Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kızlar arkadaşımız için kişi başı herkes

📌1000 Ya Fettah okuyacak
📌100 Tane Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr duası okunacak
Bu iki duaya niyet edip başlayalım Allah razi olsun 🌸

Bu aşağıda yazacağım duaları da okumak isteyen okusun 🌸
📌100 ihlas ya da 100 Fatiha süresi ya da bu süreler yerine bir fetih bir yasin suresi okumak isteyen de okuyabilir

Kibariyenin Annesi Kibariyenin Annesi ;
Duası;
Nişanlısının ve kendisinin yaşadığı sıkıntılar geçsin feraha çıksınlar nisanlisinin ve kendisine Şafi ismin hürmetine şifa ver ikisinin üzerindeki belalar kalksın yuvalarını kurup huzurlu mutlu sağlıklı yaşasınlar kötü insanları onlardan uzak eyle Amin

burcusami burcusami
Life light Life light
begonvil1985 begonvil1985
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
honeymilkkk honeymilkkk
nursevdi nursevdi
PiXiEE PiXiEE
Okudum canım

📌1000 Ya Fettah okuyacak

📌100 ihlas ya da 100 Fatiha süresi ya da bu süreler yerine bir fetih bir yasin suresi okumak isteyen de okuyabilir

Duası;
Nişanlısının ve kendisinin yaşadığı sıkıntılar geçsin feraha çıksınlar nisanlisinin ve kendisine Şafi ismin hürmetine şifa ver ikisinin üzerindeki belalar kalksın yuvalarını kurup huzurlu mutlu sağlıklı yaşasınlar kötü insanları onlardan uzak eyle Amin

burcusami burcusami
Life light Life light
honeymilkkk honeymilkkk
nursevdi nursevdi
PiXiEE PiXiEE
Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

📌1000 Ya Fettah okuyacak

Duası;

burcusami burcusami
Life light Life light
honeymilkkk honeymilkkk
nursevdi nursevdi
PiXiEE PiXiEE
Okudum canım allah kabul etsin

📌1000 Ya Fettah okuyacak

Duası;
Nişanlısının ve kendisinin yaşadığı sıkıntılar geçsin feraha çıksınlar nisanlisina ve kendisine Şafi ismin hürmetine şifa ver ikisinin üzerindeki belalar kalksın yuvalarını kurup huzurlu mutlu sağlıklı yaşasınlar kötü insanlar onlardan uzak eyle Amin

burcusami burcusami OKUDU
Life light Life light OKUDU
begonvil1985 begonvil1985 OKUDU
honeymilkkk honeymilkkk
nursevdi nursevdi
PiXiEE PiXiEE

📌1000 Ya Fettah okuyacak

Duası;
Nişanlısının ve kendisinin yaşadığı sıkıntılar geçsin feraha çıksınlar nisanlisina ve kendisine Şafi ismin hürmetine şifa ver ikisinin üzerindeki belalar kalksın yuvalarını kurup huzurlu mutlu sağlıklı yaşasınlar kötü insanlar onlardan uzak eyle Amin

burcusami burcusami OKUDU
Life light Life light OKUDU
begonvil1985 begonvil1985 OKUDU
honeymilkkk honeymilkkk
nursevdi nursevdi
PiXiEE PiXiEE
okuyanlara ve okuyamanlara teşekkür ediyorum allah razı olsun, allah ne muradınız varsa versin, zor durumdayım tek ihtiyacım olan şey dualarınız, tekrar çok teşekkür ediyorum.

Z Zeynahatunn okuyacagi uc bini okuyacağım Jawlensky Jawlensky nin duası bitecek
Kızlar iki arkadaştan haber alamadım braindamage braindamage hastaydi hastane isleri ile uğraşıyordu yoksa kesinlikle ihmal etmez okurdu onun okuyacagi ve diğer arkadaşın okuyacagi sayıyı kalan okunan şeklinde okuyalım diğer arkadaşların da duası bitsin

Umut_2019 Umut_2019 için Z Zeynahatunn ve braindamage braindamage bildirim yapmadı onların okuyacagi toplam 10.000 sayıdan 3.000 ben aldım
Kalan 7.000

Z Zeynahatunn okuyacagi uc bini okuyacağım Jawlensky Jawlensky nin duası bitecek
Kızlar iki arkadaştan haber alamadım braindamage braindamage hastaydi hastane isleri ile uğraşıyordu yoksa kesinlikle ihmal etmez okurdu onun okuyacagi ve diğer arkadaşın okuyacagi sayıyı kalan okunan şeklinde okuyalım diğer arkadaşların da duası bitsin

Umut_2019 Umut_2019 için Z Zeynahatunn ve braindamage braindamage bildirim yapmadı onların okuyacagi toplam 10.000 sayıdan 3.000 ben aldım
Kalan 7.000
PiXiEE PiXiEE Life light Life light nursevdi nursevdi begonvil1985 begonvil1985 burcusami burcusami
Luluuu94 Luluuu94
5 528mucizemmm kızlar aklıma gelenleri etiket yaptım destek olur musunuz

X