Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

💧DUA LISTEMIZ KATILMAK ISTEYEN HERKESE ACIKTIR 💧HER YENI LISTEDE YENI DUA BELIRLEYIP DUAYA KATILAN KISILERE SIRASI GELINCE OKUMA YAPILIYOR 🍃KATILMAK ISTEYEN BENDE KATILABILIR MIYIM DIYE BILDIRIM YAPABILIR 😊

👇💛👇💛👇💛

Ebü’d-Derdâ radıyallahu anh Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem’i şöyle buyururken dinlediğini söylemiştir:

Yine Ebü’d-Derdâ radıyallahu anh’den rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyururdu:

Gelin hep birlikte yeni dualar belirleyip birbirimizin hacetinin kabul olması için farklı farklı nefeslerden birbirimize dua edelim Allah dualarimizi kabul eylesin Amin 🌷
bende katılabilir miyim

Butimar- Butimar- bende katılırım canım ama karışıklık olmasın bi yerde rabbi yessir ayeti bi yerde la ilahe illa ente sübhaneke ayeti hangisi ??
Ben ‘la ilahe ente subhaneke ‘ demiştim ama başka bir arkadaş rabni yesir okumak istedi. O şekilde başlangıç olarak rabbi yesir okuyalım dedik ☺️

begonvil1985 begonvil1985
Cuel Cuel
@Byrmseyda2505
tr_lelli tr_lelli
5 528mucizemmm
Z zeynepmuratselo
burcusami burcusami
Aktif Lora Aktif Lora
E Eda1996
Jawlensky Jawlensky
agustos72 agustos72
honeymilkkk honeymilkkk
yalutserkan yalutserkan
Luluuu94 Luluuu94
goah goah
nursevdi nursevdi
aypare ackerman aypare ackerman
Kızlar yeni duaya başlayacağız katılmak ister misiniz adını yazamadigim arkadaşlarım kusura bakmasın eski listelerden toplamaya çalıştım elimden geldiğince
Snow çok teşekkürler etiketledigin için 😊 önceki etiketleri görmemişim. Katılmak isterim sayi nedir

begonvil1985 begonvil1985
Cuel Cuel
@Byrmseyda2505
tr_lelli tr_lelli
5 528mucizemmm
Z zeynepmuratselo
burcusami burcusami
Aktif Lora Aktif Lora
E Eda1996
Jawlensky Jawlensky
agustos72 agustos72
honeymilkkk honeymilkkk
yalutserkan yalutserkan
Luluuu94 Luluuu94
goah goah
nursevdi nursevdi
aypare ackerman aypare ackerman
Kızlar yeni duaya başlayacağız katılmak ister misiniz adını yazamadigim arkadaşlarım kusura bakmasın eski listelerden toplamaya çalıştım elimden geldiğince
Ben simdi tefriciye okuyorum kendim icin katılamıcam. Liste bitince tekrar baslarsa o zaman katılabilirim

X