Hacet için kenzülarş duası

Adım Selin. Gönlüme,mantığıma göre ve her gün şükredebileceğim hayırlı bir eş ve hayırlı evlatlar istiyorum. İşlerim yarım kalmasın, nasibimdeki düğümler çözülsün inşallah.

Bu arada Kenzül Arş okuyoruz değil mi canım Bluedew ?

Selincim bugün inşallah senin duanın niyetine okuyacağız.

Evvel Rabbim in izniyle tüp bebek tedavisinde başladığımız bu yolda muvaffak olup;hayırlısıyla sağlıklı salim evlat sahibi olmayı diliyorum. Allah ım inşallah sağlıklı huzurlu bir hamilelik geçiririm ve bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım . Rabbim anne olmayı nasip estsin beni ve isteyen herkesi hayırlısıyla umut-16 nın duası. Bugün için. denizinmavisi

Canım bekletelim olmazsa biraz,ikimiz varız sadece. Hem katılan olur belki hem umutun mazereti geçer. Dün sana okudum canım

Kızlar ben bu hafta rahatsızım hem malum yönden hem sağlık sorunu nedeniyle kusura bakmayın giremedim hiç buraya

Canım bekletelim olmazsa biraz,ikimiz varız sadece. Hem katılan olur belki hem umutun mazereti geçer. Dün sana okudum canım

Kızlar ben bu hafta rahatsızım hem malum yönden hem sağlık sorunu nedeniyle kusura bakmayın giremedim hiç buraya

kızlar bana tekrardan yer var mı:)
umut-16 ile 5 kişi oluyoruz. Yarın denizinmavisi ile başlayalım bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…