Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

SAYILAR DEGISTI HERKES 250 TANE OKUYACAK

Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177

Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

Dua sahibi için herkes 250 tane okuyacak

Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gun icinde ikinci kişiye geçilecek

Kafiyesizsiir Mine duası;
Allah im hayırlısı ile Mine nin gönlüne göre biriyle yakin zamanda yuvasını kurmasını nasip eyle... hayırlı bir is bulmasını nasip et hastalığına kalıcı şifa nasip eyle Amin

Mucizemm222

Tavuk_suyu_ OKUDU

Jawlensky OKUDU

B Bademmm388

Kafiyesizsiir OKUDU

Umut_2019 OKUDU

D dilek062

kunfeyekun__ OKUDU

aypare ackerman

Cuel OKUDU

S sibellcim OKUDU

honeymilkkk

Oriana OKUDU

M Meva59 OKUDU

hasbeee OKUDU

nursevdi

ftemiz OKUDU

adessa01 OKUDU

braindamage OKUDU

therewillbeaday OKUDU

Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177

Günlük iki kişi için okunacak süre bir gündür

Umut_2019 Sahire Gökçe duasi;
Ya Rabbi Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Hayırlı riziklar nasip eyle. Kazandığı rızkını bereketledir. Borçlarını tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Satılığa çıkardığı mülkünü tez zamanda satmayı nasip eyle. 9 eylüldeki duruşmasında hayırlı sonuçlar almayı nasip eyle. Açtığı davasında karşı taraftan hakkını almayı nasip eyle. Kardeşine acil şifalar ver. Emeklerin için de ALLAH RAZI OLSUN

D dilek062 Dilek duası;
Ramazan kızı dilek için
Ey yüceler yücesi Rabbim.sana açılan şu elleri boş çevirme. İğne ucu kadar dahi olan ne varsa benden isteyin diyorsun. Senden başka isteyecek kimsemiz yok senden başka gidecek kapımız yok. Allahım ülkem üzerindeki kara bulutları dağıt. Ülkemi güzel günlere eriştir. Bizleri sıratı müstagimden ayırma.her ne verirsen hayırlısını ver. İstediklerimizden de hayırsız olan dua varsa hayra çevir çünkü hayrı ve şerri ancak sen bilirsin. Sen kızlarımı doğru yoldan ayırma onlara iki dünya saadeti bahşet. Karnımdaki sabinin hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde doğumunu nasip eyle. Benim gönlümden geçen erkek evladıdır. Ama en hayırlısını doğrusunu ancak sen bilirsin. Hayırlısıysa gönlümdekini bana hayırlı eyle Ya Rab. Sağ salim kucağımıza alalım. Hanemden huzuru bolluğu sağlığı sevgiyi saygıyı muhabbeti bir an bile azaltma. Bana da şifa ver gönül genişliği ver yaşadığım psikolojik sıkıntılardan bir an önce kurtulmayı nasip et. Hayırlı nesiller yatiştirmeyi ihsan eyle. Eşime namaz muhabbeti nasip eyle. Dualarımızı hayırlısıyla ve hayırlısıysa peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine kabul eyle. Kalbimde olup da şu an aklımda olmayan tüm duaları da kabul eyle ya Rabbim.

Mucizemm222

Tavuk_suyu_

Jawlensky

B Bademmm388

Kafiyesizsiir

Umut_2019

D dilek062

kunfeyekun__

aypare ackerman

Cuel

S sibellcim

honeymilkkk

Oriana

M Meva59

hasbeee

nursevdi

ftemiz

adessa01

braindamage

therewillbeaday

Dilek ve Sahire arkadaşlarım için okudum allah kabul etsin Kafiyesizsiir

Iki arkadas icinde okudum rabbim kabul etsin insallah.

Cnm iki arkadaşım içinde okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Canım yaaa allah herkesten razı olsun ne güzel içten dua etmissin teşekkür ederim çok sevimdim

Okudum canım allah kabul etsin

Günaydın kızlar negatif kan sonucumdan 3 gün sonra bugün aşılamamın 14.günü idrar yaptım testi yaptım
Çok silik çıktı yine bu nasıl iş anlamadım

Eklentiler

• 65B6C8F1-EB9F-4F3B-AEA1-F88F3D5DED92.jpeg
    94,5 KB · Görüntüleme: 18
2 arkadaş için okudum Rabbim kabul eylesin dualarımızı

(Tirmizi)

Müsned, IV, 177

Günlük iki kişi için okunacak süre bir gündür

Umut_2019 Sahire Gökçe duasi;
Ya Rabbi Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Hayırlı riziklar nasip eyle. Kazandığı rızkını bereketledir. Borçlarını tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Satılığa çıkardığı mülkünü tez zamanda satmayı nasip eyle. 9 eylüldeki duruşmasında hayırlı sonuçlar almayı nasip eyle. Açtığı davasında karşı taraftan hakkını almayı nasip eyle. Kardeşine acil şifalar ver. Emeklerin için de ALLAH RAZI OLSUN

D dilek062 Dilek duası;
Ramazan kızı dilek için
Ey yüceler yücesi Rabbim.sana açılan şu elleri boş çevirme. İğne ucu kadar dahi olan ne varsa benden isteyin diyorsun. Senden başka isteyecek kimsemiz yok senden başka gidecek kapımız yok. Allahım ülkem üzerindeki kara bulutları dağıt. Ülkemi güzel günlere eriştir. Bizleri sıratı müstagimden ayırma.her ne verirsen hayırlısını ver. İstediklerimizden de hayırsız olan dua varsa hayra çevir çünkü hayrı ve şerri ancak sen bilirsin. Sen kızlarımı doğru yoldan ayırma onlara iki dünya saadeti bahşet. Karnımdaki sabinin hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde doğumunu nasip eyle. Benim gönlümden geçen erkek evladıdır. Ama en hayırlısını doğrusunu ancak sen bilirsin. Hayırlısıysa gönlümdekini bana hayırlı eyle Ya Rab. Sağ salim kucağımıza alalım. Hanemden huzuru bolluğu sağlığı sevgiyi saygıyı muhabbeti bir an bile azaltma. Bana da şifa ver gönül genişliği ver yaşadığım psikolojik sıkıntılardan bir an önce kurtulmayı nasip et. Hayırlı nesiller yatiştirmeyi ihsan eyle. Eşime namaz muhabbeti nasip eyle. Dualarımızı hayırlısıyla ve hayırlısıysa peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine kabul eyle. Kalbimde olup da şu an aklımda olmayan tüm duaları da kabul eyle ya Rabbim.

Mucizemm222

Tavuk_suyu_

Jawlensky

B Bademmm388

Kafiyesizsiir OKUDU

Umut_2019

D dilek062

kunfeyekun__ OKUDU

aypare ackerman

Cuel OKUDU

S sibellcim

honeymilkkk

Oriana OKUDU

M Meva59 OKUDU

hasbeee OKUDU

nursevdi

ftemiz OKUDU

adessa01 OKUDU

braindamage OKUDU

therewillbeaday

İki arkadaşımıza da okudum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…