Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Hasbee arkadaşımız için okudum Allah dualarını kabul etsin

SAYILAR DEĞİŞTİ ARKADAŞLAR

Duamiz 1000 adet " Nasr Suresi (İza Cae) "

Nasr Suresi Arapça
بسم الله الرحمن الرحيم
إِذَا جَاء نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ
وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجاً
فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّاباً
Okunuşu:
Bismillahirrahmanirrahim.
“İzacae nasrullahi velfeth. Ve raeytennase yedhulune fi dinillahi efvaca. Fesebbih bihamdi rabbike vestağfirh. innehu kane tevvaba.”
Nasr Suresi Türkçe Meali
“Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
Allah’ın yardımı ve fetih (Mekke fethi) geldiğinde ve insanların bölük bölük Allah’ın dinine girdiğini gördüğünde, Rabbine hamd ederek tespihte bulun ve O’ndan bağışlama dile. Çünkü O tövbeleri çok kabul edendir.

hasbeee arkadaşımızın duası:

Ailemin sağlıklı huzurlu imanlı bir hayat sürmesi ve oğluma kardeş bize bi evlat daha nasip eyle Rabbim aminn

Herkes 62 tane okuyacak, dua sahibi 70 adet okuacak

Süre bir gündür, erken okursak sonraki arkadaşa geçebiliriz

Namaria

@_Gulnihal_ OKUDU

@pariko MAZERETLİ

Cuel

Tavuk_suyu_

Umut_2019

A almina05

braindamage

B Bademmm388

nursevdi

M Meva59 OKUDU

N nerimanim MAZERETLİ

memurhanim

kunfeyekun__ MAZERETLİ

hasbeee

PiXiEE
[/QUOTE]

Cnm okudum ben, bildirdim sandım bildirmemişim Allah kabul etsin inşallah

Canim fetih suresi okuyacagim yatmadan senin icin insallah. Rabbim sikintini açsın

Cnm okudum ben, bildirdim sandım bildirmemişim Allah kabul etsin inşallah
[/QUOTE]
Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

braindamage senin niyetin için okudum. Rabbim hayırlı bir şekilde kabul etsin INŞAALLAH

nursevdi için okudum

SAYILAR DEĞİŞTİ ARKADAŞLAR

Duamiz 1000 adet " Nasr Suresi (İza Cae) "

Nasr Suresi Arapça
بسم الله الرحمن الرحيم
إِذَا جَاء نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ
وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجاً
فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّاباً
Okunuşu:
Bismillahirrahmanirrahim.
“İzacae nasrullahi velfeth. Ve raeytennase yedhulune fi dinillahi efvaca. Fesebbih bihamdi rabbike vestağfirh. innehu kane tevvaba.”
Nasr Suresi Türkçe Meali
“Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
Allah’ın yardımı ve fetih (Mekke fethi) geldiğinde ve insanların bölük bölük Allah’ın dinine girdiğini gördüğünde, Rabbine hamd ederek tespihte bulun ve O’ndan bağışlama dile. Çünkü O tövbeleri çok kabul edendir.

hasbeee arkadaşımızın duası:

Ailemin sağlıklı huzurlu imanlı bir hayat sürmesi ve oğluma kardeş bize bi evlat daha nasip eyle Rabbim aminn

Herkes 62 tane okuyacak, dua sahibi 70 adet okuacak

Süre bir gündür, erken okursak sonraki arkadaşa geçebiliriz

Namaria

@_Gulnihal_ OKUDU

@pariko MAZERETLİ

Cuel OKUDU

Tavuk_suyu_ OKUDU

Umut_2019

A almina05 OKUDU

braindamage

B Bademmm388 OKUDU

nursevdi OKUDU

M Meva59 OKUDU

N nerimanim MAZERETLİ

memurhanim OKUDU

kunfeyekun__ OKUDU

hasbeee OKUDU

PiXiEE

Kızlar bir sonraki dua ne olsun acaba? Katılamayacak olanlar var mıdır son arkadaşa geçeceğiz bir de Kafiyesizsiir adına sayıdan düşmeli gönüllü arkadaşlarla okuyacağız inşallah
canım ben katılırım inşallah biraz geç okudum gününde bildiremedim bu sefer ama toparlayacağım Allahın izniyle Kafiyesizsiir için de okuyalım sonrasında salavat ya da esma okuyabiliriz. 16641 Ya Latif olabilir. Ya da 1000 Ya Latif 100 Salavatı Fatih kilitli işerin açılmasında çok etkili bir dua. Onu da okuyabiliriz her gün 1 kişi için

hergün 1 kişiye herkes kişi başı 100 kere salavatı fatiha okusun... bence çok da güzel olur

Çok şükür canım sen nasılsın asıl
Kafiyesizsiir nerede
Yeni duaya katılmak istiyorum galiba yeni başlıyorsunuz
evet yavru son 1 kişi kaldı.. ondan sonra Feslegene okuyucağız gönüllü arkadaşlarla.. sonra inşaAllah yeni duaya başlarız... Feslegen burda... çok film izlemekten internet kotasını sıfırladı başka bir arkadaş Allah razı olsun takib etti listeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…