Hacet için kenzülarş duası

Emmaline 'nin duası:Allah'ım sen gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle. Hakkımda hayırlı olanı da gönlüme razı eyle. Hayırlı insanlarla karşılaşmayı, huzurlu bir hayat sürmeyi nasip eyle. Amin

zelihanın ve emmalinenın duasını niyetiyle okudum. Allah kabul etsin . dün okuyamadım malesef , hastane işlerimiz vardı bugün bitirdik.. düzenli bildireceğim artık kusura bakmayın

Bende şimdi okuyacağım canım kime okuyacağız diye bakmaya girdim. Okundu yazabilirsin . Okuyandan da Allah razı olsun.

@Papatya geri dönüş yapmadı. O yüzden basa döndük bugün Selin'in duası denizinmavisi

Adım Selin. Gönlüme,mantığıma göre ve her gün şükredebileceğim hayırlı bir eş ve hayırlı evlatlar istiyorum. İşlerim yarım kalmasın, nasibimdeki düğümler çözülsün inşallah.

bende kendime dün okudum. tşkler kızlar okuyan kişiler için. selin senin için bu gece duanı okuyarak okuyacağım inşallah,yarına mutlaka haber veririm

Evvel Rabbim in izniyle tüp bebek tedavisinde başladığımız bu yolda muvaffak olup;hayırlısıyla sağlıklı salim evlat sahibi olmayı diliyorum. Allah ım inşallah sağlıklı huzurlu bir hamilelik geçiririm ve bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım . Rabbim anne olmayı nasip estsin beni ve isteyen herkesi hayırlısıyla umut-16 nın duası. Bugün için.

Ablalarım müsait olunca liste bu kardeşinizi de ekler misiniz?

Emmaline 'nin duası:Allah'ım sen gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle. Hakkımda hayırlı olanı da gönlüme razı eyle. Hayırlı insanlarla karşılaşmayı, huzurlu bir hayat sürmeyi nasip eyle. Amin

kızlar ben sürekli nete giremiyorum ama düzenli okuyorum. umut için okudum. bir liste yapsak mı kızlar böyle çok dağınık oluyor sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…