Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Canlar merhaba
Benim için okumayın lutfen bu benim özel ricam sizden sadece namazlarinizdan sonra dua etseniz yeterli lutfen böyle olsun
Şu son günlerde ruhsal olarak sıkıntılarım var o yüzden belli bir zaman aranızda olamayacağım ama insaAllah en kısa sürede geri geleceğim hepiniz hakkınızı helal edin Allah dualarinizi kabul eylesin ❤

braindamage canım vakit kaybetmeden yeni duaya geçin dediğim gibi benim için okumayın sizden özel ricam

Evet takip ediyorum göremedim fesleğeni o yüzden sordum bende
Nasılsın canım hayir olsun inşallah

braindamage canım bu arada emeklerin için Allah razi olsun çok güzel ilerletmissin dua listemiz yarım kalmadı hakkını helal et ❤
Canım sen de hakkını helal et elimden geldiğince ilerlettim, zaman zaman gecikti ama çok şükür eksik kalmadı tez vakitte bekliyoruz inşaAllah

PiXiEE canım duanı paylaşabilir misin?
Allah'ım Filiz kulunun bebeğinin sağlıklı olmasını bebeğini sağlıkla kucağına almasını nasip eyle yarabbim.Filiz kulunun hastalığına Şafi isminin hürmetine şifa ver yarabbim. Bebek isteyen tüm kardeslerimin tez vakitte sağlıkla hamile kalmasını sağlıkla kucaklarına almalarını başka dilekleri olan arkadaşlarımın dileklerinin kabul olmasını nasip eyle yarabbim.Amin

SAYILAR DEĞİŞTİ ARKADAŞLAR

Duamiz 1000 adet " Nasr Suresi (İza Cae) "

Nasr Suresi Arapça
بسم الله الرحمن الرحيم
إِذَا جَاء نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ
وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجاً
فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّاباً
Okunuşu:
Bismillahirrahmanirrahim.
“İzacae nasrullahi velfeth. Ve raeytennase yedhulune fi dinillahi efvaca. Fesebbih bihamdi rabbike vestağfirh. innehu kane tevvaba.”
Nasr Suresi Türkçe Meali
“Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
Allah’ın yardımı ve fetih (Mekke fethi) geldiğinde ve insanların bölük bölük Allah’ın dinine girdiğini gördüğünde, Rabbine hamd ederek tespihte bulun ve O’ndan bağışlama dile. Çünkü O tövbeleri çok kabul edendir.

PiXiEE arkadaşımızın duası:

Allah'ım Filiz kulunun bebeğinin sağlıklı olmasını bebeğini sağlıkla kucağına almasını nasip eyle yarabbim.Filiz kulunun hastalığına Şafi isminin hürmetine şifa ver yarabbim. Bebek isteyen tüm kardeslerimin tez vakitte sağlıkla hamile kalmasını sağlıkla kucaklarına almalarını başka dilekleri olan arkadaşlarımın dileklerinin kabul olmasını nasip eyle yarabbim.Amin

Herkes 62 tane okuyacak, dua sahibi 70 adet okuacak

Süre bir gündür, erken okursak sonraki arkadaşa geçebiliriz

Namaria

@_Gulnihal_

@pariko MAZERETLİ

Cuel

Tavuk_suyu_

Umut_2019

A almina05

braindamage

B Bademmm388

nursevdi

M Meva59

N nerimanim MAZERETLİ

memurhanim

@dilhun80

hasbeee

PiXiEE

hasbeee ve kendim için okudum braindamage Allah kabul etsin

SAYILAR DEĞİŞTİ ARKADAŞLAR

Duamiz 1000 adet " Nasr Suresi (İza Cae) "

Nasr Suresi Arapça
بسم الله الرحمن الرحيم
إِذَا جَاء نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ
وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجاً
فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّاباً
Okunuşu:
Bismillahirrahmanirrahim.
“İzacae nasrullahi velfeth. Ve raeytennase yedhulune fi dinillahi efvaca. Fesebbih bihamdi rabbike vestağfirh. innehu kane tevvaba.”
Nasr Suresi Türkçe Meali
“Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
Allah’ın yardımı ve fetih (Mekke fethi) geldiğinde ve insanların bölük bölük Allah’ın dinine girdiğini gördüğünde, Rabbine hamd ederek tespihte bulun ve O’ndan bağışlama dile. Çünkü O tövbeleri çok kabul edendir.

PiXiEE arkadaşımızın duası:

Herkes 62 tane okuyacak, dua sahibi 70 adet okuacak

Süre bir gündür, erken okursak sonraki arkadaşa geçebiliriz

Namaria

@_Gulnihal_

@pariko MAZERETLİ

Cuel

Tavuk_suyu_

Umut_2019

A almina05

braindamage OKUDU

B Bademmm388

nursevdi

M Meva59

N nerimanim MAZERETLİ

memurhanim

@dilhun80

hasbeee OKUDU

PiXiEE OKUDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…