Hacet için kenzülarş duası

Bugünün duası:

Cuma (23.09.2016) @ _asmunikal_ 'ın duası:
Euzübillahimineşşeytanirracim
Elhamdülillah, Elhamdülillah, Elhamdülillah,
Estağfurullah,Estağfurullah,Estağfurullah,
Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin ve âlâ Âli seyyidina Muhammedin.
Allah'ım, Allah'ım, Allah'ım, Senin ilmine göre hayrını diliyorum, kudretinden güç istiyorum, senin büyük fazlını diliyorum. Zira sen kadirsin, ben kadir değilim. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed(sav) güzel hatrı için dualarımı gerçirme. Hayırlı bir şekilde tayin başvururum güzel sonuçlanmasını, gittiğim yerde ailemlede iş yerinde de mutlu huzurlu günlerimin olmasını nasip eyle. Hayır nerede ise bana onu nasip eyle, sonra beni onunla hoşnud eyle. amin amin amin

Not: Y yesil_zeytin_ dün bildirimini göremedim yapmış mıydın?

Bugün duamız erken bitti cok sukur. Senin nasibine Asu:-)
İsterseniz yarının duasını yolluyorum. Okumak isteyen olursa başlasın:

Cumartesi (24.09.2016) denizinmavisi denizinmavisi 'nin duası:Adım Selin, Ey büyük Allahım, hayırlısi ile gönlüme ve mantığıma uygun, karakterlerimiz uygun, vicdanlı birini çıkar karşıma, hayırlı bir evlilik yapayım, işlerim yarım kalmasın. Tamamına erdir hayırlısıylaRabbim.

Emmaline Emmaline @Mavi siyah B baharciceginur

Bugün duamız erken bitti cok sukur. Senin nasibine Asu:-)
İsterseniz yarının duasını yolluyorum. Okumak isteyen olursa başlasın:

Cumartesi (24.09.2016) denizinmavisi denizinmavisi 'nin duası:Adım Selin, Ey büyük Allahım, hayırlısi ile gönlüme ve mantığıma uygun, karakterlerimiz uygun, vicdanlı birini çıkar karşıma, hayırlı bir evlilik yapayım, işlerim yarım kalmasın. Tamamına erdir hayırlısıylaRabbim.

Emmaline Emmaline @Mavi siyah B baharciceginur
Bugünün duası

X