Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Hayırlı günler kızlar, Allah hepimizin dualarını kabul etsin Katılmak isteyen varsa hatim grubumuzu şuraya bırakıp çıkıyorum

SAYILAR DEGISTI HERKES 250 TANE OKUYACAK

Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177

Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

Dua sahibi için herkes 250 tane okuyacak

Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gun icinde ikinci kişiye geçilecek

Kafiyesizsiir Mine duası;
Allah im hayırlısı ile Mine nin gönlüne göre biriyle yakin zamanda yuvasını kurmasını nasip eyle... hayırlı bir is bulmasını nasip et hastalığına kalıcı şifa nasip eyle Amin

Mucizemm222

Tavuk_suyu_ OKUDU

Jawlensky

B Bademmm388

Kafiyesizsiir OKUDU

Umut_2019 OKUDU

D dilek062

kunfeyekun__ OKUDU

aypare ackerman

Cuel OKUDU

S sibellcim OKUDU

honeymilkkk

Oriana OKUDU

M Meva59

hasbeee OKUDU

nursevdi

ftemiz OKUDU

adessa01 OKUDU

braindamage

therewillbeaday

Okudum canım allah kabul etsin

SAYILAR DEGISTI HERKES 250 TANE OKUYACAK

Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177

Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

Dua sahibi için herkes 250 tane okuyacak

Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

Günlük bir kişi için okunacak hızlı okuma durumu olursa gun icinde ikinci kişiye geçilecek

Kafiyesizsiir Mine duası;
Allah im hayırlısı ile Mine nin gönlüne göre biriyle yakin zamanda yuvasını kurmasını nasip eyle... hayırlı bir is bulmasını nasip et hastalığına kalıcı şifa nasip eyle Amin

Mucizemm222

Tavuk_suyu_ OKUDU

Jawlensky

B Bademmm388

Kafiyesizsiir OKUDU

Umut_2019 OKUDU

D dilek062

kunfeyekun__ OKUDU

aypare ackerman

Cuel OKUDU

S sibellcim OKUDU

honeymilkkk

Oriana OKUDU

M Meva59 OKUDU

hasbeee OKUDU

nursevdi

ftemiz OKUDU

adessa01 OKUDU

braindamage

therewillbeaday OKUDU

Canım arkadaşım sen ne güzel bir insansın böyle Allah ne muradın varsa versin seninle benimle birlikte Amin diyenlerinde Allah ne muradı varsa versin.sayenizde kardeşim sıkıntısından kurtuldu. Tüm güzellikler sizinle olsun.

Okudum canım Rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…