Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Duamiz;

🌸Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammedin bi adedi ilmike.🌸

🌸Manası: Ey Allahım ! efendimiz Hz. Muhammed'e (S.A.V.) ve efendimiz Hz.Muhammedin (S.A.V.) aline nihayetsiz olan ilminin adedince salatu selam ve bereketler ihsan eyle.🌸

📌Yukarıdaki Salavat dua sahibi niyeti için 41 kere okunacak

📌Günlük iki kişi için okuma olacak iki kişi için ayrı ayrı 41 kere okunacak

📌Iki kişi için de okununca okudum diye bildirim yapılacak

📌Abdest şartı yok ama abdestli okumaya özen gösterelim

Cuel Cuel Elif duası;
kızlarımı hayırlı ve sağlıklı büyütebilmek. Yeni başlıcak sezonda öğrencilerimide doğru yetiştirebilmek. Ve evlerimizden sağlığın, huzurun, mutluluğun, anlayışın, tatlı dilin adaletin ve bereketin eksik olmaması. Yanlış olan olaylardan ve insanlardan emin olup kendimi koruyabilmeyi diliyorum.

hersey_dua_ile hersey_dua_ile Gamze duası;
Allah'ım borçlarımı en kolay şekilde ödemeyi kolaylaştır. Bana memurluğu hayırlısı ile nasip eyle. Rahmetini ve bereketini esirgeme. Yuvamı koru huzur ver sıkıntılarımızı gider Allahım.Benimle burda amin diyen tum kardeslerimin de duasını kabul eyle,amin.

M M_atruska Hazal duası;
Bismillahirrahmanirrahim. Allah'ım evladımı kuranli imanlı bir şekilde aklen bedenen ve ruhen sağlıklı olarak büyütmeyi nasip et.salih ve Saliha başka evlatlar da nasip et.
Allah'ım ol dersen olur lütfen bana irade ver hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kilolarimi vereyim.fit halime geri döneyim.
Allah'im eşimle namazlarimizi aşkla doğru bir şekilde kılmayı nasip et.amin amin amin

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir OKUDU
aypare ackerman aypare ackerman OKUDU
M -Misk- OKUDU
Namaria Namaria OKUDU
nursevdi nursevdi OKUDU
Jawlensky Jawlensky OKUDU
Oriana Oriana OKUDU
kunfeyekun__ kunfeyekun__ OKUDU
S sibellcim OKUDU
Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_ OKUDU
honeymilkkk honeymilkkk OKUDU
B Bademmm388 OKUDU