Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Bugün biraz işim vardı diğer grupta bahsetmiştim ya hiç müsait olamadım o yüzden bugün gece tamamlayabileceğim canım

Canım bende mazeretliyim bittiğinde okumadıgım arkadaslar içinde okuyup bildiririm

Okudum
Okudum. Allah kabul etsin inş.

Merve ve Merve Nur arkadaslarimiz icin okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarini

Duamız;
''1000 Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn"

لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Anlamı: “Ya Rabbi! Senden başka Mabud yoktur. Seni noksanlıklardan tenzih ederim, ben şüphesiz zalimlerden oldum."

Hazreti Yunus (a.s.) tarafından edilmiş olan ve Onun balığın karnından çıkmasını sağlayan bir duadır..

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) buyurmuştur ki: “Kim ki kardeşim Yunus'un (Yunus Peygamberin) balığın karnında iken okuduğu duayı okursa, Allah o kimsenin istediğini verir..

Dertlere şifa olan bir duadır..

Süremiz 1 gündür

Mazeretli olan arkadaşlar isterse mazeretleri bittikten sonra, isterlerse mazertliyken okuyabilir (ayetin tamamı değil ama ayet içinde geciyor)

Abdest şartı yoktur, abdestli okunursa daha güzel olur

Sadece başlarken besmele çekmemiz yeterli

Günlük 2 kişi için okuyacağız

Herkes dua sahibine 38 tane okuyacak,
Dua sahibi kendine 50 tane okuyacak..

Jawlensky

Oriana

T There is Hope
Şennur'un Duasi:

Bismillahirrahmanirrahim
Allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed

Ya Rabbi Şennur kuluna merhamet et dualarını makbul olan duaların arasına kat,Peygamber efendimiz (sav) hurmetine, okunan bu dualarin hurmetine, Şennur arkadasimizin hamile kalmasini engelleyen bildiği-bilmediği ne varsa o engelleri bir an önce ortadan kaldır ve en tez vakitte en hayirli sekilde hamile kalmasini nasip eyle. Tez vakitte Şennur kuluna da hayırlı, sağlıklı, imanlı, senin yolunda yetistirecegi, güzel evlatlar nasip et. Şennur kulunun yuvasina helal rızıklar ver.Rızıklarini bollastir, senden başka kimseye muhtaç etme Allah'ım.

Allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed. Amin

Selenofil
Hazal'in Duasi:

Allahım sen gunahlarimi affeyle dualarimi kabul eyle. Sana layık bir kul habibine layık ümmet olmayı nasip eyle bana. ihlasima maneviyatima ve imanıma kuvvet ver. Sen kriterlerime uygun bir şekilde mutlu olacağım,sukredecegim hakkimda hayırlı olabilecek bir evlilik yaptir en tez zamanda amin.

@Renkli Fiyonk

begonvil1985

nursevdi

S sibellcim

aypare ackerman

Life light

braindamage

hasbeee

Cuel

S Sabr-Sukur-Dua

HALLEYS

B Beklenen2

Mucizemsn

Namaria

muhursuzpusula

B Bademmm388

Umut_2019

honeymilkkk

adessa01

Mucizemm222

memurhanim

therewillbeaday

İki arkadaşımız için de okudum rabbim kabul etsin insallah.

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…