Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

İsmim Fatoş
Duam Allah ım kızıma Hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. Güzel kaderi, ahlaklı ömrü olsun. Kardeşlerimi hayırlı insanlarla karşılaştır. Hem onların hem kendi borcumuzu ödeme kolaylığı ver Allah ım. Benim ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşime hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. Hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip eyle İş yerine açmış olduğum davaları hayırlısıyla kazanayım Rabbim amin

~Liste Alıma kapalıdır~

OKUNAN DUA : 1000 İHLAS SURESİ

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI :100

DUA OKUNACAK KİŞİ: FATOŞ

OKUMADA SON GÜN: SALI AKŞAMI

B Bademmm388 Fatoş Duasi;
İsmim Fatoş
Duam Allah ım kızıma Hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. Güzel kaderi, ahlaklı ömrü olsun. Kardeşlerimi hayırlı insanlarla karşılaştır. Hem onların hem kendi borcumuzu ödeme kolaylığı ver Allah ım. Benim ve Bütün herkesin yuvasına huzur mutluluk sağlık ver eşime hayırlı bol kazançlı işler ver Allah ım. Hayırlısıyla ev sahibi olmayı nasip eyle İş yerine açmış olduğum davaları hayırlısıyla kazanayım Rabbim amin

B Bademmm388
byebyeblackbird
Luniss
Kafiyesizsiir
Luluuu94
Namaria
Umut_2019
ftemiz
Cuel
M mer_4260

Cnm okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Bende katilmak isterdim sanirim artik gec kaldım nasip degilmis. Eski dualarimi tamamlayip helallik isterim InsaAlalh

Okudum bitirdim Rabbim kabul eylesin insalah tez zamanda dualarinizin oldu şükrünü yasatsin geciktirdim haklarınızı helal edin basta @fesleğen olmak üzere ayri ayrı helallik istiyorum

Fatoş arkadaşım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…