Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yeşil olan mağaza stoklarda bulunmuyor online satılıyor asit oranı düşük
kırmızılı olan yaz bitsin o zaman yapılır oranı yüksek onun ...
cosmed enzim bulabilirsen al o da güzel
Rossmann da vardi ikiside. Hatta yesil olan cikti..oburunden ise 2 paket kalmisti.
Bakayim cosmed e

Hepsini ben aldım cosmedlerin😅😃
eğer bundan sonra artık elinde çokda, eğer cazip indirim olursa purestde al ikisini de dene bakalım hangisini daha çok seveceksin purest daha karma cilt yapısına uygun sanırım firma sahiplerinin cildi karma :KK70: cosmed mesela kuru ciltler daha fazla ürün bulur orada o firmanın yüzü de kuru sanırım :KK70:

eğer bundan sonra artık elinde çokda, eğer cazip indirim olursa purestde al ikisini de dene bakalım hangisini daha çok seveceksin purest daha karma cilt yapısına uygun sanırım firma sahiplerinin cildi karma :KK70: cosmed mesela kuru ciltler daha fazla ürün bulur orada o firmanın yüzü de kuru sanırım :KK70:
Benim yuzum yagli. Ozaman cosmed hic aramasam mi ?

İşte bunlar. Diğerlerini açtım cosmed yağ celenes yüz temizleyici makyaj temizleyici artı cosmed enzim kil maskesi

Eklentiler

• E8AF9A61-910F-46E7-817C-9850A11131A4.jpeg
    E8AF9A61-910F-46E7-817C-9850A11131A4.jpeg
    146,4 KB · Görüntüleme: 48
  • C55A2960-63B9-4F3F-BF20-51FE1C7B3EF6.jpeg
    C55A2960-63B9-4F3F-BF20-51FE1C7B3EF6.jpeg
    173,4 KB · Görüntüleme: 49
  • EB9517E1-F967-487D-854B-72DA00913F58.jpeg
    EB9517E1-F967-487D-854B-72DA00913F58.jpeg
    146,3 KB · Görüntüleme: 50
yeşil purest enzim peeling bulamadım.mağazaların hiçbirinde yok.mavi yves rocher temizleyiciyi de hediye verdiler
O yuzden mi mor olani aldin. Burda vardi. Iste dedigim gibi kararsiz kaldim mor da oldugunu görünce. Almadan døndum. Fakat aklim hala onlarda.

Gule gule kullan aldiklarini.

Benim yuzum yagli. Ozaman cosmed hic aramasam mi ?
benim karma.valla 4 5 gündür kullanıyorum çok beğendim cosmed enzimi.o yüzden bugün gene aldım stokladım.zor bulunuyormuş.mağaza çalışanları öyle söyledi.hele cosmed yağ bazlı temizleyici karaborsa.ondan yoktu yedekleyemedim.ama yves rocher de vardı biraz küçük boyu 120 tl ye.almadım.cosmed alacağım bulunca gene

O yuzden mi mor olani aldin. Burda vardi. Iste dedigim gibi kararsiz kaldim mor da oldugunu görünce. Almadan døndum. Fakat aklim hala onlarda.

Gule gule kullan aldiklarini.
cosmed 2 kutu oldu elimde onları kışa kadar bitiririm.kışında mor olana başlarım

benim karma.valla 4 5 gündür kullanıyorum çok beğendim cosmed enzimi.o yüzden bugün gene aldım stokladım.zor bulunuyormuş.mağaza çalışanları öyle söyledi.hele cosmed yağ bazlı temizleyici karaborsa.ondan yoktu yedekleyemedim.ama yves rocher de vardı biraz küçük boyu 120 tl ye.almadım.cosmed alacağım bulunca gene
Hic dikkat etmedim cosmed e. Yarin bakayim.
Simdi gorsellere baktim Google den,cosmed in yag bazli temizleme urunu. Vardi burada. Kac tane alayim 😂

Hic dikkat etmedim cosmed e. Yarin bakayim.
Simdi gorsellere vaktim Google den,cosmed in yag bazli temizleme urunu. Vardi burada. Kac tane alayim 😂
2 tane al.efsaneee valla bugüne dek yüzümü hiç temizlememişimmmm.fiddy yöntemine de lazım .şimdiye kadar neden almadıysam?paran varsa 3 kutu da olur. :KK53: :KK45: :KK9: celenes ürünleri de güzel.diğer yüz temizleyicilerimi duş jeli yapacağım bitsinler diye.pütürcüklü peelinglerimide vucut peelingi yaptım.boşa gitmesinler.kullanmadığım kremlerimi de ayak el kremi yaptım.bir şekilde gene işe yarıyorlar lorealler diadermine ler neutregena lar.çöpe gitmediler

Bende insta da dolandikca alacaklarimin listesi kabariyor 😂
Almak istedigim cok sey var
sonsuz şeyler var.baktıkça alasın geliyor değil mi?ben bu kadarla bırakacağımsonbahara 2 tane serum alacağım the purest dan hepsi bu.ha bir de cilde ışıltı veren bir ürün lazım bana makyaj için.anlamadığımdan alamadım bugün

2 tane al.efsaneee valla bugüne dek yüzümü hiç temizlememişimmmm.fiddy yöntemine de lazım .şimdiye kadar neden almadıysam?paran varsa 3 kutu da olur. :KK53: :KK45: :KK9: celenes ürünleri de güzel.diğer yüz temizleyicilerimi duş jeli yapacağım bitsinler diye.pütürcüklü peelinglerimide vucut peelingi yaptım.boşa gitmesinler.kullanmadığım kremlerimi de ayak el kremi yaptım.bir şekilde gene işe yarıyorlar lorealler diadermine ler neutregena lar.çöpe gitmediler
Ay fiddy yontemi. Bak eksigim cok 😂 aha ve bha da almam lazim. Yazdikca cikiyor eksik.
Insallah Celebes ile karistirmiyorum cosmed i. Cok benziyormus ambalajlari 🫣

sonsuz şeyler var.baktıkça alasın geliyor değil mi?ben bu kadarla bırakacağımsonbahara 2 tane serum alacağım the purest dan hepsi bu.ha bir de cilde ışıltı veren bir ürün lazım bana makyaj için.anlamadığımdan alamadım bugün
Aynen oyle oluyor..okadar reels kayit etmissim ki. Begendigim urunler,rutiner. Urunleri alirim diye. Bakayim derken icinde kayip oluyorum. Birazda aylik box uyelik almamin sebebi,dönünce baska almamak. Burdan aldim aldim 😂

Makyaj ile hic alakam yok 🫣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X