Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum canım Rabbim kabul etsin

Okudum Rabbim kabul etsin

Arkadaslar icin okudum, Allah kabul etsin❤

Duamiz

وَهُوَ الْقَوِيُّ العَزِيزُ
"399 Vehuvel kaviyyul azîz"

"Kalbinizdeki niyetleri okuyan bir zikirdir.Hacetlerin kabulünü hızlandırır"

SAYI DEGISTI
Herkes dua sahibine 17 tane okuyacak, dua sahipleri kendilerine 21 tane okuyacak

Başlarken 1 defa 'Bismillahirrahmanirrahim' dememiz yeterli

Abdest şartı yoktur ama abdestli okursak daha güzel olur

Mazeretli arkadaşlar, mazeretleri bittikten sonra okuyacaklar

Süremiz 1 gün

Listemiz alıma kapalıdır

Namaria

S sibellcim

begonvil1985

Life light

braindamage

Jawlensky

nursevdi

T There is Hope

Tavuk_suyu_

Oriana

hasbeee

B Bademmm388

@Renkli Fiyonk

Cuel

S Sabr-Sukur-Dua

honeymilkkk

Umut_2019

memurhanim

adessa01

A almina05

K Kirazxyz
Duasi:

Allahım sen üzerimdeki sıkıntıdan en güzel şekilde feraha çıkar, hayırlısıyla sınavlarımı kazanmayı gönlümden geçen mesleği yapabilmeyi nasip et, kızıma sağlık sıhhat nasip et hayırlı bir evlat olsun inşallah, eşimle huzurlu hayırlı güzel bir ömür nasip et, burada dua eden tüm arkadaşların dualarını hayırlısıyla kabul et Allahım amin

therewillbeaday
Duasi:

Allahım sana şükürler olsun. Allahümme salli ala muhammedin ve ala ali muhammed.
Tedaviler işe yarasın, hastalığıma Şafi isminle şifa ver Allahım. Anneme şifa ver. Aileme ve bana sağlıklı, huzurlu, imanlı hayırlısıyla uzun ömür ver. Sınavda istediğim yeri kazanabilmeyi hayırlısıyla nasip et. Önümdeki engelleri kaldır. Komşudan artık gürültü gelmesin, dersime engel olmasın Allahım.. Zihnimi aç, gönlümü ferahlat, işimi, sınavımı, derslerimi bana kolaylaştır Allahım. Kimin hakkı üzerimde varsa helal etmelerini nasip et, onlardan razı ol ve benden razı ol, kalbimi ferahlat Allahım. Dile getiremediğim kalbimden geçen duamı hayırlıya çevirip kabul et Allahım. Allahümme salli ala muhammedin ve ala ali muhammed. Amin.

Mucizemm222
Sıla'nın Duasi:

Bismillahirrahmanirrahim Allah'ım nasip ettiğin bebeğimi sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip eyle gözle görulmeyen hastalıklardan sen ailemi ve bizi koru evime bereket huzur Eşime sağlık sıhhat güzel düşünceler nasip et Ya Rabbi amin

Üç arkadaşimizada okudum rabbim kabul etsin insallah herkesin agzina yuregine saglik Allah tez vakitte oldu sevincini yasatsin hepimize

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Mucizemm222 therewillbeaday K Kirazxyz Umut_2019 A almina05 adessa01 memurhanim arkadaşlarımın hepsine okudum rabbim dualarını tez zamanda kabul etsin inşallah honeymilkkk

Son arkadaşlarımıza da okudum canım, Allah kabul etsin inşallah

3 arkadaşımıza da okudum. Allah kabul etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…