Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Almila ve Sibel arkadaşıma okudum ALLAH kabul etsin inşallah

Almıla ve sibel için okudum allah kabul etsin

Duamiz

وَهُوَ الْقَوِيُّ العَزِيزُ
"399 Vehuvel kaviyyul azîz"

"Kalbinizdeki niyetleri okuyan bir zikirdir.Hacetlerin kabulünü hızlandırır"

Günlük 2 arkadaşımız için ayrı ayrı
'21 tane' okuyoruz.

Başlarken 1 defa 'Bismillahirrahmanirrahim' dememiz yeterli

Abdest şartı yoktur ama abdestli okursak daha güzel olur

Mazeretli arkadaşlar, mazeretleri bittikten sonra okuyacaklar

Süremiz 1 gün

Liste alıma kapalıdır

Namaria OKUDU
Almıla'nin Duasi:

Duam: Elhamdülillahi Rabbil Alemin (salavat)
Ya Rabbel Alemin tüm hastaliklarima ve tüm hastalarimiza Şafii isminle kalici şifa nasib eyle. nefsime irademe hâkim olmami, kilolardan ve hastaliklardan tez zamanda kurtulmami nasip eyle. Beni annemi babami ve tüm inananlari affeyle cümlemize iman selameti nasip et dünya ahiret afiyet ver harama bulasmaktan muhafaza eyle. Gönlümdeki duami ve dua arkadaslarimin da kalbinden gecenleri hayirlisiyla nasib eyle. Amin
Bi hürmeti TaHa ve Yasin (salavat) Elhamdülillahi Rabbil Alemin

S sibellcim OKUDU
Sibel 'in Duasi

Allah'ım okuduğumuz dualarin hurmetine Sibel kuluna evlilik için hayırlı kapılar aç,senin de razı olduğun hayırlı merhametli guzel ahlakli bir kulunla gönüllerini ısındr hayırlısıyla anne olmayı nasip et hayırlı zurriyet ver arkadaslarimin da gonullerindeki dualarini kabul et Ya Erhamerrahimin Amin.

begonvil1985

braindamage

Life light OKUDU

Jawlensky

nursevdi

T There is Hope OKUDU

Tavuk_suyu_ OKUDU

Oriana OKUDU

@hasbee

B Bademmm388 OKUDU

@Renkli Fiyonk OKUDU

Cuel OKUDU

S Sabr-Sukur-Dua

honeymilkkk OKUDU

Umut_2019 OKUDU

memurhanim OKUDU

adessa01 OKUDU

Kendim için 399 adet okudum.
Canim yanlis anladin sanirim sirasi gelen iki arkadasa 21er tane okuyoruz toplam 42 tane oluyor sayi dahada azalacaktir bugun katilan arkadaslar olacak sanada sira gelince sayiyi bolusup hepbirlikte okuyacagiz yine

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Okudum Allah kabul eylesin dualarinizi insallah❤

Okudum canım, Allah kabul etsin

Canim yanlis anladin sanirim sirasi gelen iki arkadasa 21er tane okuyoruz toplam 42 tane oluyor sayi dahada azalacaktir bugun katilan arkadaslar olacak sanada sira gelince sayiyi bolusup hepbirlikte okuyacagiz yine
Evet canım arkadaş yanlış anlamış özelden yazdım açıklığa kavuşturduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…