Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

10 15 düşerse çok iyi olur başka zikir grubum da var. Ve yoğunum gün boyu küçük cocuklsrim var yoksa hiç sorun değil sizin için de uygunsa bekleyeyim katılım sayısına göre girerim olur mu?
Canim sayımız arttı kişi başı 13 gibi sayı düşüyor ekleyim mi seni de listeye ☺

Katılmauı ısterdım fakat ilaç kullandım heran regl olabılırim hak yemek istemiyorum canım bir daha kı sefere katılabılırım haber verırsen

Canım azram arkadaşımızla benim sıramı değiştirebilirsin biraz daha öne geçer benim için sorun olmaz onun daha çok ihtiyacı vardır belki
Saol cnm senin için önemliyse gerek yok. Benim bu hafta çocuk denemem varda duanın gücüyle tutunur inşallah diye dedim

Saol cnm senin için önemliyse gerek yok. Benim bu hafta çocuk denemem varda duanın gücüyle tutunur inşallah diye dedim
Canim dördüncü siradasin şimdi insaAllah bu hafta sana okuruz olmadı ikinci üçüncü sıradaki arkadaştan rica ederiz sirasini sana verir ☺Allah isteyen tüm herkese nasip etsin anne olmayı insaAllah

Ben katılırım canım ne zamana kadar bitireceğiz ve listedeki herkese tek tek mi okuyacagız nasil olacak
Evet canim listedeki herkese tek tek okunacak kişi başı 13 gibi sayı düşüyor belki daha az olur okunacak sayı katılıma göre ☺

Katılmauı ısterdım fakat ilaç kullandım heran regl olabılırim hak yemek istemiyorum canım bir daha kı sefere katılabılırım haber verırsen
Canim büyük ihtimal liste başlayınca çoğu kişi mazeret olacak ve onlar da sonra okuyacak istersen ekleyim listeye okuyamadigin kişilere bitince oku ☺

Kızlar 15.00 a kadar bekleyip listeyi paylasacagim bugün okumaya başlayacağız insaAllah ☺kişi başı 12 sayı düşüyor liste paylasildiktan sonra alıma kapalı olacaktir ona göre katılmak isteyenler lütfen bildirim yapsınlar

Canim dördüncü siradasin şimdi insaAllah bu hafta sana okuruz olmadı ikinci üçüncü sıradaki arkadaştan rica ederiz sirasini sana verir ☺Allah isteyen tüm herkese nasip etsin anne olmayı insaAllah
Yok cnm 5 6 gün var daha denemeye 4. Sıra iyi gibi çok saol kızlarım var üçüncü için çalışcaz inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah her gece dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…