Hacet için kenzülarş duası

selamun aleykum kızlar;
pazartesi Yen'i listemize geçeceğiz. Ama benim canım sıkkın açıkcası. Günlük bildirim konusunda sıkıntılıyız hala. Okumadığınızı aklıma getirmiyorum ama yine de bildirim olmayınca eksik kalıyor. Kendi günümde dert etmiyorum ama diğer arkadaşların gününde sorumluluk oldugu için iyice geriliyorum. Günlük 313 ayetelkursi dedik. Her günün sonunda o kişi duasını yapmak ister sonucta. Şahsen ben yapıyorum. Biz dua etmek için biraradayız zaten. Halimizi, duaya olan ihtiyacımızı bizden başka kim anlayabilir ki? Şahsen ben duaya su gibi hava gibi muhtacım. Emin'im sizde öylesinizdir. bu iş gönüllüğe dayanıyor elbette. Kimseye zorla yap diyemem. Bildirim olmayınca siz okuyorum deseniz bile, o kişinin aklına vesvese düşebilir. Beni anlayacağınızı düşünüyorum. buna cözüm önerisi istiyorum sizden. Cevabınızı bekliyorum.
B BEYBISIM Emmaline Emmaline Bluedew Bluedew M Mavi siyah Y yesil_zeytin_ denizinmavisi denizinmavisi B baharciceginur

Okudum Allah kabul etsin . Canım ben işten çıkınca okuyorum o yüzden geçe kalıyor. Kusura bakmayın.

Haklısın:-( dün geceden beri stres oldum.
Canım stres olma, Allah eksiğiyle yanlisiyla kabul etsin inşallah. Dediğin gibi günün sonunda insan toparlayıp duasını bitince etmek istiyor ama böyle vesvese oluyor acaba eksik mi diye. Geç de olsa bildirim yapan arkadaşlara değil lafım zaten. Hiç bildirim yapmayanlar lütfen biraz daha dikkatli olalım. 2dk girip bildirim yapın lütfen.
Bugünkü duami okudum allah kabul etsin

Cumartesi günleri giremiyorum o yüzden sorun oluyor.ben hep okuyorum kızlar

Okudum Allah kabul etsin . Canım ben işten çıkınca okuyorum o yüzden geçe kalıyor. Kusura bakmayın.

Canım stres olma, Allah eksiğiyle yanlisiyla kabul etsin inşallah. Dediğin gibi günün sonunda insan toparlayıp duasını bitince etmek istiyor ama böyle vesvese oluyor acaba eksik mi diye. Geç de olsa bildirim yapan arkadaşlara değil lafım zaten. Hiç bildirim yapmayanlar lütfen biraz daha dikkatli olalım. 2dk girip bildirim yapın lütfen.
Bugünkü duami okudum allah kabul etsin
Tamam. Gec olması degil hic olmaması sıkıntı. paketiniz biter işiniz olur vs haber verirseniz iyi olur. B baharciceginur hic yok ortada su an:-( nerede acaba?

Hafta sonları yazmasam da okuduğunu bilin siz :KK49:
Telefonuma dualarınızın ekran görüntüsü alıyorum. Hep okuyorum. Asla okumamaZlık yapmıyorum. Ben tek okumadıysam diğer kişiye rahatlıkla geçebilirsiniz. Muhtemelen okumuşuzdur çünkü

Ben geç kaldım ama yemekti bulaşıktı çamaşırdı ancak kusura bakmayın yarın da iş var geç mesaj atabilirim kızlar

Hafta sonları yazmasam da okuduğunu bilin siz :KK49:
Telefonuma dualarınızın ekran görüntüsü alıyorum. Hep okuyorum. Asla okumamaZlık yapmıyorum. Ben tek okumadıysam diğer kişiye rahatlıkla geçebilirsiniz. Muhtemelen okumuşuzdur çünkü
Peki . KIZLAR.

X