Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

T There is Hope duanızı bana mesaj olarak atabilir misiniz 🌸 Liste olacak hergun herkes belirli kişilere okuycak. Dualar gelince birazdan dualarını paylaşıcam ilk iki kişinin, kişilerin duasini edip öyle okuycaksiniz☺
Nasıl yapacağım niyet kısmını anlamadım. Yarın 21 tane 2 adet 2 kişiye okuyacağım bir de 399 tane 2 adet 2 kişiye okuyacağım dua var isim belirtecek miyim okurken evet ise iyimser kim

Duamiz🌹

وَهُوَ الْقَوِيُّ العَزِيزُ
"399 Ve huvel kaviyyul azîz"

"Kalbinizdeki niyetleri okuyan bir zikirdir.Hacetlerin kabulünü hızlandırır"

📍Günlük 2 arkadaşımız için ayrı ayrı
'21 tane' okuyoruz.

📍Başlarken 1 defa 'Bismillahirrahmanirrahim' dememiz yeterli

📍Abdest şartı yoktur ama abdestli okursak daha güzel olur

📍Mazeretli arkadaşlar, mazeretleri bittikten sonra okuyacaklar

📍Süremiz 1 gündür.

Namaria Namaria
Almıla'nin Duasi:

Duam: Elhamdülillahi Rabbil Alemin (salavat)
Ya Rabbel Alemin tüm hastaliklarima ve tüm hastalarimiza Şafii isminle kalici şifa nasib eyle. nefsime irademe hâkim olmami, kilolardan ve hastaliklardan tez zamanda kurtulmami nasip eyle. Beni annemi babami ve tüm inananlari affeyle cümlemize iman selameti nasip et dünya ahiret afiyet ver harama bulasmaktan muhafaza eyle. Gönlümdeki duami ve dua arkadaslarimin da kalbinden gecenleri hayirlisiyla nasib eyle. Amin
Bi hürmeti TaHa ve Yasin (salavat) Elhamdülillahi Rabbil Alemin

S sibellcim
Sibel 'in Duasi

Allah'ım okuduğumuz dualarin hurmetine Sibel kuluna evlilik için hayırlı kapılar aç,senin de razı olduğun hayırlı merhametli guzel ahlakli bir kulunla gönüllerini ısındr hayırlısıyla anne olmayı nasip et hayırlı zurriyet ver arkadaslarimin da gonullerindeki dualarini kabul et Ya Erhamerrahimin Amin. 

@begonvil1985

@braindamage

@Life light OKUDU

@_Gulnihal_

@karyaa48

T There is Hope

@Tavuk_suyu_

@pariko

@hasbeee

@Bademmm388 OKUDU

@Renkli Fiyonk

Cuel Cuel

@Sabr-Sukur-Dua

honeymilkkk honeymilkkk

Umut_2019 Umut_2019

memurhanim memurhanim

@adessa01 OKUDU
T There is Hope bakın duamız bir kişi için toplamda"399 adet vehuvel kaviyyul aziz". Biz toplamda 19 kişi olduğumuz için bu 399 adedi 19 kisi bölüşerek 1 kişi için okuyoruz. Böylece herkese 21 tane düşüyor. Yani ilk dua edeceğimiz arkadaşımız Almila arkadaşımız, önce onun yukarda paylastigim özel duasini edip ardından "21 defa vehuvel kaviyyul aziz" çekiyoruz. Sonra 2. Arkadaşımız Sibel in özel duasini okuyup ardından ona "21 defa vehuvel kaviyyul aziz" çekiyoruz.. Bu kadar🧡

Liste işleyisimiz hergun bu şekilde paylastigimiz iki arkadasimiza okunarak oluyor.

Hayırlı geceler kızlar Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir arkadasimizin interneti yokmuş o yüzden duaya devam edilemiyormuş. Eğer katılım olursa ben devam ettirebilirim🙋‍♀️

@Tubaa9533 nursevdi nursevdi Cuel Cuel therewillbeaday therewillbeaday @Bademmm388 @_Gulnihal_ @braindamage Namaria Namaria @begonvil1985 Umut_2019 Umut_2019 @pariko @karyaa48 @ @Renkli Fiyonk @inckin A almina05 @Tospaagtd @Sensual_in_love @Mucizemm222 @adessa01 S sibellcim @dilhun80 @Tavuk_suyu @aypare-

Kızlar aklıma gelenler bunlar sizinde etiketlemek için aklınıza gelen arkadaşlar varsa etiketleyin lütfen. Ne kadar çok kişiden dua alırsak o kadar iyi. Kimin duası kabul olur bilinmez🌸

Bu arada katılmak isteyenler katilmak istediklerini yazarken, hangi duayi okuyabiliriz herkes fikrini yazsın çoğunlukta buluşalım 🧡

Bana kalırsa abdest zorunluluğu olmayan bi dua olursa daha iyi olur. Çünkü bu hafta içersinde ben de mazeretli olacağım muhtemelen.. Yine de çoğunluk neye uyarsa duamız o olur inşallah.. Bismillah diyip başlarız 🌹

Ben kendi fikrimi söyleyeyim eger ki katılım çok olursa 'Salat-ı Tefriciye' okuyabiliriz..
Canım bende katılmak isterim

Duamiz🌹

وَهُوَ الْقَوِيُّ العَزِيزُ
"399 Ve huvel kaviyyul azîz"

"Kalbinizdeki niyetleri okuyan bir zikirdir.Hacetlerin kabulünü hızlandırır"

📍Günlük 2 arkadaşımız için ayrı ayrı
'21 tane' okuyoruz.

📍Başlarken 1 defa 'Bismillahirrahmanirrahim' dememiz yeterli

📍Abdest şartı yoktur ama abdestli okursak daha güzel olur

📍Mazeretli arkadaşlar, mazeretleri bittikten sonra okuyacaklar

📍Süremiz 1 gündür.

Namaria Namaria
Almıla'nin Duasi:

Duam: Elhamdülillahi Rabbil Alemin (salavat)
Ya Rabbel Alemin tüm hastaliklarima ve tüm hastalarimiza Şafii isminle kalici şifa nasib eyle. nefsime irademe hâkim olmami, kilolardan ve hastaliklardan tez zamanda kurtulmami nasip eyle. Beni annemi babami ve tüm inananlari affeyle cümlemize iman selameti nasip et dünya ahiret afiyet ver harama bulasmaktan muhafaza eyle. Gönlümdeki duami ve dua arkadaslarimin da kalbinden gecenleri hayirlisiyla nasib eyle. Amin
Bi hürmeti TaHa ve Yasin (salavat) Elhamdülillahi Rabbil Alemin

S sibellcim
Sibel 'in Duasi

Allah'ım okuduğumuz dualarin hurmetine Sibel kuluna evlilik için hayırlı kapılar aç,senin de razı olduğun hayırlı merhametli guzel ahlakli bir kulunla gönüllerini ısındr hayırlısıyla anne olmayı nasip et hayırlı zurriyet ver arkadaslarimin da gonullerindeki dualarini kabul et Ya Erhamerrahimin Amin. 

@begonvil1985

@braindamage

@Life light OKUDU

@_Gulnihal_

@karyaa48

T There is Hope

@Tavuk_suyu_

@pariko

@hasbeee

@Bademmm388 OKUDU

@Renkli Fiyonk

Cuel Cuel

@Sabr-Sukur-Dua

honeymilkkk honeymilkkk

Umut_2019 Umut_2019

memurhanim memurhanim

@adessa01 OKUDU
Namaria , sibel ve kendim için okudum. Allah kabul etsin inş.

T There is Hope bakın duamız bir kişi için toplamda"399 adet vehuvel kaviyyul aziz". Biz toplamda 19 kişi olduğumuz için bu 399 adedi 19 kisi bölüşerek 1 kişi için okuyoruz. Böylece herkese 21 tane düşüyor. Yani ilk dua edeceğimiz arkadaşımız Almila arkadaşımız, önce onun yukarda paylastigim özel duasini edip ardından "21 defa vehuvel kaviyyul aziz" çekiyoruz. Sonra 2. Arkadaşımız Sibel in özel duasini okuyup ardından ona "21 defa vehuvel kaviyyul aziz" çekiyoruz.. Bu kadar🧡

Liste işleyisimiz hergun bu şekilde paylastigimiz iki arkadasimiza okunarak oluyor.
Teşekkür ederim tamamdır şimdi. dediğiniz gibi okudum.

X