Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Cnm kendim ve 2 arkadaşım içinde okudum Allah kabul etsin inşallah tez zamanda oldu sevinci yaşatsın

Elif Gamze ve Hazal arkadaşlarım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarını

Canım bu listede olamayacağım kendi okumalarımı biraz ihmal ettim bir sonraki sefere inşallah

Duamiz;

Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammedin bi adedi ilmike.

Manası: Ey Allahım ! efendimiz Hz. Muhammed'e (S.A.V.) ve efendimiz Hz.Muhammedin (S.A.V.) aline nihayetsiz olan ilminin adedince salatu selam ve bereketler ihsan eyle.

Yukarıdaki Salavat dua sahibi niyeti için 41 kere okunacak

Günlük iki kişi için okuma olacak iki kişi için ayrı ayrı 41 kere okunacak

Iki kişi için de okununca okudum diye bildirim yapılacak

Abdest şartı yok ama abdestli okumaya özen gösterelim

Cuel Elif duası;
kızlarımı hayırlı ve sağlıklı büyütebilmek. Yeni başlıcak sezonda öğrencilerimide doğru yetiştirebilmek. Ve evlerimizden sağlığın, huzurun, mutluluğun, anlayışın, tatlı dilin adaletin ve bereketin eksik olmaması. Yanlış olan olaylardan ve insanlardan emin olup kendimi koruyabilmeyi diliyorum.

hersey_dua_ile Gamze duası;
Allah'ım borçlarımı en kolay şekilde ödemeyi kolaylaştır. Bana memurluğu hayırlısı ile nasip eyle. Rahmetini ve bereketini esirgeme. Yuvamı koru huzur ver sıkıntılarımızı gider Allahım.Benimle burda amin diyen tum kardeslerimin de duasını kabul eyle,amin.

M M_atruska Hazal duası;
Bismillahirrahmanirrahim. Allah'ım evladımı kuranli imanlı bir şekilde aklen bedenen ve ruhen sağlıklı olarak büyütmeyi nasip et.salih ve Saliha başka evlatlar da nasip et.
Allah'ım ol dersen olur lütfen bana irade ver hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kilolarimi vereyim.fit halime geri döneyim.
Allah'im eşimle namazlarimizi aşkla doğru bir şekilde kılmayı nasip et.amin amin amin

Kafiyesizsiir
aypare ackerman OKUDU
M -Misk- OKUDU
Namaria OKUDU
nursevdi
Jawlensky
Oriana
kunfeyekun__ OKUDU
S sibellcim OKUDU
Tavuk_suyu_ OKUDU
honeymilkkk OKUDU
B Bademmm388
Luluuu94 OKUDU
Mucizemm222
Cuel OKUDU
hersey_dua_ile OKUDU
M M_atruska

Okudum Rabbimiz kabul etsin inşallah
Yeni duada olmak isterim

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…