Hacet için kenzülarş duası

Bluedew

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2016
2.111
2.180
Arkadaslar bu duayı bileniniz vardır illa ki. Cok uzun degil. Anlamı cok cok güzel . İsteyen yedi kişiyle okuyabiliriz dua Dilek hacetlerimiz için. Neden 7 kişi? Cünkü sayı cok olunca takip zorlaşıyor. Her gün 1 tane okuruz. Her gün o kişiye yedi tane okunmuş olur. 1 haftada tamamlanır. Okumak isteyenler adını yazsın lütfen.

ben varım canım 1 haftada bitecek olması güzel gerçekten

Beni de listeye alır mısın

Listeye sadece 3 kişi alabiliriz.
Her gün o günkü arkadasa niyet edip okuyacağız. İsterseniz 2.yi kendinize okuyabilirsiniz.

Pazartesi(25.07.2016)@dnzderya 'nın duası: ben 4. tüp bebek denememi yaptım cumartesi gün transferim oldu pazartesi sonucum belli olacak duam sonucumun hayırlısıyla pozitif çıkması hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlat sahibi olmak (amin)

Salı (26.07.2016) Emmaline 'nin duası:

Çarşamba (27.07.2016) Bluedew in duası: Rabbim gönlümdeki duamı tez vakitte nasip et ve inşallah o duama şükretmeyi nasip et (amin)

Persembe (28.07.2016) Hannaz 'ın duası:Rabbim hakkımda hayırlı olan tüm duâlarımı kabûl et (amin)

Kardeşlerimiz için de tıpkı kendimize istiyormuş gibi samimiyetle isteyelim arkadaslar. Zira kardeşin kardeşe duası en makbul olanı. Rabbim kabul etsin gönlümüzdekilerini tez vakitte inşallah amin

Merhaba kızlar bende 1 ay sonra öğretmenlik sınavına gireceğim. Hayırlısıyla hayırlı bir yere atanmak istiyorum inşallah.

Allah herkesin duasını kabul etsin. Bebek isteyen arkadaşım inşallah sonucun olumlu olur . Rabbim sana hayırlı,sağlıklı bir evlat nasip eder inşallah.

Konu sahibi arkadaşım çalıştığım için mesajını geç gördüm kusura bakma.

Listeye sadece 3 kişi alabiliriz.
Her gün o günkü arkadasa niyet edip okuyacağız. İsterseniz 2.yi kendinize okuyabilirsiniz.

Pazartesi(25.07.2016)@dnzderya 'nın duası: ben 4. tüp bebek denememi yaptım cumartesi gün transferim oldu pazartesi sonucum belli olacak duam sonucumun hayırlısıyla pozitif çıkması hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlat sahibi olmak (amin)

Salı (26.07.2016) Emmaline 'nin duası:bende 1 ay sonra öğretmenlik sınavına gireceğim. Hayırlısıyla hayırlı bir yere atanmak istiyorum inşallah (amin)

Çarşamba (27.07.2016) Bluedew in duası: Rabbim gönlümdeki duamı tez vakitte nasip et ve inşallah o duama şükretmeyi nasip et (amin)

Persembe (28.07.2016) Hannaz 'ın duası:Rabbim hakkımda hayırlı olan tüm duâlarımı kabûl et (amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…