçok insan yanlış biliyor bunu. Regl iken dualar okunabilir engel değil.
Biliyorum aslında dua niyetine okunan ayetlerde abdest gerekmiyor ama benim içim rahat etmiyor diğer grupta da ayet okuyoruz anneme okutuyorum

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır’’
Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 1000 kez okuyacak. Bir kişi için süremiz 2 gündür.

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür
Listeden çıkmak isteyen bildirim yapabilir

Butimar- arkadaşımızın niyeti;

Ya rabbelalemin verdiğin vereceğin sonsuz nimetler için binlerce kez şükürler olsun. Allahım borçlarımdan kurtulmayı nasip et tüm borçlulara Eda nasip et hastalara şifa dertlilere deva ver. Aileme hayırlı bir ev almamı nasip et. Maddi manevi sıkıntılarımdan kurtar. Karışıma hayırlı bi insan çıkar. Beni senin yolundan ve rahmetinden ayırma Amin

goah
Jawlensky
burcusami
V Vavin
nursevdi
PiXiEE
PiXiEE
5 528mucizemmm
begonvil1985
H Hapiness
Z zeynepmuratselo
tr_lelli
mutlulukbenihicbirakma
mutlulukbenihicbirakma
mutlulukbenihicbirakma
Umut_2019
Aktif Lora
Butimar-

Okudum Rabbim kabul etsin insallah. Insirah ferahligi versin. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…