Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
biliyorum o karışımları hızlı etki eden karışımlar sizin demek ki aktif sivilceleriniz var akneye alerjiye meyilli cildiniz var kaşıyınca uzun süre kırmızı kalıyor mu cildiniz ? eğer öyleyse ayrıca hassas da cildiniz var demektir çocukların bebeklerin hamilelerin kullandığı güneş kremi zararlı olabilir mi hiç aslında o zararlı denilen ne biliyor musunuz her güneş kremi sürülmez :) gidip en ucuzunu en uyduruğunu alır sürerseniz ya da bu doğal içerikli diye satılanları kullanırsanız tam aksine hastaneye yanıkla gidebilirsiniz ondan bahsediyorlardır zararlı diye .onaylı olmalı filtrelerine dikkat etmelisiniz , güneş kreminin hiç bir zararının olmadığının bilimsel çalışmaları var o bilimsel çalışmalarının kaynaklarına kadar gösterilmiş kendinize uygun filtre ve güneş kremi bulursanız çok rahat edersiniz birçok ülkede güneş kremini devlet karşılıyor halkına ilaç gibi size öyle söyleyeyim toplum sağlığı bu çok önemli bir konu

birde güneş kremi zararlı demek kanser yapar demek sağlık bakanlığını da zan altında bırakmak demek bakanlık niye kanser yapan ürünleri bebeklere hamilelere kullandırtsın ? hepsi sağlık bakanlığından geçiyor ... uzun süren gönüllü insanlarla yapılan testlerden geçiyor

güneş kremi zararlı diyenlerin ya yağ mezoterapisti ya kendi yeni filtreyle güneş kremlerini piyasaya sürdüklerini bundan para kazandıkları için öyle dediklerini biliyor musunuz... size bu videoyu göndermiştim izleyin diye izlerseniz burada hepsinin açıklaması var ...

Merhaba sizin onerdiginiz yaslilik karsiti serumu aldim yalniz jel gibi gelip kuruttu size msj atamıyorum görsel atmak isterim.

Bir de yanak çok ince çizgiler olmus gunese cikmistim gecen gun bunlarida nasil gecirecegimi bilmiyorum psikolojim bozulacak sanirim dusunmekten cildim asiri kuru.

Merhaba sizin onerdiginiz yaslilik karsiti serumu aldim yalniz jel gibi gelip kuruttu size msj atamıyorum görsel atmak isterim.

Bir de yanak çok ince çizgiler olmus gunese cikmistim gecen gun bunlarida nasil gecirecegimi bilmiyorum psikolojim bozulacak sanirim dusunmekten cildim asiri kuru.
günde 100 tane öneride bulunuyorum hangisini kullanmıştınız link alabilir miyim

koltuk altına sıkılan deodorantdan daha zararlı olmadığına yemin edebilirim :)
Aynen güneşte kalmak çok zararlı. Ama kozmetik ürünlerinin içinde yazanlar uzun vadede kullandıkça bana nasıl etkisi olacak bilemiyorum. Bir de dediğiniz gibi alerjik hassas bünyesi olunca insanın hevesle aldığı her şey elinde kalıyor. Herkese iyi gelen şey bende hassasiyet yaratıyor. Ama şu da var 35 yaşına gelmişsin bu yaşa kadar hiçbir şey yapmamışsın. Bunun sonuçları da olur. Kırışır kalırsın sonra krem ara dur iş işten geçtikten sonra 😄 bir de çok heves ediyorum insanlar gidiyor alıyor sürüp sürüştürüyor mis gibi. Bu güneş kremi işine gireyim bakalım.

Yasiniz kac avana ben de gec kaldim alti ay once gidip minik botoks yaptirdim o zmn bana bisey onermediler kıstı ona cok kiziyorum bari o zmn yapsaydım diye.
doktor işi şans meselesi birazda ya da sanırım herkesin kesin kullandığını düşünüyorlar belki de akıllarına ekstra söylemek gelmiyorda olabilir :KK70: ben olsam boynuma güneş kremini ihmal etme diye yazar asar gezerim valla :KK70:

E ben kullanıyordum da ne oluyordu sanki? Hiçbir etkisi olmayan ürünleri almışım bir de sabah sürüyordum geceye kadar beni koruduğunu zannediyordum. Tamam, duymadığımız şey değil 3 saatte bir yenileyin deniyor hep ama inanmadım galiba onlara... Yaş 36,5 ve son 2 aydır adam gibi kullanıyorum. Fakat bak hemen fark etti, sonuçları ortaya çıkmaya başladı bile. Göz altına güneş kremi sürüldüğünü bile buradan öğrendim.
Ben onu bile surmuyordum ya bir trk makyaj yaparken altina sonra bisi yok cogunda oyle geziyodum. 😐

hassas ciltler için özel geliştirilmiş güneş kremleri var ssabahkahvesii ssabahkahvesii
siz en iyisi bir eczaneye gidip şikayetlerinizi anlatın tam olarak ama çalışana değil eczacının kendisine
o size uygun ürünü verecektir

doktor işi şans meselesi birazda ya da sanırım herkesin kesin kullandığını düşünüyorlar belki de akıllarına ekstra söylemek gelmiyorda olabilir :KK70: ben olsam boynuma güneş kremini ihmal etme diye yazar asar gezerim valla :KK70:
Yani öyle dusunmeside ne bilim 😅 Ben iki yil once minik basladiginda arastirmaliydim. Bir de bana hep kuru diyolardi cildin simdi bi etkisi olur artik ins.

Yani öyle dusunmeside ne bilim 😅 Ben iki yil once minik basladiginda arastirmaliydim. Bir de bana hep kuru diyolardi cildin simdi bi etkisi olur artik ins.
kuru cilt iyi nemlendirmeli neme doyurmalı hyaluronik asitle destekleyerek centella içerikler kullanarak essence tonikler kullanarak beslemeli

kuru cilt iyi nemlendirmeli neme doyurmalı hyaluronik asitle destekleyerek centella içerikler kullanarak essence tonikler kullanarak beslemeli
Valla dogru urunleride kullanmak istiyorum cumartesi hem ecz hem bi uzamana gidicem isik dolgusu da yaptirmayi düşünüyorum sizce iyi gelir mi 🥰 Cook tşk ederim ama bana cok dert oldu bu durum 😐 cok soruyorum daha once sizin gibi birisine denk gelsem belki bu kadsr ihmal etmezdim hep cildin güzel gerrk yok ddler. Cerave nemlendirici ve gunes koruyucum gelmedi henüz.

iyi ürün önermişim aferim bana :KK70: tamam bu peptit ürünü hyaluronik de var giseng de var ekstrat ile de desteklemiş gerginlik hissi gerdiği için gisengden o... gergin cilt yapıyor kurutma yapmaz

nemlendiri günlük zaten kullanmalısınız bunu sürdükten yarım saat sonra nemlendiricinizi uygulayın... hyaluronk varya içinde nemlendiricinizin etkisini katlar daha fayda sağlamanızı ve cildinizde daha fazla nem tutmasını sağlar

yıkama jeli falan ne kullanıyorsunuz öncesinde kullandığınız şeylerde önemli nasıl temizliyorsunuz cildinizi

Valla dogru urunleride kullanmak istiyorum cumartesi hem ecz hem bi uzamana gidicem isik dolgusu da yaptirmayi düşünüyorum sizce iyi gelir mi 🥰 Cook tşk ederim ama bana cok dert oldu bu durum 😐 cok soruyorum daha once sizin gibi birisine denk gelsem belki bu kadsr ihmal etmezdim hep cildin güzel gerrk yok ddler. Cerave nemlendirici ve gunes koruyucum gelmedi henüz.
ha tamam ben hatırladım şimdi hatırladım sizi
ışık dolgusuna ihtiyacınız olduğunu bile düşünmüyorum cafeinli serumla işiniz çözülürdü

ya bu mevzular şöyle aslında biraz emek ve sabır gereken işler senelerce hiçbirşey yapmayıp hızlı etki beklemek olmaz, ürünlerle biraz mücadele edip sabır gösterip sonuç elde edemezseniz botoks işine girerseniz daha sağlıklı olur bence yine de siz bilirsiniz tabiii

mesela peptitli falan ürün kullandınız güneş koruyucusu kullanmıyorsunuz olmaz bir taraftan yapıp bir taraftan yıkmak olur bu
güneş kreminiz azalınca bile bitmeden yenisini almak 1 gün bile ara vermemek gerekken güçlü içerikli ürünler kullanırken güneş kremi kullanmamak büyük cesaret

tüm kırışıklık karşıtı ürünler gerginlik hissi yapar göz çevresinde de yüzde de gerilince kurudu sanılmasın . cildiniz kendisi kuruysa nemlendirici zaten su gibi birşey zorunlu yani :)

ha tamam ben hatırladım şimdi hatırladım sizi
ışık dolgusuna ihtiyacınız olduğunu bile düşünmüyorum cafeinli serumla işiniz çözülürdü

ya bu mevzular şöyle aslında biraz emek ve sabır gereken işler senelerce hiçbirşey yapmayıp hızlı etki beklemek olmaz, ürünlerle biraz mücadele edip sabır gösterip sonuç elde edemezseniz botoks işine girerseniz daha sağlıklı olur bence yine de siz bilirsiniz tabiii
Botoks yapilmaz demistiniz sanırım göz altina gerek yok diyor gittigim merkezler cildiniz guzel yerinde sadece isik dolgusu bi merkezde dolgunise yaramaz biraz botoks ama cildiniz guzel. Baya kafsm karismis durumda yanii. Kullanacsgim urunleride bilemiyorum. Csfeinli serum ne oluyor

Bu arada.la roche nin retinollu kremine ne diyorsunuz. Arkadaslar alirken hep ben aa ne gerek varmis diye dusunurdumm. Yaslaninca başlarız diye ama oyle olmuyormus ben bu aydinlanmayi çok tekrar edecegim sanırım su an gunes kremimde bitti sizin onerdiklerinizi aldim ama henüz gelmedi 🙂

Botoks yapilmaz demistiniz sanırım göz altina gerek yok diyor gittigim merkezler cildiniz guzel yerinde sadece isik dolgusu bi merkezde dolgunise yaramaz biraz botoks ama cildiniz guzel. Baya kafsm karismis durumda yanii. Kullanacsgim urunleride bilemiyorum. Csfeinli serum ne oluyor

Bu arada.la roche nin retinollu kremine ne diyorsunuz. Arkadaslar alirken hep ben aa ne gerek varmis diye dusunurdumm. Yaslaninca başlarız diye ama oyle olmuyormus ben bu aydinlanmayi çok tekrar edecegim sanırım su an gunes kremimde bitti sizin onerdiklerinizi aldim ama henüz gelmedi 🙂
retinol hakkında bilginiz var mı en düşük orandan başlamanız gerektiğini haftada 2 gün sandiviç tekniğiyle uygulamanız gerektiğini biliyorsunuz değil mi ben size o zamanda iyi bir doktora gitmeniz gerektiğini söylemiştim güzellik merkezlerine değil doktor ne uygun görürse size ona göre ürün verir vermezse sıkıntı yok demektir ciltlede çok uğraşmamak çok oynamamak gerekir

gece çift aşamalı temizlik
gündüz güneş kremi + cilt yapısına ihtiyaca yönelik serum ve göz çevresini nemlendirme bunlar yeterli aslında

iyi uyku düzenli beslenme yeterli su +vitamin takviye günde en az yarım saat yürüyüş bunların verdiği güzelliği hiçbir ürün ve doktor vermez siz önce bunları düzene oturtmalısınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X