Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

2 arkadaşım için okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın arkadaşlarıma

Hilal ve İrem arkadasim icin okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarini

L
Selenofil ve kendim için okudum. Rabbim dualarımızı kabul eylesin.

Iki arkadasimizada okudum rabbim kabul etsin insallah.

T There is Hope Canım gülnihal ve oriana için okumuştun zaten.. okudum dedin dün.. eğer bugün tekrardan bu iki arkadaşa okuduysan söyle diğer mazeretli arkadaşlardan biri okumasın
Dün merve ve mervenur a okudum. Bu kişilerin duası yoktu sadece isim yazıyordu. Bugün kendime ve hazal a okudum. Son olarak da duaları yoktu sadece nicleri vardı gülnihal ve orina için okudum. Yeni listemizde şuan kendim dahil 6 kişi okumuş oldum ben.

honeymilkkk evet tek tek mesajlara baktım. Okumuşum ben gülnihal ve oriana için. Ama bugün gene okudum. Onların niyetine sadece. Ben nickleri unutmuşum isimler kalmış aklımda. Ve bugün de hazal ve benim için verilen dua okumanın üstünde isimlerini görünce o isimlere niyet edip okudum. Yeni kişiler sandım bu günki liste 4 kişi sandım yani. Karışıklık için kusura bakmayın. Üzgünüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…