Hacet için kenzülarş duası

Çarşamba (28.09.2016) Bluedew Bluedew in duası: Rabbim gönlümdeki duamı tez vakitte nasip et ve inşallah o duama şükretmeyi nasip et (amin)

ÖNCELİKLE KONU SAHİBİ HELAL ET KONUNA YAZIYORUM

Hanımlar merhaba Aşşağıdaki linkte düzenli okumalarımız var sadece tuncına degıl cesıt cesıt salavat okuduk sımdıde yenıden bır tefrıcıye turu yapalım dedık ama sayı olarak ne kadar cok olursak hem daha fazla nefes hemde sayı olarak daha okunabılır oluyor katılmak ıstersenız su ankı duamız bıtınce haftaya Salı Çarsamba başlayacagız ınsallah Sayılı dua malumunuz düzenli haber veririm okurum okuyamasamda sizi habersiz bırakmam derseniz buyrun kişi kişi niyetlere okuyalım listemizde iş isteyende var evlilikte bebekte tek bir dilek için okumuyoruz kişikişi niyetleniyoruz Maşallah düzenliyiz o düzene uyarım derseniz buyrun beklerim

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...1000-adet-selaten-tuncina-okuyalim-mi.923746/

Persembe (29.09.2016) M Mavi siyah 'ın duası:Eşimle ayrıldık Hakkımda hayırlı ise düzelmesini değilse Rabbimden hayırlı olanı hakkıma yazmasını ve hayırlı bir yuva çocuklar diliyorum birde sağlıklığım kötü sağlıklı huzurlu Mutlu bi hayat diliyorum Amin

M Mavi siyah için okuyorum şimdi. rabbim sana en güzel kapıları açsın..
çok sıkıntılı dönemler yaşadım. buradakilerden hep aynı duayı istedim. çok şükür rabbim duydu sesimizi. sıra sende inşallah.rabbim güzel güzel kapılar açsın

M Mavi siyah için okuyorum şimdi. rabbim sana en güzel kapıları açsın..
çok sıkıntılı dönemler yaşadım. buradakilerden hep aynı duayı istedim. çok şükür rabbim duydu sesimizi. sıra sende inşallah.rabbim güzel güzel kapılar açsın

ne guzel cnm duan kabul olmuş inş bizimde olur :KK43: ne okudun sende nasıl kabul oldu duan ?

X