Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

NOT:ARAMIZA YENI BIR KİŞİ DAHA KATILDIGI ICIN OKUYACAGIMIZ DUA SAYISI DEGISTI KISI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 83 TANE OKUYACAK YALNIZCA DUA SAHIBI KENDI NIYETI ICIN 87 TANE OKUYACAK

Okuyacağımız dua;
1)Her kim iki rekat namaz kılıp her bir rekatında Fatiha’dan sonra üç kere İhlas suresi okur da namaz bitirince kıldığı yerde oturup kimseyle konuşmadan 1000 (bin) kere:
“Ya Bedi’al acaibi bil hayr irhamni ila yevmiddiyn”

” Ey acaip işleri eşsiz olan Allah!
Ceza gününe kadar bana hayırla rahmet et!

Okursa dileği kabul olur,istediğine kavuşur.

Bu dua aynı zamanda hastalık içinde okunabilen çok faydalı bir duadır.

5 528mucizemmm Tugce nin duasi;
Rabbim Direksiyon sınavından hayırlı bir şekilde geçmeyi ve sonucu başarılı olmasını nasip etsin

Umut_2019
Namaria
ftemiz
5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir
@Mamilot
C cansu_tr
Luluuu94
B Bademmm388
@casual woman
byebyeblackbird
Luniss

Okudum canım Allah kabul etsin

NOT:ARAMIZA YENI BIR KİŞİ DAHA KATILDIGI ICIN OKUYACAGIMIZ DUA SAYISI DEGISTI KISI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 83 TANE OKUYACAK YALNIZCA DUA SAHIBI KENDI NIYETI ICIN 87 TANE OKUYACAK

Okuyacağımız dua;
1)Her kim iki rekat namaz kılıp her bir rekatında Fatiha’dan sonra üç kere İhlas suresi okur da namaz bitirince kıldığı yerde oturup kimseyle konuşmadan 1000 (bin) kere:
“Ya Bedi’al acaibi bil hayr irhamni ila yevmiddiyn”

” Ey acaip işleri eşsiz olan Allah!
Ceza gününe kadar bana hayırla rahmet et!

Okursa dileği kabul olur,istediğine kavuşur.

Bu dua aynı zamanda hastalık içinde okunabilen çok faydalı bir duadır.

Kafiyesizsiir ismim Mine
Duam; Allah'im hakkımda ne hayirliysa bana onu nasip et hayırlı olmayan bir adım attirma yapacağım is alacağım kararlar hakkımda hayırlısıyla yapmayı nasip et
Kızlar benim için bu şekilde dua edersek çok mutlu olurum Allah razi olsun hepinizinden dualarimiz hayırlısı ile kabul olsun insaAllah

Umut_2019
Namaria
ftemiz
5 528mucizemmm
Kafiyesizsiir
@Mamilot
C cansu_tr
Luluuu94
B Bademmm388
@casual woman
byebyeblackbird
Luniss

Kafiyesizsiir ismim Mine
Kızlar benim Duam; Allah'im hakkımda ne hayirliysa bana onu nasip et hayırlı olmayan bir adım attirma yapacağım is alacağım kararlar hakkımda hayırlısıyla yapmayı nasip et
Kızlar benim için bu şekilde dua edersek çok mutlu olurum Allah razi olsun hepinizinden dualarimiz hayırlısı ile kabul olsun insaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…