Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

4 arkadaşımız için de okudum Allah kabul etsin inşallah

4 aekadasim icin okudum Rabbim kabul etsin tez zamanda hayirlisiyla oldu sevincini yasatsin amin

4 arkadaşımıza da okudum.Allah kabul etsin.

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah geciktim dün ve bugün kusura bakma

4 arkadasim icin okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarini tez zamanda hayirlisiyla oldu sevincini yasatsin amin

4 arkadaşımıza okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Canım okudum, Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın arkadaşlarıma

Duamiz

وَهُوَ الْقَوِيُّ العَزِيزُ
"399 Vehuvel kaviyyul azîz"

"Kalbinizdeki niyetleri okuyan bir zikirdir.Hacetlerin kabulünü hızlandırır"

SAYI DEGISTI
Herkes dua sahibine 17 tane okuyacak, dua sahipleri kendilerine 21 tane okuyacak

Başlarken 1 defa 'Bismillahirrahmanirrahim' dememiz yeterli

Abdest şartı yoktur ama abdestli okursak daha güzel olur

Mazeretli arkadaşlar, mazeretleri bittikten sonra okuyacaklar

Süremiz 1 gün

Listemiz alıma kapalıdır

Namaria OKUDU

S sibellcim

begonvil1985

Life light OKUDU

braindamage

Jawlensky

nursevdi

T There is Hope OKUDU

Tavuk_suyu_ OKUDU

Oriana

hasbeee OKUDU

B Bademmm388 OKUDU

@Renkli Fiyonk

Cuel OKUDU

S Sabr-Sukur-Dua

honeymilkkk (mazeret)

Umut_2019
Sahire Gökçe'nin Duasi:

Bismillahirrahmanirrahim. Ya Rabbi Mesude kızı Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Borçlarını tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Devam eden davasında hayırlı sonuçlar almayı ve alacaklarını kolaylıkla tahsil etmeyi tez zamanda nasip eyle. Karşısına imanlı vicdanlı dürüst namuslu terbiyeli devlet kademesinde iyi bir mesleği olan ailenin kıymetini bilen hayırlı bir kısmet çıkar. Yeniden evliliği nasip eyle. Bekletmeden hayırlı evlatlar nasip eyle. Amin Amin Amin

memurhanim
Yonca'nin Duasi:

Sağlıklı bir gebelik gecirip bebeğimi sağlıklı sıhhatli aklı selim bir sekilde kucağıma almayı nasip et Allahım.Evimize huzur saglık mutluluk ver.Bebek sahibi olmak isteyen tum kardeşlerime en yakın zamanda nasıp eyle Allahım amin..

adessa01 OKUDU
Duasi:

Bismillahirrahmanirrahim
Hamileliğimin sorunsuz devam etmesi ve 36. haftadan sonra sağ salim eli kolu duzgun akli yerinde organlari tam evladımızı kucagimiza almayi nasip eyle ya rabbi hayirli uzun ömurlu bir evlat olsun insallah bize acisini gosterme rabbim . Evlat hasretiyle tutusan sabirla bekleyen tum kullarina sorunsuz gebelik gecirip saglikli bebekler nasip eyle insallah . Allahim rahmet peygamberi olan nebiyy i ekrem in muhammed (sav) hurmetine senden istiyor ve sana yoneliyorum ey muhammed su ihtiyacimin karsilanmasi icin seni vesile edinerek rabbime yoneliyorum allahim Onu benim icin sefaatci kil .
Duama ortak olup el acan amin diyen tum arkadaslarimin gonullerinden gecen dualari kabul eyle insallah AMİN .

A almina05 OKUDU
Duasi:

Rabbime sonsuz şükürler olsun. Allahım ümmeti muhammetin dualarını kabul et içinde dua arkadaşlarımın annemin ve aileminde dualarını da kabul et. Rabbim bizleri affet. Birimizi bin yap. Allahım ümmeti muhammete hayırlı ve gönüllerine göre salih evlatlar nasip eyle içinde bizlerede nasip eyle. Allahım ümmeti muhammetin sıkıntısını gider aileminde sıkıntısını da gider. Allahım ümmeti muhammetin evlatlarını koru bizim evlatlarımızıda koru. Allahım içimden geçen dualarımıda kabul et. Allahım kovit 19 u bir an önce yok et. Amiiin

K Kirazxyz OKUDU

therewillbeaday

Mucizemm222 OKUDU

okudum, Allah kabul etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…