Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kızlar yeni duaya başlayalım mı vakto olan bir arkadaş varsa o yonetse aslinda çok iyo olur. Bende yapabilirim ama bazen yetişmeyebilirim bebeğin var 5 aylık. Başlamak isteyen olur mu yeni duaya
bende başlayalım dicektim. ama takip etmek zor olabilir. bende yetisemeyebilirim. ne duaya baslayalım diğer arkadaşlarla karar verelim ona göre iki kişi de takip edebilir. biri olmaz ise diğeri bakar. var mı dua öneriniz?

Sayıdan düşmeli esmaul Hüsna okuyabiliriz belki yada her birini belirli bir sayıda okuyabiliriz.
Başka şu dua olsun diyen arkadaşımız olursa onu okuyabiliriz

Kızlar merhaba bende daha önce buraya katılmıştım Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir neden ayrıldı aramızdan yeni fark ettim ve üzüldüm açıkçası bende kendim adina ettiğim dua ile her işim yolunda gitti isterseniz yeni liste yapalım geslegen gibi yine dualar yazılsın ve aynı şekilde ilerleme devam etsin yada başka şekilde dualar yazıp paylaşım yapalım
Benim kendim için her daim ettiğim dua

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

şeklinde okunur. Allah'ım senin sonsuz merhametin ve yardımın olmadan ben bu işi yapamam. Allah'ım bütün hayırlı işlerimi zorlaştırma, kolaylaştır, ilmimi artırarak yaptığım işleri bana ve çevreme faydalı kıl, ve işlerimi en hayırlı şekilde sonuçlandır.🌿🌿

Kızlar merhaba bende daha önce buraya katılmıştım Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir neden ayrıldı aramızdan yeni fark ettim ve üzüldüm açıkçası bende kendim adina ettiğim dua ile her işim yolunda gitti isterseniz yeni liste yapalım geslegen gibi yine dualar yazılsın ve aynı şekilde ilerleme devam etsin yada başka şekilde dualar yazıp paylaşım yapalım

şeklinde okunur. Allah'ım senin sonsuz merhametin ve yardımın olmadan ben bu işi yapamam. Allah'ım bütün hayırlı işlerimi zorlaştırma, kolaylaştır, ilmimi artırarak yaptığım işleri bana ve çevreme faydalı kıl, ve işlerimi en hayırlı şekilde sonuçlandır.🌿🌿
Çok güzel herkes için uygunsa okuyalım 🤲🏻

Tabi ki devam etsek çok iyi olur. Gönüllü bir arkadadimiz varsa idare edebilecek başlayalım

Önemli bir sınavı varmis ona hazırlanıyormuş 🌸

Hayır kapılarının açılmasını,saadete ulaşmasını ve rızkın genişlemesini isteyen kimse her gün(78) defa okumalıdır.
Her namazın arkasından (78) defa okumaya devam eden kimsenin dereceleri yükselmesine vesile olur.

Rabbi Yessir Duâsı;

Okunuşu: “Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr.”

Anlamı: “Rabbim! İşlerimi kolaylaştır, zorlaştırma, Rabbim işlerimi hayırla sonuçlandır. Amin!”

Grupta daha önce olan birçok arkadaşımız var onları da etiketle istersen katılmak isteyen olacaktır. Dua acikiminda bamazlardan sonra demişsin canin ben şu an regliyim regl olmasamda 5 vakit namaz kilmiyorum o yüzden katilamicam ben Allah dualarınızı kabul etsin

Grupta daha önce olan birçok arkadaşımız var onları da etiketle istersen katılmak isteyen olacaktır. Dua acikiminda bamazlardan sonra demişsin canin ben şu an regliyim regl olmasamda 5 vakit namaz kilmiyorum o yüzden katilamicam ben Allah dualarınızı kabul etsin
Abdeste gerek yok bildiğim kadarıyla çünkü ayet değil. Ben onu dua sitesinden alıntı yaptım öyle de okunabilir diye ☺️

X